• شنبه تا پنج شنبه 8 تا 20
مدرک تحصیلی بخرید
یک مدرک » خرید مدرک کارشناسی » خرید مدرک لیسانس اقتصاد

خرید مدرک لیسانس اقتصاد

اقتصاد از نشانه های پیشرفت و حرکت کشور ها است که اقتصاد در همه ی کشور های پیشرفته جهان بسیار پیشتار و ضروری معرفی می شود، زیرا تربیت متخصصانی اقتصادی و کار بلد اولین گام برای رسیدن اهداف و موفقیت است. برای تحصیل در رشته اقتصاد تمامی دانش آموزان از سه گروه آزمایشی علوم انسانی، تجربی و ریاضی امکان انتخاب این رشته در کنکور سراسری پس از دریافت رتبه قبولی را دارند.  این رشته راهبردی و اساسی در کشور دارای بازار کار عالی است که به همین خاطر از رشته های محبوب در بین داوطلبان محسوب می شود. برای دریافت مدرک تحصیلی غیرحضوری این رشته می توانید از طریق موسسه یک مدرک اقدام به خرید مدرک لیسانس اقتصاد کنید. یک مدرک موسسه ی خرید مدرک تحصیلی قانونی در سراسر کشور است که در ادامه مورد نحوه خرید و سفارش مدرک تحصیلی از آن اطلاعات مفیدی را ارائه خواهیم کرد، پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.


خرید مدرک لیسانس اقتصاد با استعلام 

در حال حاضر موسسات زیادی در زمینه خرید و فروش مدرک تحصیلی و دانشگاهی در سراسر ایران فعالیت می کنند که در این مقاله ما موسسه یک مدرک را با اعتبار چندین ساله برای داوطلبان خرید مدرک تحصیلی معرفی کرده ایم. به عبارتی باید گفت که مرکز یک مدرک تمام مجوز های صدور مدرک تحصیلی معتبر و قانونی را دارد و مدرک خریداری شده از آن دارای شماره ثبت در وزارت علوم است که هر زمان بخواهید می توانید از مدرک خود استعلام گیری کنید. به طور کلی تمامی داوطلبان فقط از موسسه یک مدرک می توانند خرید مدرک لیسانس اقتصاد با استعلام را با اطمینان کامل انجام بدهید. 


مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک لیسانس اقتصاد قانونی

در یک مدرک برای خرید مدرک کارشناسی رشته اقتصاد باید تمامی داوطلبان مدارک مورد نیاز را که مدرک تحصیلی گذشته و مدارک شخصی می باشند را برای کارشناسان موسسه ارسال کنند. مدارک تحصیلی افراد عبارتند از: مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی یا تجربی که از زمان دریافت آن 4 سال باید گذشته باشد چون در هنگام صدور مدرک کارشناسی مدت زمان تحصیل در مقطع لیسانس که 4 سال است درج می شود و مدارک شخصی شامل کپی تمام صفحه های شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت و عکس پرسنلی هستند. همچنین باید فیش واریز پیش پرداخت را نیز با مدارک برای کارشناسان یک مدرک و برای صدور مدرک تحصیلی ارسال نمائید.


قیمت خرید مدرک لیسانس اقتصاد

در مورد هزینه خرید مدرک مهندسی اقتصاد از موسسه قانونی یک مدرک باید گفت که قیمت خرید مدرک همواره در مقابل 4 سال تحصیل در دانشگاه که باید برای دریافت این مدرک صرف کنید بسیار ناچیز است و قطعا تمامی داوطلبان با خرید این مدرک می توانند در زمان کمی در جایی مشغول به کار شوند و در فرصت های شغلی به راحتی جذب شوند. البته باید توجه داشته باشید که قیمت مدرک لیسانس اقتصاد در یک مدرک با توجه به شرایط شما تعیین می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات در مورد قیمت دقیق این مدرک با مشاوران موسسه یک مدرک ارتباط برقرار کنید. 

