خرید مدرک دانشگاه خارجی

از آن جایی که داشتن مدرک از دانشگاه های خارجی یک شرایط ویژه برای تمامی افراد است که با استفاده از آن می توانند به شغل و درآمد ایده آلی برسند. اغلب افراد که در پی داشتن شرایط زندگی بهتر با بکارگیری مدرک تحصیلی هستند در پی خرید مدرک دانشگاه خارجی هستند تا با ارائه آن به شرکت و سازمان های مختلف بتوانند در موقعیت شغلی ایجاد شده راحت تر استخدام شوند. امروزه خرید مدرک خارجی بسیار پرطرفدار بوده که به همین خاطر شرایط سودجویی برای کلاهبرداران نیز افزایش یافته است، پس اگر قصد خرید مدرک تحصیلی دانشگاه خارجی را دارید دقت کنید تا مدرک مورد نیاز خود را از موسسه معتبر و قانونی ارائه دهنده مدارک از دانشگاه های خارجی همچون دانش فزا خریداری کنید تا مدرکی ارزشمند را دریافت نمایید که بتوایند از تمامی مزیت های آن استفاده کنید. 

خرید مدرک دکتری خارجی 

به طور خلاصه باید بدانید که مدرک تحصیلی دکتری یا ( philosofiae docoter ) آخرین و عالی ترین مدرک و مقطع تحصیلی در کشور ما است که با نام مدرک Phd نیز شناخته و معرفی می شود. البته برای  دریافت مدرک تحصیلی دکتری باید حداقل 2 تا 6 سال تحقیق و پژوهش کنید، زیرا نحوه تحصیل در مقطع دکتری  به صورت تحقیقاتی و گروهی توسط اساتید و دانشجویان است. بعد از اتمام مقطع دکتری ( phd ) فرد متقاضی باید تمام تحقیقات و پژوهش های که در تمام سال های خود جمع آوری می نماید را به صورت رساله گرد آوری و از پایان نامه خود دفاع کند.

اگر برای داشتن مدرک دکتری از دانشگاه های خارجی در کشور های مختلف در تلاش هستید که ویزای تحصیلی بگیرید و برای دریافت و درس خواندن در مقطع دکتری به کشور مورد نظر خود بروید؛ اما با مشکلاتی روبرو هستید باید بگوییم که موسسه دانش فزا سریع ترین و بصرفه ترین و آسان ترین راه را برای اخذ مدرک دکتری است، چرا که خرید مدرک از دانشگاه های خارجی در مقطع دکتری و در رشته دلخواه هتان از طریق موسسه قانونی و معتبر دانش فزا امکان پذیر است. برای ثبت سفارش خرید مدرک دکترا خارجی به کارشناسان آنلاین ما در پیام رسان واتس اپ پیام بدهید.  

 

خرید مدرک خارجی ارشد 

مقطع تحصیلی ارشد یا همان فوق لیسانس از مقاطع پرطرفدار تحصیلات تکمیلی است که افراد با دریافت آن می توانید از شرایط و جایگاه بهتری بهره شوند. اگر مدرک لیسانس را دریافت کرده باشید و برای دریافت مدرک ارشد در رشته لیسانس خود یا در رشته دیگری بخواهید ادامه تحصیل بدهید باید هزینه های زیادی را بپردازید و حدود 2 سال از عمر خود را صرف تحصیل در مقطع ارشد کنید، حال اگر بخواهید برای ادامه تحصیل به دانشگاه های کشور های خارجی بروید قطعاً شرایط تحصیلی برایتان سخت تر خواهد شد. ولی از طریق موسسه دانش فزا این امکان فراهم شده تا به خرید مدرک خارجی از دانشگاه مدنظر خود به صورت غیرحضوری بپردازید و تنها مبلغ اندکی را پرداخت کنید. برای استعلام قیمت خرید مدرک خارجی ارشد روزانه از موسسه دانش فزا با شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی که در پایین صفحه وجود دارد تماس بگیرید. 

خرید مدرک خارجی پرستاری 

رشته پرستاری همانند کلیه رشته های دانشگاهی در  تمام مقاطع لیسانس, فوق لیسانس و دکتری ارائه می شود. برای مثال داوطلبان تحصیل در رشته پرستاری و در مقطع لیسانس آن باید حدود 130 واحد درسی را در طی 4 الی 5 سال تحصیلی طی نمایند. البته باید گفت که در دوره لیسانس تنها پرستاری عمومی را می آموزید و در مقطع فوق لیسانس به صورت تخصصی تر و حرفه ی تر یکی از گرایش های این رشته را انتخاب خواهید کرد . همان طور که مشخص است رشته پرستاری از زیر گروه رشته علوم تجربی بوده و برای شرکت در کنکور سراسری باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رشته تجربی را داشته باشید. 

اگر به علت کمبود ظرفیت های دانشگاه دولتی کشورمان یا هر دلیلی دیگری موفق به دریافت مدرک پرستاری در ایران نشده اید و می خواهید که مدرک خارجی رشته پرستاری را داشته باشید، راهی آسان برای داشتن این مدرک به صورت غیرحضوری و کاملاً قانونی وجود دارد که آن هم خرید مدرک خارجی پرستاری از موسسه دانش فزا است. با توجه به این که موسسه دانش فزا مجوز رسمی از وزارت علوم و بهداشت برای صدور مدارک دانشگاهی دارد، قطعاً مدرک شما قابل استعلام بوده و شرایط استفاده در داخل کشور را دارد. پس برای خرید مدرک خارجی با استعلام در رشته پرستاری می توانید با اطمینان کامل موسسه دانش فزا را انتخاب کنید. 

خرید مدرک خارجی پزشکی

رشته های پزشکی در کشور ما جزو محبوب ترین رشته های تحصیلی هستند که از پرستیژ بالایی بر خوردار بوده که حال اگر مدرک پزشکی خارجی باشد این شرایط بهتر و ویژه تر هم می شود. بنابراین اغلب افراد در پی دریافت مدرک پزشکی از دانشگاه های دیگر کشور های خارجی هستند. از طرفی هزینه ها و مشکلات تحصیل در کشور های خارجی بسیار زیاد هستند که هر کسی نمی تواند این کار را انجام بدهد. حال باید بگوییم که موسسه خرید و فروش مدارک تحصیلی با نام دانش فزا شرایطی را فراهم کرده تا علاقه مندان بتوانند به خرید مدرک خارجی بین المللی با ارزش و معتبر جهانی بپردازند و با داشتن این مدرک آینده ای روشن را برای خودشان رقم بزنند. برای خرید مدرک پزشکی خارجی تنها کافیست با مشاوران آنلاین دانش فزا ارتباط برقرار کنید.