صندلی دانشگاه بخرید
دانش فزا » خرید صندلی کنکور و دانشگاه » خرید صندلی رشته های پیراپزشکی
خرید صندلی رشته های پیراپزشکی

خرید صندلی رشته های پیراپزشکی

همواره رشته های پزشکی بسیار مورد توجه دانش آموزان و والدین بوده است؛ اما باید بدانید که برخی از رشته های زیر مجموعه پزشکی در دسته بندی پیراپزشکی قرار می گیرند و دارای دروس تئوری و عملی مرتبط با پزشکی هستند. اگر در کنکور سراسری رتبه قبولی در رشته های پزشکی را به دست نیاوردید می توانید با انتخاب رشته های پیراپزشکی در این رشته های قبول شده و ادامه تحصیل بدهید. در این بین شرایط برای ورود همه داوطلبان به دانشگاه ها در رشته های پیراپزشکی فراهم نشده و ظرفیت کم دانشگاه ها پاسخگوی پذیرش تعداد بالای داوطلبان نیست. برای آن ها خرید صندلی رشته های پیراپزشکی را پیشنهاد می کنیم، در ادامه اطلاعات کاملی را در این باره ارائه کرده ایم همراه ما باشید. 


معرفی رشته های پیراپزشکی 

در نظر داشته باشید که رشته های پیراپزشکی بعد از رشته های پزشکی در جایگاه دوم محبوبیت در بین داوطلبان تجربی قرار دارند. داوطلبان کروه آزمایشی علوم تجربی در کنکور سراسری می توانند با توجه به رتبه اکتسابی خود یکی از رشته پیراپزشکی را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند و متناسب با علاقه خود در یکی از رشته های زیرشاخه پزشکی ادامه تحصیل داده و با دریافت مدرک تحصیلی وارد بازارکار فوق العاده عالی این رشته های بشوید. 

داوطلبان پس از شرکت در کنمور سراسری و اعلام نتایج طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی این امکان را دارند که به انتخاب رشته های پیراپزشکی در دانشگاه های دولتی، آزاد، غیرانتفاعی و پردیس بپردازند. مجموعه رشته های پیراپزشکی عبارتند از:

 • پرستاری
 • مامایی
 • فیزیوتراپی
 • علوم آزمایشگاهی 
 • هوشبری
 • اتاق عمل 
 • بینایی سنجی
 • کارشناسی تکنولوژی پرتوشناسی
 • کارشناسی تکنولوژی پرتودرمانی
 • کارشناسی ساحت پروتزهای دندانی و دندانسازی
 • شنوایی سنجی
 • اعضای مصنوعی
 • گفتار درمانی 
 • کار درمانی 
 • علوم تغذیه

خرید صندلی چیست؟

احتمالاً در مورد روش های ورود بدون کنکور به دانشگاه ها خبر هایی را شنیده اید؛ اما دانستن اطلاعات کافی در این باره ضروری است تا در درست ترین مسیر قرار بگیرید. چنانچه از آن دسته داوطلبانی هستید که با وجود تلاش های زیاد موفق به کسب رتبه قبولی در رشته های پیراپزشکی نشده اید و در پی استفاده از روش های ورود بدون کنکور به دانشگاه هستید. باید بگوییم که خرید صندلی از مطمئن ترین روش ها برای ورود به دانشگاه مختلف در رشته های پیراپزشکی است. اصطلاح خرید صندلی به این معناست که شما با پرداخت هزینه، پذیرش دانشگاه مورد نظر خود را در رشته دلخواهتان خریداری می کنید. این روند توسط موسسات متخصص در این زمینه انجام می شود که کاری بسیار حساس بوده و نیازمند انجام مراحل اداری به طور زیرجلدی است که در ادامه توضیحات بیشتری در این باره داده ایم. 


