خرید مدرک لیسانس بهداشت عمومی

در رشته بهداشت عمومی وظیفه اصلی کارشناسان ارائه طرح های پژوهشی در زمینه های مختلف، آموزش پرسشگران سلامت، همکاری در انجام مصاحبه های پژوهشی و تدوین داده های لازم، سلامت کودکان، مراقبت قبل و بعد از زایمان مادران و شرکت در برنامه های بهداشت مدارس و غیره است. برخی از افراد به طور تجربی در این مسائل در مراکز بهداشت فعالیت دارند ولی مدرک تحصیلی دانشگاهی رشته بهداشت عمومی را از دانشگاه دریافت نکرده اند و اکنون برای استخدام یا افزایش حقوق نیاز مبرم به داشتن مدرک تحصیلی دارند که در این جا ما خرید مدرک لیسانس بهداشت عمومی از موسسه دانش فزا را معرفی کرده ایم، خرید مدرک تحصیلی معتبر امروزه با مجوز قانونی از وزارت علوم در دانش فزا امکان پذیر شده است. 


مرکز خرید لیسانس بهداشت عمومی

از معتبرترین و قانونی ترین مراکز خرید مدرک تحصیلی باید به موسسه دانش فزا اشاره کرد که به عنوان با سابقه ترین موسسه خرید مدرک با بیش از یک دهه فعالیت موفق و قانونی در کشور شناخته شده است. تمام مدارک صادر شده از دانش فزا دارای تائیدیه و مجوز از وزارت علوم بوده که نشان از اعتبار و ارزش بالای مدرک را دارد. بدین ترتیب مدرک لیسانس رشته بهداشت عمومی که موسسه دانش فزا صادر می نماید کاملاً قانونی و معتبر است، زیرا داوطلبان هر زمان که بخواهند می توانند از مدرک خود استعلام گیری کنند. 


قیمت خرید مدرک لیسانس بهداشت عمومی

امروزه برای تحصیل دردانشگاه های دور از شهر خود یا حتی نزدیک باید هزینه های زیادی را پرداخت نمائید. البته اگر به دانشگاه آزاد بروید که این هزینه با پرداخت شهریه های ثابت و متغییر چندین برابر خواهد شد. ولی در نظر داشته باشید که هزینه های خرید مدرک لیسانس بهداشت عمومی غیرحضوری با توجه به انتخاب رشته و دانشگاه آزاد و یا غیر انتفاعی برای همه افراد خواستار مدرک تحصیلی به صرفه بوده و باعث می شود که شما در هزینه های خود صرفه جویی کرده و خیلی سریع و آسان مدرک خود را دریافت کنید. این مزیت ویژه ی موسسه دانش فزا که تمامی مدارک خود را در همه مقاطع با قیمتی مناسب ارائه می کند تا تمام افراد بتوانند مدرک مورد نیاز خود را خریداری کنند و با استفاده از آن برای جامعه مفید واقع شوند. برای دریافت لیست قیمت خرید مدرک لیسانس رشته بهداشت عمومی از موسسه دانش فزا با پشتیبانی سایت از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنید. 


بخوانید: خرید مدرک بهداشت حرفه ای

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک کارشناسی بهداشت عمومی قانونی

تحصیل در مقطع کارشناسی رشته بهداشت عمومی نیازمند حضور مداوم شما در کلاس درس و گذارندن واحد های درسی و قبولی در آن ها است؛ اما خرید مدرک غیر حضوری بوده و بسیار برای افرادی که مشغله کاری دارند مناسب است، زیرا مدرک تحصیلی بدون این که شما در امتحان و یا کلاس درسی حضور داشته باشید صادر می شود. فقط باید مدارک مورد نیاز برای صدور مدرک تحصیلی که عبارتند از: کپی مدرک لیسانس رشته بهداشت عمومی یا هر رشته دیگر، کپی کارت ملی، کپی شناسنامه، چند قطعه عکس پرسنلی که باید تمام این ها برای کارشناسان دانش فزا و شروع روند صدور ارسال شوند. پس از ارسال مدارک تنها چند هفته طول می کشد تا مدرک تحصیلی بهداشت عمومی برای شما آماده دریافت شود. 