بخوانید: خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی 

نحوه ی سفارش مدرک کارشناسی اقتصاد از یک مدرک

حال اگر بخواهید مدرک کارشناسی رشته اقتصاد خود را از یک مدرک سفارش بدهید باید در ابتدا با کارشناسان آنلاین موسسه تماس برقرار کنید و درخواست خود را اعلام نمائید. سپس مدارک لازم را به همراه مبلغی از کل مبلغ خرید مدرک تحصیلی برای پیش پرداخت ارسال کنید. چنانچه کسی برای دریافت مدرک خود عجله دارد حتماً به کارشناس موسسه یک مدرک اعلام کند تا روند صدور مدرک تحصیلی برای او در زمان کوتاه تری انجام شود. در هر مرحله با استفاده از راه های ارتباطی که در پایین صفحه وجود دارد، می توان با کارشناسان یک مدرک ارتباط برقرار کنید و پاسخ سوالات خود را از آنان دریافت نمائید. 


خریدن مدرک لیسانس اقتصاد دانشگاه آزاد

مستحضر هستید که تمامی مدارک صادر شده از دانشگاه آزاد در ایران مورد تائید وزارت علوم هستند. حال جالب است بدانید که افراد از طریق موسسه یک مدرک می توانند مدرک لیسانس رشته اقتصاد خود را از این دانشگاه همراه با قابلیت استعلام گیری خریداری کنند. این مدرک از دانشگاه آزاد به صورت قانونی صادر می شود و روند صدور زیر نظر کارمندان دانشگاه پیگیری می گردد، زیرا موسسه یک مدرک با افراد و نهاد های مختلف و افراد حقیقی وحقوقی روابط قانونی دارد که سبب شده تا مدرکی که شما دریافت می کنید امکان استعلام گیری از وزارت علوم تحقیقات و فناوری داشته باشد. این مدرک در بخش بایگانی دانشگاه آزاد دارای پرونده فیزیکی قابل دسترس است.


خرید مدرک تحصیلی لیسانس اقتصاد دانشگاه غیرانتفاعی 

علاوه بر دانشگاه آزاد اسلامی داوطلبان خریدن مدرک اقتصاد از یک مدرک می توانند مدرک خود را از دانشگاه غیرانتفاعی نیز خریداری کنند. روند صدور این مدرک در دانشگاه غیرانتفاعی نیز مانند دانشگاه آزاد و کاملاً قانونی و مورد تائید وزارت علوم است. در مرحله ابتدا تمام اطلاعات دانشجو در سیستم یکپارچه دانشگاهی ثبت وارد شده و برای شما یک پرونده فیزیکی ایجاد می شود که نمرات دروس مختلف رشته تحصیلی اقتصاد در آن ثبت می گردد. در نهایت بر روی مدرک آماده شده نام، نام خانوادگی، مدت زمان تحصیل، شماره ملی، مهر، هولگرام و امضاء رئیس دانشگاه ثبت می شود. در ضمن با شماره ثبت موجود بر روی مدرک تحصیلی که در وزارت علوم وجود دارد اعتبار مدرک تحصیلی تضمین می شود.

بخوانید: خرید مدرک دکتری حسابداری 

فرصت های شغلی و بازار کار رشته اقتصاد 

با دریافت مدرک کارشناسی رشته اقتصاد می توانید خیلی راحت در موقعیت شغلی خوبی فعالیت کرده و استخدام شوید. اقتصاد دان ها به برطرف ساختن مشکلات اقتصادی راهکار های کارآمد و تازه ای می پردازند. شرکت و سازمان هایی که فارغ التحصیلان رشته اقتصاد در آن  استخدام می شوند عبارتند از: بخش های مختلف وزارت اقتصاد، وزارت صنایع، سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی، مرکز آمار، متصدی بانک، کارشناس گمرک، مدیر مالی، تحلیل گر مالی، کارشناس امور مالیاتی، استاد دانشگاه، پژوهش گر، مدیر فروش، کارشناس مدیر بازاریابی، کارشناس بیمه، کارشناس مدیر خرید و تدارکات، کارشناس تحقیقات بازار، مشاور کسب و کار،  روزنامه نگار و نویسنده اقتصادی، خدمات آموزشی و پژوهشی و غیره. 

پیام به کارشناس
لینک واتساپ باز نمیشود؟