انواع دانشگاه ها برای خریدن صندلی رشته های پیراپزشکی

برای خرید صندلی یا همان پذیرش ورود به دانشگاه در رشته های پیراپزشکی این شما هستید که انتخاب می کنید صندلی دانشگاه برایتان از کدام دانشگاه خریداری و ثبت گردد. در موسسات فعال در زمینه خرید صندلی برای داوطلبان پشت کنکوری گزینه های خریدن صندلی از دانشگاه های سراسری، دولتی، آزاد، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان وجود دارد که داوطلب می تواند دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده تا صندلی در رشته و از دانشگاه انتخاب او برایش خریداری شود. در نهایت اگر از پشت کنکور ماندن خسته شده اید و زمان و هزینه های زیادی را صرف قبولی در رشته مورد علاقه و دانشگاه هدف خود کرده اید؛ اما بازهم ناکام مانده اید باید بگوییم خرید صندلی راه نجات شما خواهد بود. همواره مشاوران آنلاین ما برای پاسخ به سوالات احتمالی شما آماده خدمات رسانی هستند از گزینه ارتباط با مشاور استفاده کنید. 

بخوانید: خرید صندلی پرستاری دانشگاه پردیس خودگردان

موسسه خرید صندلی رشته های پیراپزشکی

برای خریدن صندلی رشته های پیراپزشکی باید موسسه ای متخصص و کاربلد در این زمینه را انتخاب کنید. تنها در این صورت است که خرید صندلی برای شما با اعتبار و ارزش بالایی همراه خواهد بود؛ چرا که موسسات متخصص در این زمینه دارای ارتباطات ویژه ای با بخش های ادارای دانشگاه های مختلف بوده و مراحل ثبت ورود شما به دانشگاه را به طور دقیق و صحیحی انجام می دهند تا هیچ گونه شبهه ای در این میان وجود نداشته باشد و با شرایط کاملاً عادی و همانند دیگر دانشجویان وارد دانشگاه شوید. همچنین موسسات اصلی که برای خرید صندلی رشته های پیراپزشکی در خدمت شما هستند، تحت نظارت مستقیم سازمان سنجش و وزارت علوم می باشند که مجوز ورود شما به دانشگاه تائیدیه این سازمان ها را خواهد داشت. پس با اطمینان کامل درخواست خرید صندلی دانشگاه دولتی در رشته های پیراپزشکی را به کارشناسان ما اعلام کنید. 


نحوه خرید صندلی در رشته های پیراپزشکی 

پس از این که موسسه خریدن صندلی دانشگاه در رشته های پیراپزشکی را انتخاب کردید باید با برقراری ارتباط با کارشناسان اعلام کنید که قصد خرید پذیرش ورودی به کدام دانشگاه را در چه رشته ای دارید تا شرایط ورود بدون کنکور به دانشگاه را برایتان توضیح بدهند و با ثبت درخواستتان، هزینه نهایی خرید صندلی را به شما اعلام کنند. پس از پرداخت هزینه خرید صندلی، مراحل ثبت و رزور صندلی به نام و مشخصات تان آغاز می شود. تمامی پرونده سازی های فیزیکی و الکترونیکی خرید صندلی در بخش اداری دانشگاه ها توسط کارشناسان و اساتید مجموعه ما انجام می شود.


آیا خرید صندلی دانشگاهی قانونی است؟

در مورد قانونی بودن یا نبودن خرید صندلی باید بگوییم که این کار غیرقانونی توسط موسسه ما به صورت کاملاً دقیق و زیرجلدی انجام می شود که به اصطلاح آب از آب تکان نمی خورد. با این حساب شما با پرداخت هزینه خیلی راحت همانند یک دانشجوی واقعی وارد دانشگاه می شوید و بدون مشکل ادامه تحصیل می دهید. همان طور که در بالا اشاره شد در موسسه تخصصی خرید صندلی دانشگاهی، کارشناسان و اساتیدی وجود دارند که با برقراری ارتباط با بخش های داخلی دانشگاه برای شما پرونده سازی های لازمه را انجام می دهند و تماماً ثبت الکترونیکی می شود. 

پیام به کارشناس
دریافت مشاوره
لینک واتساپ باز نمیشود؟