خرید مدرک MBA

رشته تحصیلی MBA (کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار)  از 10 سال پیش در برخی از دانشگاه های ایران ارائه شده است که با استقبال بینظیر علاقه مندان به رشته مدیریت همراه بوده است. MBA مخفف عبارت Master of Business Administrator  است که با گرایش های مختلفی ارائه می شود که دانشجویان در سال دوم تحصیل باید گرایش مورد علاقه خود را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. MBA  را باید از پر طرفدارین و پر سود ترین رشته های تحصیلی معرفی کنیم که با خرید مدرک تحصیلی قانونی آن یا داشتن مدرک آن آِینده ای روشن با درآمد زایی های فوق العاده خواهید داشت. باید گفت که داوطلبان می توانند برای خرید مدرک MBA از موسسه معتبر  دانش فزا اقدام کنند. در ادامه این مقاله نحوه سفارش و خرید مدرک تحصیلی معتبر MBA را مورد بررسی قرار داده ایم همراه ما باشید. 


مرکز خرید مدرک لیسانس MBA ام بی ای

چنانچه اگر توانایی و زمان کافی برای ادامه تحصیل و درس خواندن را در دانشگاه یا برای قبولی در کنکور ندارید، خیلی  سریع و راحت می توان از طریق دانش فزا اقدام به خرید مدرک مورد نظر خود کرد. یک مدیر خبره با کسب مهارت های لازم در علوم مربوط به مدیریت و داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت کسب   کار در بازارکار عالی این رشته مشغول به کار خواهد شد. موسسه دانش فزا برای ارائه مدارک تحصیلی توانسته مجوز قانونی و رسمی صدور مدرک تحصیلی را دریافت کند و مدارک دانشگاهی را به صورت اصلی و همراه با قابلیت استعلام گیری صادر کند. بدین ترتیب با اطمینان کامل از موسسه دانش فزا اقدام به خریدن مدرک MBA ام بی ای یا همان مدیریت کسب و کار کنید و از آن در همه فرصت های شغلی استفاده نمائید. 


مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک لیسانس مدیریت کسب و کار

از مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک لیسانس MBA باید به داشتن مدرک  دیپلم و پیش دانشگاهی این رشته که حداقل باید از زمان دریافت آن 4 سال گذشته باشد اشاره کرد. در صورتی که موفق به دریافت مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم نشده اید باید بدانید که می توان این مدرک را هم از موسسه دانش فزا خریداری کنید. از دیگر مدارک مورد نیاز برای صدور مدرک باید آقایان کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت را داشته باشند و باید مدرک های شناسایی شخصی خود نظیر اسکن کارت ملی، شناسنامه و عکس پرسنلی خود را نیز به کارشناسان موسسه دانش فزا ارسال کنند.

بخوانید: خرید مدرک فوق لیسانس عمران 

 

قیمت خرید مدرک MBA ام بی ای

قیمت خرید مدرک MBA معتبر و قانونی از مرکز دانش فزا برای تمام رشته های تحصیلی و مخصوصاً رشته های مدیریتی و مدیریت کسب و کار بسیار متناسب با شرایط فردی بوده و هر فرد می تواند آن را خریداری کند. دانش فزا تنها با هدف ارائه مدرک برای تمام افراد نیازمند به مدرک تحصیلی افتتاح شده و مجوز صدور مدرک گرفته است. پس داوطلبان خرید مدرک می توانند با پرداخت کردن مبلغ اندکی در برابر زمان و هزینه ای که باید صرف تحصیل در دانشگاه و کسب این مدرک دانشگاهی کنند آن را در زمان کوتاهی خریداری نمایند. برای استعلام قیمت نهایی این مدرک در هر زمان می توان با مشاوران موسسه دانش فزا تماس گرفته و اطلاعات کامل را از آنان دریافت کنید، چون که در قیمت گذاری ها موارد مختلفی دخیل اند و امکان اعلام قیمت ها در این مطلب وجود ندارد. 


خرید مدرک MBA ام بی ای از دانشگاه آزاد اسلامی و غیر انتفاعی

در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه خصوصی در کشورمان ایران است که دانشجویان زیادی هم در رشته های مدیریتی مختلفی دارد. به این خاطر که ظرفیت قبولی این رشته در دانشگاه دولتی از طریق کنکور خیلی کم شده است. ولی باید گفت که موسسه دانش فزا با تشکیل پرونده های فیزیکی و الکترونیکی و صدور شماره دانشجویی در این دانشگاه ها برای متقاضی های خرید مدرک کارشناسی مدیریت کسب و کار زمینه ای را فراهم ساخته تا همه افراد بتوانند مدرک تحصیلی صادره از دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی خریداری کنند و برای اطمینان از قانونی بودن آن با مراجعه به دانشگاه به سوابق تحصیلی خود دسترسی پیدا کرده و از اعتبار آن اطمینان حاصل کنند. در نظر داشته باشید که تمام مدارکی که از دانشگاه آزاد صادر می شود دارای تائیدیه از وزارت علوم بوده و کد رهگیری این وزارتخانه را نیز دارد. پس مدرک کارشناسی مدیریت کسب و کار که از دانشگاه آزاد یا دانشگاه غیر انتفاعی از طریق دانش فزا، خریداری شده می کنید کاملاً قانونی و معتبر است. 


روند صدور مدرک لیسانس مدیریت کسب و کار توسط دانش فزا چگونه است؟

همان طور که در بالا تر توضیح دادیم اطلاعات و مدارک شما برای صدور قانونی مدرک تحصیلی به دانشگاه آزاد ارسال می شود و در سیستم دانشگاه آزاد برای شما پیش از هر کاری یک شماره دانشجویی صادر می گردد که شما این شماره دانشجویی را از طریق اس ام اس بر روی گوشی تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد. پس از آن مراحل اداری صدور مدرک کارشناسی رشته مدیریت کسب و کار یا همان مدرک MBA شما که شامل تشکیل پرونده فیزیکی، الکترونیکی و درج ریز نمرات رشته مدیریت کسب و کار است طی می گردد. در پایان روند صدور مدرک تحصیلی شما با مهر و هولگرام دانشگاه آزاد صادر شده که این مدرک مورد تائید وزارت علوم است و امکان استعلام آن نیز وجود دارد. 

بخوانید: خرید مدرک لیسانس مدیریت مالی

اعتبار خرید مدرک MBA چگونه تضمین می شود؟ 

در نظر داشته باشید که موسسه دانش فزا با دارا بودن روابط کاری و قانونی که با سازمان های مربوطه دارد مدرک دانشگاهی و تحصیلی مختلفی ارائه می شود که کاملاً معتبر و قانونی می باشند، چون همان طور که گفتیم مدرک مدیریت کسب و کار شما قابلیت استعلام گیری از وزارت علوم را دارد، زیرا در وزارت علوم اطلاعات تحصیلی شما ثبت شده و کد رهگیری آن بر روی مدرک وجود دارد. به همین علت است که داوطلبان خرید مدرک تحصیلی از طریق دانش فزا می توانند با اطمینان کامل از این مدرک تحصیلی برای استخدام، ادامه تحصیل و یا مهاجرت به خارج  از کشور نهایت استفاده را ببرند.