خرید مدرک فوق لیسانس معماری

مهندسی معماری از رشته های پرطرفدار در بین دانش آموزان گروه ریاضی است که از دو بخش فن و هنر تشکیل می شود. در بخش فنی بیشتر به مباحث اجرایی، تکنیک های ساخت و ساز، جزئیات اجرایی و غیره پرداخته می شود. ولی در بخش هنری به ایده پردازی، نوآوری در طراحی نقشه های مختلف، خلق فضاهای معماری جدید، تجسم فرم و تعریف بهتر عملکرد و غیره می پردازند. افرادی در این رشته موفق می شوند که دارای قدرت خلاقیت بالا، ذوق هنری و تخیل قوی ایده پردازی هستند. اگر استعداد های لازم برای موفقیت داشته اید و توانسته اید مدرک لیسانس رشته معماری را دریافت کنید. ولی در حال حاضر امکان تحصیل در دانشگاه و درس خواندن برای کنکور ارشد را ندارید، خرید مدرک فوق لیسانس معماری از موسسه ای معتبر مانند "دانش فزا" بهترین گزینه است. با خرید مدرک تحصیلی با استعلام از این موسسه می توانید از آن برای ارتقای شغلی و پیدا کردن شغل یا مهاجرت و ادامه تحصیل نهایت استفاده را بکنید. 


موسسه فروش مدرک فوق لیسانس معماری

در حال حاضر موسسه دانش فزا با مجوز رسمی و قانونی و سابقه درخشان در مورد فروش مدرک های دانشگاهی در خدمت تمامی اقشار جامعه است. برای اطمینان از عملکرد این موسسه می توانید مجوز های آن را که از نهاد های مربوطه به طور مکتوب دریافت کرده است در سایت مشاهده کنید. از این رو مدرک کارشناسی ارشد معماری که شما از این موسسه خریداری می کنید، کاملاً معتبر و قانونی بوده و دارای تائیدیه وزارت علوم است که قابلیت استعلام گیری هم دارد. 


مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک فوق لیسانس معماری

متقاضی محترم برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد مهندسی معماری باید مدرک لیسانس مهندسی معماری خود را در دسترس داشته باشند که زمان اخذ آن حداقل 2 سال گذشته باشد. ضروری است که این مدرک تحصیلی را به همراه مدارک شناسایی و شخصی نظیر: کپی کارت پایان خدمت برای آقایان، کپی کارت ملی، شناسنامه و عکس است را برای کارشناسان متخصص تیم فروش مدرک دانش فزا ارسال کنند. جالب است که بدانید متقاضیان با ارائه این مدارک، بدون شرکت در هیچ آزمون و امتحانی مدرک تحصیلی خود را در مدت زمان کمتر از 2 ماه تحویل می گیرند که چنین شرایطی برای مهندسان معماری با مشغله کاری فراوان بسیار مناسب بوده و سریعاً می توانند مدرک خود را دریافت کنند.  


قیمت خرید مدرک کارشناسی ارشد معماری

 قیمت خرید مدرک فوق لیسانس معماری در دانش فزا با توجه به عوامل مهم و متغییری همچون گرایش انتخابی افراد، مانند: معماری، معماری منظر، معماری اسلامی، معماری ایران، بازسازی پس از سانحه، معماری داخلی بستگی دارد، همچنین اگر متقاضی خرید مدرک برای دریافت آن  عجله داشته باشند و درخواست مدرک فوری کند باید مبلغ بیشتری را نیز پرداخت نماید؛ در هر حال اگر قصد خرید مدرک از موسسه معتبر دانش فزا را دارید باید با خیالی آسوده اقدام به خرید مدرک مورد نیاز خودتان کنید، زیرا مدارک تحصیلی که در دانش فزا صادر می گردند دارای قیمت بسیار مناسبی هستند، زیرا دانش فزا شرایط اقتصادی جامعه را در نظر گرفته و قیمت گذاری متناسبی داشته است. برای اطلاع از قیمت نهایی خرید مدرک موردنظرتان می توانید با کارشناسان این موسسه ارتباط برقرار کنید و اطلاعات تکمیلی را از آن ها دریافت نمائید. 


