مدرک تحصیلی بخرید
دانش فزا » بلاگ » خرید مدرک آیلتس
خرید مدرک آیلتس

خرید مدرک آیلتس

آیلتس (International English Language Testing System) به معنی سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی که یک آزمون جهانی تائید شده در تمامی سطوح جهانی است که برای تعیین اعتبار افراد در زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم، برگزار می گردد. مدیریت برگزاری این آزمون در تمام جهان تحت نظارت شورای بریتانیا، مرکز ارزیابی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریچ انگلیس و IDP استرالیا است. داشتن مدرک آیلتس برای افرادی قصد مهاجرت از کشور خود به دیگر کشور ها را دارند و در پی تحصیل و کار در محیط های انگلیسی زبان هستند و یا حتی اگر بخواهند دار داخل کشور خود در شرکت هایی که کار کنند که نیاز به سطح بالایی از زبان انگلیسی دارند باید حتماً در پی دریافت مدرک آیلتس باشد. از آن جایی که دریافت مدرک آیلتس سخت و دشوار بوده و هر کسی که توانسته این مدرک را دریافت کند قطعاً چندین بار در این آزمون شرکت کرده کرده تا قب.لی نهایی را به دست اورده است، یک از پرتکرار ترین سوالاتی که کاربران از مشاوران آنلاین موسسه تک مدرک می پرسند این است که آیا امکان خرید مدرک آیلتس وجود دارد؟ باید اعلام کنیم که صدور معتبر و قانونی مدرک آیلتس با مشخصات شما در سایت دانش فزا انجام می شود. در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا اطلاعات مفیدی در مورد انواع مدرک آیلتس و کاربرد هرکدام، شرایط خرید مدرک IELTS با استعلام و قیمت خرید مدرک آیلتس از دانش فزا را بخوانید. 


مدرک آیلتس چیست؟

 همانطور که در بالا توضیح دادیم آیلتس دانش فزا معتبر و بین المللی زبان انگلیسی است که واژه IELTS مخفف (International English Language Testing System) ) به معنی سامانه جهانی ارزیابی بین المللی زبان انگلیسی می باشد. می دانیم که زبان انگلیسی زبان بین المللی کشور ها بوده و افراد غیرانگلیسی برای کار یا تحصیل در کشور های مختلف می توانند با یادگیری زبان انگلیسی و دریافت مدرک آیلتس به دیگر کشور ها مهاجرت کنند و با زبان انگلیسی با دیگرا ارتباط برقرار کنند. هر چند آزمون آیلتس جزو آزمون های قدیمی زبان انگلیسی است؛ اما یکی از آزمون های معتبر زبان انگلیسی شناخته می شود که برای داشتن آن باید نمره ای قابل قبول در را آزمون به دست آورید، این نمره معمولاً 6 به بالا است. 

در مورد تاریخچه آزمون آیلتس IELTS باید بدانید که این آزمون اولین بار در سال 1989 برگزار شده و اکنون بیش از 1000 برگزاری آزمون آیلتس در بیش از 140 کشور در سراسر دنیا از جمله کشورمان ایران فعالیت دارند. با وجود تحریم های سفت و سخت کشور های مختلف علیه ایران، خوشبختانه هنوز هم می شود در ایران آیلتس گرفت. توجه داشته باشید که برای مهاجرت به دیگر کشور ها دریاقت اقدام باید حتما مدرک آیلتس داشته باشید. 


انواع مدرک آیلتس و کاربرد هر کدام

 در تمام دنیا سه نوع آزمون آیلتس برگزار می شود که در مقابل آن سه نوع مدرک آیلتس نیز صادر می گردد، آیلتس آکادمیک (Academic IELTS )، آیلتس جنرال( General IELTS) و آیلتس لایف اسکیلز (Life Skills IELTS ). هر کدام از مدرک های آیلتس ویژگی های خاص خود را دارند و کاربرد هر کدام با دیگری متفاوت خواهد بود که در ادامه به توضیح آن ها پرداخته ایم:

