• شنبه تا پنج شنبه 8 تا 20
مدرک تحصیلی بخرید
یک مدرک » خرید مدرک کارشناسی » خرید مدرک لیسانس تاریخ

خرید مدرک لیسانس تاریخ

یکی از رشته های تحصیلی که داوطلبان رشته انسانی در کنکور سراسری می توانند آن را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند، رشته تاریخ است که تنها باید علاقه مندان به تاریخ این رشته را برای تحصیل در دانشگاه در نظر بگیرند، زیرا از رشته های حفظی با دروس سخت و دشوار است که تنها دانشجویان علاقه مند به تاریخ می توانند در آن موفق شوند. اغلب دانشجویان و علاقه مندان به رشته تاریخ که از تحصیل در این رشته ناکام مانده اند یا  ترم های دانشگاهی را تکمیل نکرده اند برای دریافت قانونی مدرک تحصیلی خود می توانند از طریق موسسه یک مدرک اقدام کنند و خرید مدرک لیسانس تاریخ را انجام بدهند. خرید مدرک تحصیلی قانونی از یک مدرک با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. در ادامه با توضیح روند خرید مدرک تحصیلی همراه ما باشید. 


موسسه فروش مدرک معتبر لیسانس رشته تاریخ

موسسه معتبر یک مدرک از دانشگاه های معتبر آزاد و غیر انتفاعی به صدور مدارک تحصیلی می پردازد، این مدارک کاملاً معتبر و قابل استعلام بوده و این مدارک تحصیلی توسط سفارتخانه ها به راحتی پذیرفته و تائید می گردند و هچنین با آن می توانید در اداره جات دولتی نیز استخدام شوید، حتی به عنوان استادیار نیز می توانید مشغول به تدریس در دانشگاه و دبیرستان ها شوید.

به طور کلی مدرک ارائه شده زیر نظر موسسه یک مدرک همراه با پرونده به دو شکل فیزیکی و الکترونیکی است که ریز نمراتی از در آن ارائه شده از مقطع کارشناسی نیز در آن ثبت شده است. یک مدرک یک موسسه معتبر فروش مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی بوده و اطلاعات شما در سیستم این دانشگاه ها به ثبت می رسد. مدارک دارای مهر و هولگرام دانشگاه های مربوطه بوده و از سوی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری صادر شده است. که امکان ادامه تحصیل به مقطع ارشد نیز با استفاده از آن وجود دارد.


قیمت خرید مدرک تاریخ

برای خرید مدرک لیسانس رشته تاریخ قیمت آن به دانشگاه منتخب، زمان، گرایش رشته تحصیلی و مدرک معتبر قابل استعلام گیری بستگی دارد. متقاضیان گرامی می توانند برای کسب اطلاع دقیق از قیمت رشته ها و گرایش ها مورد نظر با مشاورین موسسه معتبر یک مدرک که در پایین صفحه شماره گذاشته شده تماس حاصل فرمایید. به طور کلی قیمت خرید مدرک در رشته تاریخ یا دیگر رشته ها به نحوی تعیین می شود که تمام افرادی که نیاز مبرم به داشتن مدرک تحصیلی دارند بتوانند مدرک خود را از معتبرترین موسسه فروش مدارک دانشگاهی یعنی یک مدرک خریداری کنند. 


مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک لیسانس تاریخ 

متقاضیان می توانند با ارائه مدرک دیپلم خود در رشته های نظری که از آن 4 سال گذشته باشد و همچنین کپی مدارک شخصی مثل: کارت ملی، شناسنامه، چند قطعه عکس پرسنلی و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت الزامی و همچنین فیش واریزی خود به کارشناسان موسسه یک مدرک خرید خود را ثبت کنند تا هرچه سریع تر و در زمان مورد نظر از آن بهره مند شوید.

بخوانید: خرید مدرک لیسانس فلسفه

نحوه سفارش مدرک لیسانس تاریخ

برای خرید مدرک کارشناسی معتبر در رشته تاریخ باید کپی از تمام مدارک مانند: سوابق تحصیلی خود را به همراه کارت ملی، شناسنامه، عکس و کارت پایان خدمت برای پشتیبانان موسسه یک مدرک ارسال کرده تا این مدارک زیر نظر پشتیبانان موسسه یک مدرک بررسی شود و در صورت نبود هیچ گونه موانع و مشکل در مدارک، شما باید مبلغی را نیز به عنوان بیعانه پرداخت کنید و فیش واریزی آن را نیز برای موسسه ارسال کنید. پس از پرداخت بیعانه، اطلاعات شما برای دانشگاه آزاد فرستاده می شود تا روند صدور مدرک تاریخ شما به صورت قانونی طی شود. 


