مدرک تحصیلی بخرید
دانش فزا » خرید مدرک کارشناسی ارشد » خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی
خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی

خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی

مدیریت بازرگانی از علم مدیریت شرکت های تجاری بزرگ و کوچک است که به نحوی باعث ارتباط تجاری بین خود مشتریان و خریدارانش می شود. به طور کلی مدیریت بازرگانی نقش اصلی را در سود و زیان شرکت ها دارد. یک کارشناس بازرگانی با کسب مهارت های لازمه در سازمان ها، اداره ها، موسسه ها و شرکت های دولتی و خصوصی در حیطه بازرگانی مشغول به کار است. اگر بخواهد که ترفیع رتبه و جایگاه  و افزایش حقوق داشته باشد باید مدرک تحصیلی خود را به کارشناسی ارشد ارتقا دهد که اغلب به دلیل مشغله های کاری فرصت درس خواندن را ندارد برای این افراد گزینه خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از موسسه قانونی دانش فزا وجود دارد. دانش فزا مرکز ارائه دهنده مدارک تحصیلی از دیپلم تا دکتری است که برای خرید مدرک تحصیلی ارزان و با استعلام در خدمت همه افراد نیازمند به مدرک است. در ادامه با ارائه توضیحیات تکمیلی برای خرید و سفارش مدرک همراه ما باشید. 


مرکز خرید فوق لیسانس مدیریت بازرگانی 

از معتبرترین و قانونی ترین مراکز خرید مدرک تحصیلی باید موسسه دانش فزا را برای شما معرفی کنیم. دانش فزا را به عنوان با سابقه ترین موسسه خرید مدرک با بیش از یک دهه فعالیت موفق و قانونی در کشور شناخته شده است. تمام مدارک صادر شده از دانش فزا دارای تاییدیه و مجوز از وزارت علوم بوده که نشان از اعتبار و ارزش بالای مدرک را دارد. بدین ترتیب مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی که موسسه دانش فزا صادر می نماید کاملاً قانونی و معتبر است، زیرا داوطلبان هر زمان که بخواهند می توانند از مدرک خود استعلام گیری کنند. 


خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی و غیر انتفاعی

دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه خصوصی در ایران است که دارای دانشجویان زیادی هم در رشته های مدیریت بازرگانی است. زیرا ظرفیت قبولی این رشته در دانشگاه دولتی از طریق کنکور خیلی کم است. موسسه دانش فزا با تشکیل پرونده های فیزیکی و الکترونیکی و صدور شماره دانشجویی در این دانشگاه ها برای متقاضی های خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی زمینه ای را فراهم ساخته تا به راحتی بتوانند مدرک تحصیلی صادره از دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی خریداری کنند و برای اطمینان از قانونی بودن آن با مراجعه به دانشگاه به سوابق تحصیلی خود دسترسی پیدا کنند. در نظر داشته باشید که تمام مدارکی که از دانشگاه آزاد صادر می گردد دارای تاییدیه از وزارت علوم بوده و کد رهگیری این وزارتخانه را دارد. پس مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی که از دانشگاه آزاد یا دانشگاه غیر انتفاعی از طریق دانش فزا، خریداری شده کاملا قانونی و معتبر است. 


قیمت خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی

گفتیم که امروزه کارشناسان مدیریت بازرگانی زمان کافی برای تحصیل در دانشگاه و درس خواندن برای کنکور را ندارند که اغلب آن برای کسب مدرک بالاتر به دانشگاه آزاد مراجعه می کنند، این در حالی است که برای تحصیل در دانشگاه های غیر دولتی و آزاد اسلامی با شهریه های سنگین متغییر و ثابت مواجه می شوند. در این میان قیمت و هزینه خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی  به مراتب خیلی پایین تر و به صرفه تر از تحصیل آن در دانشگاه آزاد است. 

شما با خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانش فزا هم در هزینه و هم در وقت خود صرفه جویی می کنید، زیرا با خرید مدرک نیازی به شرکت شما در کلاس ها و آزمون نیست و مدرک شما کاملاً غیرحضوری صادر می شود. پروسه صدور مدرک حداکثر دو ماه است ولی افرادی که بخواهند سریع تر مدرک ارشد مدیریت بازرگانی خود را دریافت کنند می توانند با پرداخت هزینه بیشتر مدرک فوری مرکز دانش فزا را خریداری کنند. برای اطلاع از قیمت خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از موسسه دانش فزا می توانید با پشتیبان این مرکز تماس بگیرید و به صورت رایگان از مشاوره آن ها بهره ببرید. 

بخوانید: خرید مدرک لیسانس مدیریت صنعتی

کاربرد خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی

متقاضیان از طریق دانش فزا می توانند گرایش های مختلف رشته مدیریت بازرگانی در مقطع ارشد را عبارتند از: بازاریابی، بازرگانی بین الملل، مدیریت استراتژیک، تجارت الکترونیک، بازرگانی داخلی   و خارجی خریداری کنند و در حیطه کاری این مباحث مشغول به کار شوند. البته همان که در بالا گفتیم با ارائه این مدرک به سازمان یا شرکتی که در آن مشغول به کار هستید می توانید ارتقای شغلی بگیرید و افزایش حقوق داشته باشید. با کسب مدرک ارشد رشته مدیریت بازرگانی در خارج از کشور فرصت های شغلی بیشتری خواهید داشت که با ارائه مدرک سفارتخانه کشور مدنظرتان می توانید ویزای کاری بگیرید و مهاجرت کنید. در ضمن برای تحصیل در مقطع دکتری نیز با استفاده از این مدرک می توانید در کنکور دکتری نیز شرکت کنید و ادامه تحصیل بدهید. 


مدارک مورد نیاز جهت خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی

 خرید مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی غیر حضوری است یعنی نیازی به شرکت در هیچ گونه آزمون و امتحانی ندارید و تنها کافیست شما مدارک تحصیلی مانند: مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی یا هر رشته ای را که 2 سال از زمان صدور آن میگذرد را در دسترس داشته باشید و همراه با مدارک شناسایی که عبارتند از: اسکن صفحات شناسنامه، اسکن کارت ملی، چند قطعه عکس پرسنلی 3*4 ، اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت سربازی برای آقایان را برای کارشناسان موسسه دانش فزا ارسال کنید تا در اسرع وقت مدرک مورد نیاز شما را آماده شود. 


بازارکار رشته مدیریت بازرگانی 

فارغ التحصیلان رشته مدیریت بازرگانی و دارندگان مدرک این رشته در مقاطع مختلف باید بدانند که این رشته از بازارکار خوبی برخوردار است؛ اما باید برای موفقیت در بخش های مختلف حتماً دانش خود را از طریق نشریات اقتصادی، کتاب های جانبی، مقالات مرتبط و غیره افزایش دهند تا با ورود به محیط کسب و کار بتوانند به طور عملی شرایط ویژه ای را برای خودشان و شرکت  یا سازمان ایجاد کنند. عناوین شغلی مختلف یک مدیر بازرگانی عبارت اند از: مشاور مدیریت، مدیر بازاریابی، مدیر صادرات، مدیر تحقیقاتی، مدیر فروش، جذب در سیستم بانکی، مدیر در بخش بیمه، مدیر تبلیغات، مدیر دیجیتال مارکتینگ و غیره که هر کدام را می توانید با توجه به علاقه و مهارت انتخاب کنید و در آن فعالیت داشته باشید. 

پیام به کارشناس
دریافت مشاوره
لینک واتساپ باز نمیشود؟