مراحل صدور مدرک لیسانس بهداشت عمومی

اگر بخواهیم خلاصه ای از مراحل خرید مدرک کارشناسی برای رشته بهداشت عمومی در دانش فزا ارائه دهیم، باید بگوییم که پس از تحویل مدارک لازم برای صدور به موسسه دانش فزا و پرداخت بیعانه یا همان پیش پرداخت، تمام اطلاعات برای صدور شماره دانشجویی در دانشگاه آزاد ارسال می شوند. با استفاده از این شماره دانشجویی پرونده فیزیکی و الکترونیکی با نام مشخصات شما و ریز نمرات رشته بهداشت عمومی برای شما تشکیل می شود که این پرونده ها شامل مشخصات فردی و کارنامه نمرات رشته تحصیلی بهداشت عمومی است. در پایان مراحل صدور مدرک شما به وزارت علوم و بهداشت برای مجوز و تائیدیه ارسال می شود و بعد از اخذ تائیدیه مدرکی برای شما صادر می شود که شامل مشخصات فردی، شماره ثبت، هولگرام و مهر دانشگاه آزاد اسلامی است. 


خرید مدرک لیسانس بهداشت عمومی از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی 

از طریق موسسه دانش فزا می توانید مدرک خود را از دانشگاه های آزاد یا غیر انتفاعی سراسر کشور سفارش داده و خریداری کنید. در زمان ثبت سفارش می توانید هر کدام از این دانشگاه ها را انتخاب کنید که سپس برای صدور مدرک مورد نیاز شما از این دانشگاه ها، مدارک تحصیلی و شناسایی برای بخش اداری دانشگاه ارسال می شود. با استفاده از مدارک در دانشگاه انتخاب شده برای شما پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می گردد. پس از تشکیل این پرونده فیزیکی و صدور شماره دانشجویی برای داوطلبان یک حساب کاربری در سیستم دانشگاه برای شما ایجاد می شود که در این حساب اطلاعات شخصی و نمرات داوطلب که مربوط به رشته بهداشت عمومی است ثبت و نگهداری می شود و معدل لیسانس نیز برای شما محاسبه می گردد تا بر روی مدرکی که تحویل می گیرید درج شود. 


بخوانید: خرید مدرک بهداشت محیط

روند صدور مدرک کارشناسی بهداشت عمومی

 در مورد روند صدور مدرک در این موسسه معتبر باید بدانید که در ابتدای پروسه صدور مدارک و اطلاعات دریافت شده از داوطلب برای دانشگاه انتخابی ارسال می گردد. در دانشگاه برای داوطلب یک شماره دانشجویی در سیستم دانشگاهی صادر می شود که طبق آن پرونده فیزیکی و الکترونیکی برای رشته بهداشت عمومی در مقطع کارشناسی تشکیل می شود که ریز نمرات وتمام اطلاعات فرد در آن وجود دارد. در نهایت مدرک شما با مهر و امضای رئیس دانشگاه برای وزارت علوم ارسال می گردد تا تائیدیه این سازمان را دریافت کند و سپس به شما تحویل داده می شود. چنین مدرکی با این مشخصات، قطعاً قابل استعلام است که می توانید از مزایای بیشمار آن استفاده کنید. 


فرصت های شغلی رشته بهداشت عمومی 

در مورد فرصت های شغلی و بازارکار این رشته باید گفت که کارشناسان رشته بهداشت عمومی می توانند به عنوان مربی بهداشت در مدارس، مربی خدمات بهداشتی، کارشناس مبارزه با بیماری، کارشناس پیشگیری و بهداشت خانواده و یا در سرای سالمندان، درمانگاه ها، قسمت بهداشت و ارائه خدمات به بانوان باردار و کودکان و همچنین کلینیک های ترک اعتیاد و غیره استخدام شوند.