صندلی دانشگاه بخرید
دانش فزا » خرید صندلی کنکور و دانشگاه » خرید صندلی دانشگاه غیر انتفاعی
خرید صندلی دانشگاه غیر انتفاعی

خرید صندلی دانشگاه غیر انتفاعی

در بین شش نوع دانشگاهی که در ایران وجود دارند، دانشگاه های غیرانتفاعی نوعی از دانشگاه های دولتی است که زیر نظر وزارت علوم فعالیت می کند ولی دانشجو برای تحصیل در آن ملزم به پرداخت شهریه ترمی است که همین امر سبب شده دانشگاه غیرانتفاعی را نیمه دولتی بنامند. برای قبولی و ورود به دانشگاه غیرانتفاعی باید در کنکور سراسری رتبه لازم برای ورود به این دانشگاه را به دست آورید. چنانچه به هر دلیلی نتوانسته اید در کنکور نتیجه خوبی به دست آورید و برای ورود به دانشگاه غیرانتفاعی مورد نظر خود با مشکلاتی رو برو هستید، نگران نباشید چرا که خرید صندلی دانشگاه غیرانتفاعی در رشته مورد علاقه اتان از موسسات اصلی در این زمینه راه نجات شما خواهد بود. در این مقاله جامع به معرفی دانشگاه غیرانتفاعی و چگونگی خرید صندلی دانشگاه غیرانتفاعی پرداخته ایم همراه ما باشید. 


معرفی دانشگاه غیرانتفاعی 

در سال 1364 در وزارت علوم تحقیقات و فناروی کل کشور، آیین نامه ای به عنوان تاسیس مراکز آموزش عالی غیردولتی، نیمه دولتی و خصوصی که دانشگاه های غیرانتفاعی نیز شامل آن ها می شود به تصویب رسید. پس از سال 1364 بود که دانشگاه های غیرانتفاعی تحت نظارت مستقیم وزارت علوم و سازمان سنجش کل کشور، فعالیت خود را در سراسر کشور به صورت رسمی آغاز کردند. با تاسیس مراکز آموزش عالی در سراسر کشور، سطح دانش و فرهنگ جامعه پیشرفت خوبی داشته است. 

امروزه با پیشرفت جوامع گوناگون تقاضای افراد برای ورود به دانشگاه و دریافت مدرک تحصیلی افزایش یافته است که به همین دلیل دانشگاه ها و موسسات نیمه دولتی و غیر دولتی (خصوصی) تاسیس شده اند تا افراد با پرداخت هزینه در دانشگاه تحصیل کنند و مدرک دانشگاهی دریافت نمایند. دانشگاه های غیر انتفاعی اکثر رشته های تحصیلی در تمامی مقاطع را ارائه کرده تا هر داوطلبی با توجه به علاقه و استعدادی که دارد در مسی تحصیلی اش گام بردارد. 

دانشگاه های غیرانتفاعی از دسته دانشگاه های نیمه دولتی در ایران هستند که داوطلبان برای تحصیل در این دانشگاه باید از طریق کنکور اقدام کنند و بتوانند حداقل رتبه قبولی در این دانشگاه را به دست آورند. هر ساله کنکور سراسری برگزار می شود و دانش آموزانی که مدرک دیپلم خود را در رشته های تجربی، ریاضی، انسانی و فنی و حرفه ای دریافت کرده اند، امکان این را دارند که در آزمون کنکور شرکت کنند. پس از اعلام نتایج کنکور باید متناسب با رتبه به دست آورده انتخاب رشته و دانشگاه کنند و منتظر نتیجه قبولی باشند. پس از تائید و قبول شدن در دانشگاه مورد نظر می توانید برای ثبت نام و ورود به دانشگاه اقدام کنید.


چگونگی خرید صندلی دانشگاه غیر انتفاعی 

همان طور که در بالا اشاره شد دانشگاه های غیر انتفاعی که به صورت خودگردان فعالیت دارند و دانشجو برای تحصیل در آن باید شهریه های ترمی را پرداخت کند. با شرط رتبه حدنصاب دانشجو پذیرش می کند، یعنی داوطلب ورود به دانشگاه غیرانتفاعی باید حتماً رتبه حداقلی را برای ورود به دانشگاه غیرانتفاعی به دست آورده باشد. از آن جایی که تعداد داوطلبان کنکور سراسری در گروه های آزمایشی ریاضی، علوم تجربی، انسانی، هنر، فنی حرفه ای و غیره روز به روز در حال افزایش است. قبولی در کنکور سراسری برای تحصیل در دانشگاه های غیرانتفاعی نیز سخت و دشوار شده است. 