  • آیلتس آکادمیک (Academic IELTS ): معنی لغوی آکادمیک در زبان انگلیسی یعنی "دانشگاهی" یا "مرتبط با آموزش" به همین ترتیب آیلتس آکادمیک برای افرادی کاربرد دارد که قصد شرکت در برنامه های آموزشی زبان انگلیسی را دارند یا بخواهند در دانشگاه ها و موسسات علمی انگلیسی زبان تحصیل کنند. برای مثال آیلتس آکادمیک با رشته های تحصیلی مختلفی همچون پزشکی، حقوق، مهندسی، مدیریت و غیره مرتبط بوده و داشتن آن برای دانشجوی های این رشته ها ضروری می باشد. 
  • آیلتس جنرال( General IELTS): داشتن مدرک آیلتس جنرال و شرکت در آزمون آیلتس جنرال برای کسانی لازم است که برای مهاجرت نیاز به ورود به فضاهای دانشگاهی یا علمی ندارند و فقط می خواهند که از زبان انگلیسی برای کارهای روزمره و محیط کاری غیرتخصصی استفاده کنند. البته کودکان و نوجوانانی که پس از مهاجرت بخواهند وارد مدارس انگلیسی بشوند، فقط باید مدرک ماژول جنرال آزمون آیلتس را دریافت کنند و نیازی نیست که آیلتس آکادمیک داشته باشند. 
  • آیلتس لایف اسکیلز (Life Skills IELTS ): برای کسانی که هدف آن ها مهاجرت به انگلستان و گرفتن ویزای این کشور است، مدرک آیلتس لایف اسکیلز لازم و ضروری بوده که از نوع کمک کاربرد و شناخته نشده آزمون های آیلتس است. برخلاف آزمون های جنرال و آکادمیک در آیلتس لایف اسکیلز تنها به گفتگو و گوش کردن شما توجه می شود و ربطی به نوشتن و خواندن شما ندارد. پس این نوع آیلتس سطح پایین تر و بسیار آسان تری نسب به دو نوع دیگر دارد و فقط سطح توانایی شما را در صحبت های روزمره مورد ارزیابی قرار می دهد. این نوع آیلتس برای افرادی که مقصد آن ها رفتن به انگلستان و پیوستن به خانواده شان است کاربرد دارد. 

 

چگونه می توان اقدام به خرید مدرک آیلتس کرد؟ 

در بالاتر اشاره شد که از طریق موسسه دانش فزا در زمینه خرید مدرک تحصیلی فعالیت دارد، می توانید اقدام به خرید مدرک آیلتس کنید. توجه داشته باشید که خرید مدرک آیلتس در ایران تنها در برخی از موسسات قانونی و معتبر قابل انجام است و هر موسسه ای برای اقدام به خرید مدرک آیلتس قابل اعتماد نیست. موسسه دانش فزا با دارا بودن کادری مجرب و متخصص سالیان سال است که اقدام به صدور مدارک تحصیلی مختلف برای داوطلبان عقب مانده از تحصیل دانشگاهی می کند که نتیجه استفاده از این مدرک پولی مثبت بوده و با رضایت کامل خریداران مدرک تحصیلی همراه بوده است. 

بنابراین اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به طور پیاپی در آزمون های آیلتس و انواع مختلف آن شرکت کرده اید و هر بار موفق به کسب نمره قبولی برای دریافت مدرک آیلتس نشده اید و اکنون خرید مدرک آیلتس را انتخاب کرده اید باید بگوییم که موسسه دانش فزا اولین موسسه صادر کننده ی مدرک آیلتس پولی در سراسر ایران است. برای این منظور داوطلبان باید از طریق روش های مختلف برقراری ارتباط با کارشناسان دانش فزا که در این صفحه وجود دارد با کارشناسان تماس بگیرند و یا پیغام بدهند که قصد خرید مدرک آیلتس را دارند. سپس کارشناسان متعهد و متخصص دانش فزا با آن ها تماس برقرار می کنند تا دیگر مراحل خرید و ثبت سفارش مدرک آیلتس از موسسه دانش فزا را برای آن ها پیگری کنند. 


شرایط خرید مدرک IELTS با استعلام چیست؟

موسسه دانش فزا یکی از بهترین و معتبرترین موسسات حال حاضر در سراسر ایران بوده که مدرک پولی برای داوطلبان در تمامی رشته های تحصیلی از دانشگاه های مختلف صادر می کند. تمامی مدارک صادر شده از این موسسه دارای کد استعلام گیری از سازمان های مربوطه بوده و همین موضوع سبب شده تا دانش فزا عنوان معتبرترین موسسه ارائه کننده مدارک تحصیلی را دریافت کند.

بدین ترتیب در مورد شرایط خرید مدرک IELTS با استعلام از دانش فزا باید بگوییم که اگر خرید مدرک آیلتس خود را از این موسسه انجام بدهید از لحاظ استعلام آن مطمئن باشید، چرا که در دانش فزا تمام مراحل قانونی  برای صدور مدرک آیلتس طی می شود و تمام پرونده سازی های فیزیکی و الکترونیکی در مرکز ارزیابی زبان انگلیسی بین المللی ثبت و ضبط می گردند. این مراحل توسط کارشناسان دانش فزا و برقراری ارتباط آن ها با سازمان های مربوطه انجام می شود که در نهایت تائیدیه آن ها را دریافت می کند. لذا خرید مدرک آیلتس قانونی از موسسات معتبر قابل استعلام گیری می باشد و خرید مدرک جعلی آیلتس هیچ ارزشی نداشته و قابل استفاده نمی باشد. 


