صندلی دانشگاه بخرید
دانش فزا » خرید صندلی کنکور و دانشگاه » خرید صندلی پزشکی بدون کنکور
خرید صندلی پزشکی بدون کنکور

خرید صندلی پزشکی بدون کنکور

رشته پزشکی همیشه از رشته های پرطرفدار در بین گروه علوم تجربی بوده که رقابت زیادی برای قبولی در دانشگاه های دولتی و بزرگ در رشته پزشکی در بین داوطلبان وجود دارد. در این بین افراد زیادی هستن که در رسیدن به هدف خود یعنی قبولی در رشته پزشکی و در دانشگاه دلخواه ناکام می مانند، برای آن ها گزینه خرید صندلی پزشکی بدون کنکور پیشنهاد می شود که از طریق موسسات فعال در این زمینه امکان پذیر است. در ادامه توضیحات کاملی در مورد این که خرید صندلی پزشکی چیست؟ و چگونه می توان آن را خرید؟ ارائه کرده ایم با ما باشید. 

شرایط خرید صندلی پزشکی بدون کنکور

همان طور که گفته شد در حال حاضر یکی از گزینه های میانبر برای رسیدن به هدف و تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور، خرید پذیرش پزشکی  دانشگاه های مختلف است که هر داوطلب علاقه مند به تحصیل در رشته های مختلف پزشکی که در کنکور سراسری موفق به قبولی در دانشگاه های دولتی و کسب رتبه حداقلی نشده است می تواند از طریق موسسات فعال در زمینه خرید صندلی اقدام به خرید صندلی پزشکی نماید این روند در صورتی است که شما در هیچ آزمونی شرکت نمی کنید و تنها با پرداخت هزینه صندلی مورد نظر خود را در دانشگاه دلخواه خود انتخاب نموده تا کارشناسان مربوطه با برقراری ارتباط مستقیم با سازمان های بالا دستی صندلی آن دانشگاه را برای تحصیل شما در رشته پزشکی رزرو نمایند. 

آیا رویای پزشکی با خرید صندلی واقعی می شود؟ 

بی شک رشته پزشکی علاوه بر پرستیژ بالایی که دارد از بازار کار فوق العاده عالی برخوردار است که همین موضوع سبب شده تا همه خانواده ها رویای پزشکی را از کودکی در فرزندانشان پرورش دهند؛ اما با توجه به شرایط کنونی و تعداد بالای داوطلبان رشته های پزشکی و تعداد دانشگاه های اندک برای پذیرش این داوطلبان باید بگوییم رسیدن به رویای پزشکی برای بیشتر افراد تنها یک رویا باقی مانده است ولی خبر خوب این که خرید صندلی پزشکی بدون کنکور می تواند تمامی این موانع را کنار بزند و شما با پرداخت هزینه رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید. به عبارتی هر داوطلبی که شرایط ورود به دانشگاه های دولتی و آزاد را در رشته های پزشکی ندارد می تواند از طریق موسسات معتبر، صندلی دانشگاه ارائه کننده رشته پزشکی را خریداری کند و بدون کنکور وارد دانشگاه شده و ادامه تحصیل بدهد. 

بخوانید: خرید صندلی پرستاری بدون کنکور

انواع دانشگاه برای خرید صندلی پزشکی بدون کنکور

تعداد زیادی از موسساتی که کار اصلی آن ها دادن خدمات به افرادی است که می خواهند بدون کنکور وارد دانشگاه شوند و با سازمان های مختلفی ارتباط دارند، شرایط ویژه ای را برای داوطلبان ایجاد کرده اند تا مجوز ورود به دانشگاه بدون کنکور را از تمامی دانشگاه ها دریافت کنند. بنابراین متقاضیان برای خرید صندلی حق انتخاب دانشگاه داشته و می توانند به طور اختیاری انتخاب کنند که برای تحصیل در رشته پزشکی می خواهند بر روی صندلی دانشگاه دولتی، آزاد، پردیس خودگردان و یا غیر انتفاعی بنشینند. پس شما امکان خرید صندلی پزشکی دانشگاه دولتی، آزاد،پردیس خودگردان و یا غیر انتفاعی را از این موسسات دارید. 

اعتبار خرید صندلی پزشکی بدون کنکور

در سال های اخیر امکان خرید صندلی رشته های مختلف در تمامی دانشگاه های دولتی، آزاد، پردیس خودگردان، غیرانتفاعی و غیره برای داوطلبان به وجود آمده است؛ اما ازم به ذکر است که خرید صندلی تنها یک اصطلاح بوده و خرید و فروشی صورت نمی گیرد. این بدان معناست که داوطلب پس از اقدام برای ورود بدون کنکور به دانشگاه با کمک موسسات فعال در این زمینه با پرداخت هزینه اندک می تواند پذیرش دانشگاه را همانند یک فردی که از طریق کنکور وارد دانشگاه می شود داشته باشد. کارشناسان با تجربه در این موسسات با داشتن ارتباطات ویژه در دانشگاه مورد نظر شما برایتان یک پذیرش ثبت می کنند و شما به رالحتی بدون هیچ گونه مشکلی وارد دانشگاه می شوید و در رشته پزشکی مورد علاقه خود مدرک دریافت می کنید. 

قیمت خرید صندلی پزشکی 

خریدن صندلی پزشکی از دانشگاه های مختلف در موسسات ارائه کننده روندی ادرای داشته و تحت نظارت وزارت علوم و سازمان سنجش می باشد. در مورد قیمت خرید صندلی پزشکی باید بگوییم از آن جایی که خرید صندلی هر دانشگاه در هر شهر و استان با یکدیگر کاملاً متفاوت است قیمت ها نیز متغیر می شوند. بدین ترتیب اعلام قیمت یک صندلی امکان پذیر نیست؛ اما به طور کلی قیمت ها بسیار مناسب بوده و پرداخت آن برای تمام داوطلبان راحت خواهد بود. البته برای دریافت قیمت های و مشاوره در مورد چگونگی خرید صندلی پزشکی از موسسه انتخابی تان با کارشناس این موسسه تماس حاصل فرمائید. 


مدارک لازم جهت خرید صندلی رشته ی پزشکی بدون کنکور

برای خرید صندلی در رشته پزشکی باید مدارک لازم را برای کارشناس موسسه ارسال کنید. مدارک مورد نیاز برای خریدن صندلی پزشکی عبارتند از مدارک تحصیلی شما که دیپلم و پیش دانشگاهی است و فتوکپی شناسنامه و کارت ملی و چند قطعه عکس است. پس از ارسال مدارک و تائید آن ها با انتخاب رشته و دانشگاهی که می خواهید از آن صندلی بخرید، مبلغ خرید برای شما تعیین می شود که باید آن را پرداخت کرده تا صندلی مورد نظر برای شما خریداری و ثبت گردد. 

 

خرید صندلی پزشکی بدون کنکور در رشته های مختلف 

اگر قصد خریدن صندلی پزشکی دارید باید بدانید که امکان خرید صندلی رشته پزشکی را در مقاطع مختلف و رشته های متنوع وجود دارد. از رشته های متنوع پزشکی که صندلی تمام آن ها را می توان خریداری کرد باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

  • پزشکی پوست
  • پزشکی رادیولوژی
  • پزشکی اورژانس
  • جراحی عمومی 
  • داخلی 
  • پزشکی نورولوژی
  • جراحی مغز و اعصاب
  • پزشکی زنان و زایمان 
پیام به کارشناس
دریافت مشاوره
لینک واتساپ باز نمیشود؟