از این رو خرید صندلی دانشگاه های غیرانتفاعی با استقبال خوب داوطلبانی همراه بوده که برای رسیدن هر چه سریع تر به اهداف خود حاضرند هر هزینه ای را پرداخت کند. در این باره لازم به ذکر است که برای خرید صندلی باید دقت داشته باشید تا موسسات اصلی و کاربلد در این زمینه را انتخاب کنید. موسسات مربوطه برای شما یک پذیرش از دانشگاه مورد نظرتان ثبت و رزرو می کنند و نیازی نیست که شما در کنکور سراسری شرکت کنید، چرا که تمامی پرونده سازی ها در دانشگاه و سازمان های ذیصلاح انجام می گردد. 


موسسه خرید صندلی دانشگاه غیرانتفاعی 

موسسات فعال در زمینه خرید صندلی دانشگاه های مختلف همچون دانشگاه غیرانتفاعی با برقراری ارتباط مستقیم با سازمان های ذیصلاح و بخش اداری دانشگاه ها برای داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه غیرانتفاعی یک پذیرش معتبر ایجاد می کنند. البته توجه داشته باشید که تمامی این مراحل به صورت پنهانی و زیر جلدی انجام می گیرد و هیچ گونه خرید صندلی قانونی وجود ندارد، تنها موسسه های اصلی در این کار وجود دارند که می توانند شما را به خواسته اتان برسانند. بنابراین اگر قصد خرید صندلی از دانشگاه غیرانتفاعی در رشته مورد علاقه اتان را دارید باید در ابتدا موسسه ای مطمئن و کاربلد پیدا کنید. برای این منظور می توانید از مشاوران آنلاین ما راهنمایی دریافت کنید. 

بخوانید: خرید صندلی دانشگاه شهید بهشتی 


خریدن صندلی دانشگاه غیرانتفاعی از کدام رشته ها امکان پذیر است؟

دانشگاه های غیرانتفاعی که اکنون دارای قدمت 30 ساله در کشورمان هستند. در حال پیشرفت بوده و دارای دانشکده های مختلفی در رشته های مهندسی، مدیریتی، زیرگروه انسانی، هنر، زبان و غیره می باشند. بنابراین با وجود امکان خرید پذیرش ورودی دانشگاه غیرانتفاعی شما این امکان را خواهید داشت که با توجه به علاقه ای که دارید رشته تحصیلی خود را نیز انتخاب کنید و با توجه به آن صندلی خود را سفارش داده و خریداری کنید. به عبارتی با مراجعه به موسسه مورد نظر این شما هستید که تعیین می کنید قصد خرید صندلی از کدام دانشگاه و رشته تحصیلی را دارید. 


قیمت خرید صندلی دانشگاه غیرانتفاعی 

برای خرید صندلی از دانشگاه غیرانتفاعی از موسسات اصلی فعال در این زمینه باید مبلغی را به عنوان حق زحمه کارشناسان و اساتیدی که برای شما پرونده سازی های لازمه را در دانشگاه انجام می دهند و تائیدیه ورود شما به دانشگاه را از سازمان سنجش می گیرند، پرداخت کنید. توجه داشته باشید مبلغ خرید صندلی بسیار ناچیز بوده و در قبال شرایط ویژه ای که برای شما ایجاد می شود بسیار منصفانه می باشد. قیمت خرید صندلی دانشگاه غیرانتفاعی با در نظر گرفتن شرایط و رشته انتخابی شما تعیین می شود. برای استعلام قیمت خریدن صندلی دانشگاه غیرانتفاعی در رشته مورد نظرتان با مشاوران آنلاین ارتباط برقرار کنید. 

پیام به کارشناس
دریافت مشاوره
لینک واتساپ باز نمیشود؟