خرید مدرک تحصیلی دانشگاه شهید بهشتی

اگر شما هم قصد خرید مدرک تحصیلی را دارید و می خواهید مدرکی که برای دریافت آن هزینه هایی را پرداخت می کنید از یک دانشگاه معتبر همچون دانشگاه شهید بهشتی صادر شده باشد. خیلی راحت و سریع می توانید از طریق موسسه ارائه کننده مدارک تحصیلی قانونی از تمامی دانشگاه های دلتی و دانشگاه شهید بهشتی به نام دانش فزا خریداری کنید. در ادامه در مورد روند خرید مدرک تحصیلی و معرفی دانشگاه شهید بهشتی مطالبی را ارائه کرده ایم. 


معرفی دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی از دانشگاه های دولتی فعال در شهر تهران است که در حال حاضر در جمع معتبرترین دانشگاه های ایران قرار دارد که دانشجویان زیادی داوطلب ورود به این دانشگاه برای ادامه تحصیل در رشته های مختلف هستند؛ اما از آنجایی که دانشگاه شهید بهشتی تنها رتبه برتر ها را پذیرش می کند ورود به این دانشگاه برای همه امکان پذیر نیست. 

دانشگاه شهید بهشتی با قدمتی 60 ساله در ابتدا به صورت غیردولتی و پس از مدتی به صورت دولتی پذیرای دانشجویان بوده است. در رتبه بندی علمی و جایگاه، دانشگاه شهید بهشتی رتبه 5 علمی را در بین دانشگاه های دولتی و رتبه 8 را در بین همه دانشگاه کسب کرده است. در رتبه بندی جهانی نیز شهید بهشتی بین 801 تا 1000 قرار دارد. 

دانشگاه بزرگ شهید بهشتی از 19 دانشکده اصلی ( دانشکده علوم انسانی، دانشکده علوم اجتماعی و رفتاری، دانشکده علوم پایه، دانشکده فنی و مهندسی و غیره) تشکیل شده و دارای 10 پژوهشکده، 9 مرکز تحقیقاتی و 57 ساختمان اصلی است. این دانشگاه در تمامی مقاطع کارشناسی، ارشد و دکتری دانشجو دارد.


شرایط پذیرش و ورود به دانشگاه شهید بهشتی 

داوطلبان تحصیل در دانشگاه شهید بهشتی می توانند از طریق شرکت در کنکور سراسری در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و با کسب رتبه قبولی وارد این دانشگاه شوند. چنانچه در آزمون کنکور موفق به کسب رتبه قبولی برای ورود به دانشگاه شهید بهشتی شوید باید رشته های این دانشگاه را در اولویت های انتخاب رشته خود قرار دهید. 

یکی از پر تکرار ترین سوالات داوطلبان این است که با چه رتبه ای می توان در این دانشگاه قبول شد؟ رتبه قبولی در دانشگاه شهید بهشتی در رشته های مختلف متفاوت است، برای مثال در رشته های پزشکی باید حداقل رتبه سه رقمی کشوری را داشته باشید ولی در رشته های مهندسی با رتبه چهار رقمی نیز می توانید وارد دانشگاه شهید بهشتی شوید.

 بخوانید: خرید مدرک لیسانس دانشگاه آزاد 

 

امکانات و خدمات دانشگاه دولتی شهید بهشتی 

  • خوابگاه
  • مراکز خدمات مشاوره ای
  • نشریات دانشجویی
  • انجمن های علمی
  • اداره بهداشت و درمان دانشجویی
  • پارک علمی تحقیقاتی
  • کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد

شرایط خرید مدرک تحصیلی دانشگاه شهید بهشتی 

به طور مفصل توضیح دادیم که دانشگاه شهید بهشتی از آن دانشگاه های تراز اول کشور بوده که تحصیل در آن و گرفتن مدرک تحصیلی از آن خیلی سخت بوده و همه افراد نمی توانند به آروزی خود که داشتن مدرک تحصیلی صادره از دانشگاه شهید بهشتی است برسند. ولی خبر خوب این که با شرایط ایجاد شده در برخی از دانشگاه ها همچون دانشگاه دولتی شهید بهشتی افراد می توانند به خرید مدرک تحصیلی به جای تحصیل در دانشگاه بپردازند. به عبارتی داوطلبان داشتن مدرک تحصیلی از طریق مراکز ارائه دهنده مدرک تحصیلی پولی مانند موسسه دانش فزا، می توانند مدرک تحصیلی خود را در رشته و مقطع درخواستی صادره از دانشگاه شهید بهشتی با هزینه اندک خریداری کنند و با استفاده از آن وارد بازارکار شوند ودرآمد زایی داشته باشند. 


روند خرید مدرک تحصیلی صادره از دانشگاه شهید بهشتی 

برای اقدام به خرید مدرک لیسانس تنها کافیست مدرک مورد نیاز خود در مقطع و رشته انتخابی خود به کارشناسان متخصص سایت دانش فزا اعلام کنید تا ادامه مراحل صدور مدرک تحصیلی از طریق این موسسه در ارتباط مستقیم با دانشگاه دولتی شهید بهشتی انجام شود. به عبارتی پس از این که در خواست خود را برای خرید مدرک تحصیلیدانشگاه شهید بهشتی در موسسه دانش فزا با ارائه مدارک شناسایی  و سوابق تحصیلی ثبت می کنید، ادامه روند صدور مدرک برای شما در دانشگاه دولتی شهید بهشتی و زیر نظر کارمندان اداری دانشگاه طی می شود و در نهایت از وزارت علوم تائیدیه دریافت می کند. 


اعتبار خریدن مدرک تحصیلی از موسسه دانش فزا 

یکی از پر تکرار ترین سوالات کاربران در مورد خرید مدرک دانشگاه شهید بهشتی این است که آیا خریدن مدرک تحصیلی معتبر است؟ در پاسخ باید گفت با توجه به انجام روند صدور مدرک تحصیلی در خود دانشگاه و دارا بودن تائییدیه از وزارت علوم، قطعاً مدرک خریداری شده معتبر است و قابلیت استعلام گیری را دارد. توجه داشته باشید که برای خریدن مدرک تحصیلی فقی به موسسات قانونی مانند دانش فزا مراجعه کنید، زیرا دیگر موسسات که فعالیت غیرقانونی در این زمینه دارند با دریافت هزینه تنها یک برگه بی ارزش و اعتبار تحویل شما می دهند که هیچگونه اعتبار قانونی ندارد. پس هر گونه اقدامی برای خرید مدرک تحصیلی حتماً از قبل پرس و جو کنید.