روند صدور مدرک لیسانس تاریخ توسط یک مدرک چگونه است؟

در موسسه یک مدرک روند صدور قانونی مدارک به گونه ای انجام می شود که پس از دریافت مدارک، اطلاعات شما برای دانشگاه ازاد ارسال می گردد  برای شما در ابتدا یک شماره دانشجویی صادر می کنند. که شما این شماره دانشجویی را از طریق اس ام اس دریافت می کنید. سپس مراحل اداری صدور مدرک کارشناسی تاریخ شما که شامل تشکیل پرونده فیزیکی، الکترونیکی و درج ریز نمرات رشته تاریخ می شود طی می گردد. پس از اتمام این مراحل مدرک تحصیلی شما با مهر و هولگرام دانشگاه صادر می گردد. که این مدرک مورد تائید وزارت علوم است و امکان استعلام آن وجود دارد. 

بخوانید: خرید مدرک لیسانس ادبیات فارسی

اعتبار خرید مدرک لیسانس تاریخ از موسسه یک مدرک

موسسه فروش مدارک تحصیلی یک مدرک با استفاده از روابط گسترده و قوی خود مدارک دانشگاهی ارائه می دهد که کاملاً معتبر و قانونی است. زیرا همان طور که گفتیم مدرک تاریخ شما قابلیت استعلام دارد چون در وزارت علوم اطلاعات تحصیلی شما  ثبت می شود و شماره ثبت آن بر روی مدرکتان وجود دارد. به همین علت است که شما می توانید از این مدرک تحصیلی برای استخدام، ادامه تحصیل و یا مهاجرت به خارج   از کشور استفاده کنید.  


خریدن مدرک لیسانس تاریخ دانشگاه آزاد

می دانید که تمامی مدارک صادر شده از دانشگاه آزاد در ایران مورد تائید وزارت علوم هستند. حال جالب است بدانید که افراد از طریق موسسه یک مدرک می توان مدرک لیسانس رشته تاریخ خود را از دانشگاه های آزاد سراسر کشور همراه با قابلیت استعلام گیری خریداری کرد. این مدرک از دانشگاه آزاد به صورت قانونی صادر می شود و روند صدور زیر نظر کارمندان دانشگاه پیگیری می گردد، زیرا موسسه یک مدرک با افراد و نهاد های مختلف و افراد حقیقی وحقوقی روابط قانونی دارد که سبب شده تا مدرکی که شما دریافت می کنید امکان استعلام گیری از وزارت علوم تحقیقات و فناوری داشته باشد. این مدرک در بخش بایگانی دانشگاه آزاد دارای پرونده فیزیکی قابل دسترس است.


خرید مدرک تحصیلی لیسانس تاریخ دانشگاه غیرانتفاعی 

علاوه بر دانشگاه آزاد اسلامی داوطلبان خریدن مدرک تاریخ از یک مدرک می توانند مدرک خود را از دانشگاه غیرانتفاعی نیز سفارش بدهند. روند صدور این مدرک در دانشگاه غیرانتفاعی نیز مانند دانشگاه آزاد و کاملاً قانونی است و کد مورد تائید وزارت علوم را داراست. در مرحله ابتدا تمام اطلاعات دانشجو در سیستم یکپارچه دانشگاهی ثبت وارد شده و برای شما یک پرونده فیزیکی ایجاد می شود که نمرات دروس مختلف رشته تحصیلی تاریخ در آن ثبت می گردد. در نهایت بر روی مدرک آماده شده نام، نام خانوادگی، مدت زمان تحصیل، شماره ملی، مهر، هولگرام و امضاء رئیس دانشگاه ثبت می شود. در ضمن با شماره ثبت موجود بر روی مدرک تحصیلی که در وزارت علوم وجود دارد اعتبار مدرک تحصیلی تضمین می شود. 

پیام به کارشناس
لینک واتساپ باز نمیشود؟