بخوانید: خرید مدرک لیسانس مدیریت مالی

نحوه سفارش مدرک فوق لیسانس رشته معماری

 سفارش مدرک کارشناسی ارشد معماری به ترتیب مراحلی است که در ادامه بیان می کنیم. در گام اول با کارشناسان دانش فزا تماس می گیرید و خرید مدرک دلخواه خود را اعلام می نمایید. پس از آن باید کپی از تمام مدارک مانند: سوابق تحصیلی خود را به همراه کارت ملی، شناسنامه، عکس و کارت پایان خدمت برای کارشناسان مجموعه دانش فزا ارسال کنید. مدارک ارسالی توسط شما زیر نظر پشتیبانان این موسسه بررسی می شود و اگر مورد تائید قرار بگیرند، شما باید مبلغ بیعانه را نیز پرداخت کنید و فیش واریزی را برای موسسه بفرستید. با پرداخت بیعانه، اطلاعات شما به دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی که خودتان انتخاب کرده اید ارسال می شود تا پروسه صدور مدرک کارشناسی ارشد معماری به صورت قانونی انجام شود. 


روند صدور مدرک فوق لیسانس معماری توسط دانش فزا 

گفتیم که مدارک و اطلاعاتی که برای کارشناسان سایت دانش فزا ارسال می کنید، برای دانشگاه آزاد ارسال می شود، برای متقاضی خرید مدرک در دانشگاه یک شماره دانشجویی صادر می کنند. که شما این شماره دانشجویی را از طریق اس ام اس دریافت می کند. در مراحل اداری صدور مدرک کارشناسی ارشد معماری که شامل تشکیل پرونده فیزیکی، الکترونیکی و درج ریز نمرات رشته معماری است تمام گزینه های صدور دانش فزا اصلی طی می شود. پس از اتمام این مراحل مدرک تحصیلی شما با مهر و هولگرام دانشگاه آماده تحویل می باشد که همان طور که گفتیم این مدرک مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده و امکان استعلام گیری الکترونیکی دارد. 


اعتبار مدرک فوق لیسانس معماری 

موسسه دانش فزا با دارا بودن روابط گسترده و قوی خود مدرک دانشگاهی در تمامی مقاطع و رشته ها صادر می کند که کاملاً معتبر و قانونی هستند، زیرا همان طور که گفتیم مدرک مهندسی معماری در مقطع ارشد که دریافت می کنید قابلیت استعلام دارد چون در وزارت علوم اطلاعات تحصیلی هر شخص متقاضی خرید مدرک ثبت و نگهداری می شود و شماره ثبت آن بر روی مدرکتان کاملاً خوانا و واضح نوشته می شود. پس شما با دریافت این مدرک می توانید برای استخدام، ادامه تحصیل و یا مهاجرت به خارج  از کشور استفاده کنید. 


بخوانید: خرید مدرک لیسانس روانشناسی

کاربرد خرید مدرک فوق لیسانس معماری

افراد با استفاده از این مدرک تحصیلی می توانند در کنکور دکتری رشته های مهندسی معماری، معماری منظر، معماری اسلامی، معماری ایران، بازسازی پس از سانحه، معماری داخلی شرکت کنند. البته رشته معماری در خارج از کشور نیز دارای بازار کار فوق العاده ای بوده و افراد با ارائه مدرک خریداری شده از دانش فزا می توانند ویزای کاری بگیرند و مهاجرت کنند. 


بازارکار رشته مهندسی معماری 

افراد فارغ التحصیل رشته معماری هم می توانند در آزمون های استخدامی ادرات و موسسات مختلف شرکت کنند و هم این که در بازارکار آزاد این رشته مشغول شوند یا با تاسیس دفتر طراحی شخصی یا به صورت همکاری با دیگر مهندسان برای خودشان یک درآمد زایی عالی داشته باشند.