مدرک تحصیلی بخرید
دانش فزا » بلاگ » رشته پرستاری بدون کنکور
رشته پرستاری بدون کنکور

رشته پرستاری بدون کنکور

در حال حاضر با توجه به این که اهمیت بهداشت و تاثیر آن در زندگی روز مره افراد کاملاً روشن است و نیاز جامعه به پرستار در کشور بسیار افزایش یافته است، تعداد زیادی از داوطلبان فعالیت در شغل پرستاری در پی سریع ترین راه برای داشتن مدرک رشته پرستاری بدون کنکور هستند که در این مقاله ما برای آن ها آسان ترین و سریع ترین راه یعنی خرید مدرک تحصیلی در رشته پرستاری بدون کنکور و بدون حضور در دانشگاه را از موسسه دانش فزا را معرفی کرده ایم. پس اگر قصد دارید تا با داشتن مدرک تحصیلی در رشته پرستاری در جامعه درمانی فعالیت کنید، با ما در ادامه همراه شوید. 


آیا رشته پرستاری بدون کنکور است؟

به طور خلاصه باید بگوییم که رشته پرستاری از شاخه های علوم پزشکی بوده که پرستاران وظیفه مراقبت از بیماران را دارند. توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بر خلاف گذشته فعالیت در زمینه پرستاری نیازمند به مدرک تحصیلی معتبر است و وظیفه ی یک پرستار تنها محدود به مراقبت از بیماران هم نیست و اکنون ارزش یک پرستار برابر با ارزش یک پزشک بیان شده است. از طرفی رشته پرستاری یک رشته مهم در گروه تجربی است که به علت محبوبیتی که در بین داوطلبان دارد، قبولی در کنکور تجربی برای ورود به رشته پرستاری در دانشگاه های علوم پزشکی بسیار دشوار شده است. بنابراین بیشتر داوطلبان علاقه مند و مشتاق به دریافت مدرک تحصیلی در رشته پرستاری بدون کنکور هستند که در این جا موسسه دانش فزا برای خرید مدرک کارشناسی پرستاری بدون کنکور در خدمت شما است. 

 

رشته پرستاری بدون کنکور


ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور دانشگاه سراسری 

در پاسخ به این سوال که آیا پرستاری جزء رشته های بدون کنکور است؟ باید اعلام کنیم که برای ورود به رشته پرستاری بدون کنکور تنها راه برای داوطلبان مشتاق به داشتن مدرک پرستاری این است که مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد رشته پرستاری را از موسسه دانش فزا خریداری کنند. برای ثبت نام و خرید مدرک رشته پرستاری بدون کنکور صادره از دانشگاه سراسری از موسسه دانش فزا می توانید با کارشناسان دانش فزا از طریق شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی که در پاین صفحه وجود دارد ارتباطی برقرار کنید و ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور دانشگاه سراسری را انجام دهید. موسسه قانونی و معتبر دانش فزا با دارا بودن مجوز صور مدرک تحصیلی از وزارت علوم، مدرک پرستاری برای شما از دانشگاه های سراسری کل کشور صادر می کند. 


بخوانید: رشته پزشکی بدون کنکور

معدل لازم برای رشته پرستاری بدون کنکور

برای تحصیل در رشته پرستاری داوطلبان گروه تجربی باید در بین تعداد بالایی از داوطلبان رقابت کنند و با رتبه و معدل ممتاز موفق به تحصیل در این رشته شوند. به طور کلی دانش آموزان رشته علوم تجربی که دارای معدل درسی بالایی بوده و برای شرکت در کنکور تلاش کرده اند و موفق به دریافت رتبه برتر قبولی رشته پرستاری بدون کنکور شده اند می توانند در رشته پرستاری تحصیل کنند. ولی جالب است که بدانید خرید مدرک پرستاری رشته های بدون کنکور تجربی از موسسه دانش فزا بدون نیاز به درنظر گرفتن معدل و رتبه کنکور افراد است. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران آنلاین دانش فزا ارتباط برقرار کنید. 


رشته پرستاری بدون کنکور دانشگاه

رشته پرستاری بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های پرشتاری بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز راه دوم اکثر داوطلبانی است که موفق به قبولی در دانشگاه های دولتی در رشته پرستاری نمی شوند؛ اما از آن جایی که شهریه رشته پرستاری بدون کنکور در دانشگاه آزاد بسیار سنگین است و همه افراد نمی توانند آن را پرداخت کنند. خرید مدرک پرستاری بدون کنکور دانشگاه آزاد از موسسه دانش فزا پیشنهاد می شود. 


هزینه رشته پرستاری بدون کنکور

باید بدانید که هزینه تحصیل در رشته پرستاری بدون کنکور در دانشگاه های آزاد اسلامی هزینه های بسیار سنگین و سرسام آوری بوده و اغلب دانش آموزان پس از گذشت یک ترم از ادامه تحصیل در این دانشگاه ها منصرف شده و استعفا می دهند. این در حالی است که موسسه دانش فزا برای صدور مدرک رشته پرستاری کمترین هزینه را از داوطلبان دریافت می کند. برای دریافت هزینه رشته پرستاری بدون کنکور و خرید آن از دانش فزا می توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.


جمع بندی 

در پایان باید بگوییم که رشته پرستاری همانند تمامی رشته های دانشگاهی و شاخه های پزشکی در مقاطع لیسانس, فوق لیسانس و دکتری ارائه می شود. داوطلبان تحصیل در رشته پرستاری در مقطع لیسانس باید حدود 130 واحد درسی را در طی 4 الی 5 سال تحصیلی را پشت سر بگذارند. در ضمن پرستاران تنها در دوره لیسانس پرستاری عمومی را فرا گرفته ولی در مقطع فوق لیسانس به صورت تخصصی تر و حرفه ی تر یکی از گرایش های این رشته را انتخاب کرده و ادامه تحصیل می دهند. برای داشتن و خرید مدرک تحصیلی رشته پرستاری بدون کنکور به کارشناسان موسسه دانش فزا پیغام بدهید. 

پیام به کارشناس
دریافت مشاوره
لینک واتساپ باز نمیشود؟