خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی

در این مقاله قصد داریم تا در مورد چگونگی خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی اطلاعاتی مفیدی را ارائه دهیم. در حال حاضر داشتن مدرک کارشناسی ارشد یکی از عوامل تاثیر گذار برای یافتن شغلی مناسب و پ درآمد است؛ اما برخی از افراد به دلایل مختلفی نتوانسته اند ادامه تحصیل بدهند، زیرا برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد باید حداقل در طی 2 سال، 36 واحد درسی که شامل پایانامه نیز می شود را پاس نمایند. ما در این جا سریع ترین راه دریافت مدرک را معرفی کرده ایم که خرید مدرک تحصیلی با استعلام از موسسه معتبر دانش فزا است. در ادامه در مورد اعتبار این مدرک تحصیلی و روند صدور آن بیشتر توضیح داده ایم، پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید. 

موسسه فروش مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی

که یکی از معتبرترین و بهترین موسسات برای خرید مدارک تحصیلی، موسسه دانش فزا است. دانش فزا با دارا بودن کادری مجرب حدود 10 سال است که در زمینه فروش مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا، پزشکی، و پیراپزشکی فعالیت می کند و روابط قوی و گسترده  ای با وزارتخانه ها و دانشگاه های مختلف دارد که توانسته مدارکی را که ارائه می کند کاملاً معتبر و قانونی هستند؛ لذا شما می توانید از مدرک خود برای هر ارگان، سازمان، شرکت و نهاد دولتی و خصوصی که نیاز داشته باشید استفاده کنید. کلام آخر این که مدارک صادر شده توسط موسسه دانش فزا تضمین قانونی دارد. 

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی

اگر می خواهید برای خرید مدرک کارشناسی ارشد خود اقدام کنید باید حتماً مدرک کارشناسی یکی از رشته های اقتصاد، حسابداری، مدیریت تمامی گرایش ها و مهندسی صنایع را داشته باشد و مهم تر این که حداقل باید از زمان صدور مدرک کارشناسی شما حداقل 2 سال بگذرد سپس برای خرید مدرک ارشد اقدام نمائید. قطعاً می دانید که مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حداقل 2 سال بوده و این مدت زمان بر روی مدرک تحصیلی ارشد خریداری شده از موسسه دانش فزا نوشته می شود. همراه مدرک تحصیلی کارشناسی خود باید مدارک شناسایی نظیر فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس نیز آماده داشته باشید تا در زمان سفارش مدرک به کارشناسان تیم دانش فزا تحویل بدهید. اگر متقاضی خرید مدرک آقا باشد باید فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را برای خرید این مدرک ارسال کند. 

قیمت خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی

توجه داشته باشید که عواملی مختلفی در قیمت مدرک مدیریت مالی که قصد خرید آن را از موسسه دانش فزا دارید تاثیرگذار هستند که مهم ترین آن گرایش مقطع ارشدی است که مورد نظر شما می باشد. این رشته دارای 5 گرایش مهندسی مالی و مدیریت ریسک، بانکداری، بیمه، مستغلات، حقوق مالی و تامین سرمایه گذاری در نفت و گاز است که هر فردی با توجه به علاقه ی خود یک گرایش را انتخاب می کند و به دانش فزا اعلام و سفارش می دهد. از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی، دانشگاه صادر کننده مدرک است که موسسه دانش فزا، مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی را معمولاً از دو دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی صادر می کند. همچنین زمان آماده سازی و تحویل مدرک نیز در قیمت نهایی مدرک   تاثیر می گذارد. البته اگر برای دریافت مدرک خود عجله داشته باشید و دچار ضیغ وقت باشید با پرداخت مبلغ بیشتر می توان مدرک فوری دانش فزا را خریداری کنید. برای خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی می توانید با کارشناسان تیم دانش فزا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در مورد قیمت خرید مدرک تحصیلی بهره ببرید. 


بخوانید: خرید مدرک لیسانس مهندسی صنایع

نحوه سفارش مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی از دانش فزا

برای سفارش با برقراری تماس با کارشناسان درخواست خود را اعلام می کنید تا آن ها مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک را برایتان توضیح بدهند. سپس مدارک لازم را برای آن ها ارسال می کنید. این مدارک بررسی می شوند و اگر مورد تائید کارشناسان قرار بگیرند باید از بین گرایش های مهندسی مالی و مدیریت ریسک، بانکداری، بیمه، مستغلات، حقوق مالی و تامین سرمایه گذاری در نفت و گاز یکی را انتخاب کنید و اعلام نمائید و پس از آن باید دانشگاه صادر کننده مدرک را انتخاب کرده تا قیمت نهایی مدرکتان را تعیین کنند که باید مقداری از این مبلغ را پیش پرداخت کنید و بقیه آن را نیز در زمان تحویل مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی همراه با تائید اعتبار آن از طریق استعلام گیری از وزارت علوم به صورت الکترونیکی پرداخت کنید. 

روند صدور مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی 

در مورد روند صدور مدرک از دانش فزا باید بدانید که این موسسه تنها از دو دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی مدرک صادر و به فروش می رساند. بدین ترتیب روند صدور مدرک نیز در این دانشگاه انجام می شود و به این شکل است که با دریافت اطلاعات شما این اطلاعات و مدارک به دانشگاه موردنظر ارسال می شود تا شماره دانشجویی برایتان در آن صادر گردد. سپس به نام و مشخصات شما در دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی دو پرونده فیزیکی و الکترونیکی که تمام اطلاعات شناسایی و سوابق تحصیلی و ریز نمرات مدیریت مالی در آن موجود است تشکیل می گردد. در نهایت مدرک تحصیلی شما در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی با مهر و امضا دانشگاه صادر می شود که تائیدیه وزارت علوم را دریافت کرده است. دقت کنید که بر روی مدرک شما باید حتماً اطلاعات شخصی، مدت زمان تحصیل، معدل، مهر و هولگرام دانشگاه و شماره ثبت در وزارت علوم وجود داشته باشد.


بخوانید: خرید مدرک لیسانس روانشناسی

بازارکار و موقعیت های شغلی رشته مدیریت مالی

در حال حاضر با رشد بازار سرمایه، بازارکار رشته مدیریت مالی در شرکت های مختلف توسعه و پیشرفت خوبی داشته است. موقعیت های شغلی مختلفی در بانک ها، شرکت های بیمه و یا شرکت های مشاوره و سرمایه گذاری نیز وجود دارد. که با داشتن مدرک مدیرت مالی و گذراندن دوره های تخصصی مربوط به آن ها، به راحتی می توانید در این موقعیت ها مشغول به کار شوید. البته کسب مهارت های فردی نیز در این رشته بسیار ضروری می باشد.