رشته پزشکی بدون کنکور

  در کشور ما شغل پزشکی از جایگاه و پرستژ ویژه ای برخوردار است که همین امر سبب شده تا رشته پزشکی در بین دانش آموزان رشته پزشکی بسیار محبوب شود و به عبارتی دانش آموزان با هدف ورود به رشته پزشکی در دبیرستان رشته علوم تجربی را انتخاب می کنند، لذا طبیعی است که ظرفیت دانشگاه های دولتی علوم پزشکی جوابگوی پذیرش این تعداد بالای داوطلبان تحصیل در رشته های پزشکی نباشد. حال بحث داغ این روز ها در میان دانش آموزان در مورد تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور و خرید مدرک تحصیلی رشته پزشکی است که کاملاً غیرحضوری بوده و در این جا مرکز قانونی دانش فزا برای این امر در خدمت شما است. در ادامه با توضیح رشته های پزشکی بدون کنکور، ورود به دانشگاه های علوم پزشکی بدون کنکور و شهریه رشته پزشکی بدون کنکور همراه ما باشید. 

رشته های پزشکی بدون کنکور 

انواع رشته های پزشکی که بعد از رشته پزشکی عمومی تقسیم بندی می شوند عبارتند از: فوریت های پزشکی، ارتوپدی، پزشکی اطفال، پزشکی انفورماتیک، انکولوژی، بهداشت، پزشکی بیهوشی، آسیب شناسی، پزشک خانواده، پرستاری، جراح، داندانپزشک، دامپزشک، روانشناس، داروساز، آزمایشگاه و غیره که دانش آموزان گروه آزمایشی تجربی برای ورود بدون کنکور به این رشته ها و یا خرید مدرک این رشته ها بدون کنکور خیلی راحت می توانند از مراکز معتبر ارائه دهنده مدرک تحصیلی به خرید مدرک رشته های پزشکی بدون کنکور بپردازند. در حال حاضر به علت کمبود پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور اغلب افراد در پی سریع ترین را برای رسیدن به هدف خود هستند که خرید مدرک تحصیلی قانونی بهترین گزینه است. 

ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور 

برای کسانی که سوال می کنند چگونه بدون کنکور وارد رشته پزشکی شویم؟ باید بگوییم که شرایط ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور در حال حاضر در دانشگاه های آزاد و پردیس خودگردان بین الملل با تعهد خدمت و تاثیر سوابق تحصیلی در داخل و خارج از کشور برای دانش آموزان رشته تجربی که از ورود به دانشگاه های دولتی عقب مانده اند امکان پذیر شده است؛ اما از آنجایی که ثبت نام پزشکی بدون کنکور با هزینه های بسیار بالایی همراه بوده این کار برای همه افراد امکان پذیر نمی باشد که اغلب به آن ها خرید مدرک رشته پزشکی با هزینه اندک از موسسات دارای مجوز از وزارت علوم بهداشت همچون موسسه دانش فزا پیشنهاد می شود. مشاوران آنلاین دانش فزا آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. 

آیا دانشگاه آزاد رشته پزشکی بدون کنکور دارد؟

دانشگاه های معتبر آزاد در سراسر کشور در انواع رشته های پزشکی دانشکده های با قدمت چندین ساله دارند که داوطلبان تحصیل در رشته پزشکی می توانند رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد را انتخاب کرده و با ارائه مدارک و پرداخت شهریه در این دانشگاه های تحصیل کنند. ولی همه افراد قادر به پرداخت شهریه های ثابت و متغیر دانشگاه آزاد نخواهند بود. 

ورود به دانشگاه بین الملل رشته پزشکی بدون کنکور

برای درس خواندن  رشته های پزشکی در دانشگاه های بین الملل بدون کنکور باید باز هم در کنکور سراسری شرکت کنید و یک رتبه و امتیاز حداقلی به دست آورید تا شرایط ورود به رشته پزشکی بدون کنکور را داشته باشید. البته توجه داشته باشید که تحصیل در این دانشگاه ها با پرداخت شهریه های سنگینی همراه است. پس بهتر است قبل از هرکاری با مشاوران دانش فزا در مورد خرید مدرک تحصیلی قانونی در رشته های پزشکی به جای تحصیل در دانشگاه ها راهنمایی دریافت کنید. 

دانشگاه پردیس کیش رشته پزشکی بدون کنکور

از آن جایی که رشته های پزشکی همیشه پرطرفدار بوده و علاقه مندان به تحصیل در آن از هر راهی برای رسیدن به هدف خود استفاده می کنند باید بدانید که دانشگاه ها پردیس کیش رشته پزشکی بدون کنکور را ارائه کرده تا علاقه مندان بتوانند در این دانشگاه بین المللی بدون کنکور تحصیل کرده و مدرک پزشکی خود را دریافت کنند. اگر شرایط و توان مالی تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی پردیس کیش را ندارید نگران نباشید، زیرا دانش فزا برای شما مدرک تحصیلی قانونی صادره از دانشگاه پردیس کیش صادره می کند. 

شهریه رشته پزشکی بدون کنکور

شهری و شرایط رشته پزشکی بدون کنکور در دانشگاه های شهریه پرداز به این صورت است که شامل شهریه ثابت و شهریه متغیر می شود که شهریه ثابت بر اساس نیمسال ورودی هر دانشجو تعیین می گردد و تا پایان اتمام دوره تحصیلی او در سنوات مجاز بدون هیچ افزایشی خواهد بود ولی شهریه متغیر با در نظر گرفتن تعداد واحد های اخذ شده شده توسط دانشجو محاسبه می شود و قطعاً در طول دوره تحصیلی افزایش خواهد یافت. پس باید گفت که تحصیل در دانشگاه و رشته پزشکی با واحد های تئوری و عملی فراوانی که دارد با شهریه های سنگینی نیز همراه خواهد بود. موسسه قانونی صدور مدرک تحصیلی دانش فزا با کمترین هزینه مدرک تحصیلی پزشکی ارائه می کند.