قیمت خرید مدرک آیلتس (IELTS)

فروش مدرک آیلتس در موسسه دانش فزا با دریافت هزینه ای همراه می باشد که امروزه تحت عنوان مدرک پولی آیلتس نیز در شبکه های مجازی بسیار تبلیغ می شود. با وجود گزینه خرید مدرک آیلتس دیگر افرادی که برای مهاجرت به دیگر کشور ها نیاز مبرم به داشتن مدرک آیلتس برای دریافت اقامت دارند می توانند با پرداخت مبلغی خیلی سریع مدرک آیلتس بگیرند و از نهایت استفاده را بکنند. در مورد قیمت خرید مدرک آیلتس IELTS از موسسه قانونی دانش فزا امکان اعلام یک قیمت نهایی وجود ندارد، چرا که در این موسسه قیمت ها براساس برخی فاکتور ها همچون نوع مدرک آیلتس مشخص می شوند که برای دریافت قیمت نهایی خرید مدرک آیلتس باید با کارشناسان موسسه دانش فزا ارتباط برقرار کنید و درخواست خرید مدرک آیلتس موردنیاز خود را اعلام کنید تا قیمت خرید آن برای شما محاسبه گردد. به طور کلی قیمت خرید مدرک تحصیلی و مدارک ویژه ای همچون آیلتس که هموطنانمان در برخی از موارد نیاز ضروری به داشت آن ها دارند در موسسه دانش فزا بسیار منصفانه تعیین می گردد تا همه اقشار جامعه قادر به پرداخت و خرید مدرک مورد نیاز خود باشند. 

مشاوران آنلاین موسسه دانش فزا برای دریافت مشاوره رایگان خرید مدرک آیلتس در سه نوع آیلتس آکادمیک (Academic IELTS )، آیلتس جنرال( General IELTS) و آیلتس لایف اسکیلز (Life Skills IELTS ) و ثبت سفارش خرید آن در کمترین زمان ممکن در خدمت تمام داوطلبان می باشند. داوطلبا خرید مدرک آیلتس با ذخیره شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی موسسه دانش فزا در موبایل خود این امکان را خواهند داشت که از طریق اپلیکیشن های پیام رسان واتساپ، اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و غیره با کارشناسان و مشاوران آنلاین دانش فزا ارتباط برقرار کنند و پاسخ تمام سوالات خود را از آن ها دریافت نمایند. 


خرید مدرک آیلتس در ترکیه 

گفتیم که برای مهاجرت و یا در اقامت در دیگر کشور های خارجی داشتن مدرک آیلتس ضروری است. حال اگر شما به کشور ترکیه سفر کرده اید و اکنون قصد مهاجرت و دریافت اقامت ترکیه دارید و می خواهید که خیلی سریع این کار را انجام بدهید، ولی مدرک آیلتس ندارید این امکان وجود دارد که برای خرید مدرک آیلتس در ترکیه از طریق موسسه دانش فزا اقدام کنید. در این موارد پس از برقراری ارتباط با کارشناسان موسسه دانش فزا باید در زمان ثبت سفارش خرید مدرک آیلتس اعلام کنید که در کشور ترکیه هستید تا مراحل صدور مدرک آیلتس برای شما انجام شود و سپس این مدرک برای شما ارسال گردد. به طور کلی موسسه دانش فزا در خدمت تمامی داوطلبان خرید مدرک در داخل و خارج ایران می باشد. برای ثبت سفارش خرید مدرک  ielts همین الان اقدام کنید تا در کمترین زمان ممکن این مدرک طلایی با اعتبار بین المللی با نام و مشخصات شما صادر گردد تا از آن در تمامی موقعیت های تحصیلی، مهاجرتی، شغلی در شرکت ها و سازمان ها داخلی و خارجی استفاده کنید. مدرک آیلتس در سراسر جهان دانش فزا ویژه ی زبان انگلیسی است که با داشتن آن قطعاً شرایط و آینده ای روشن را برای خودتان ایجاد می کنید. 


خرید مدرک آیلتس در ارمنستان

در بالاتر توضیح دادیم که موسسه دانش فزا برای هموطنانمان در کشور های مختلف مدرک آیلتس معتبر صادر می کند. برای خرید مدرک آیلتس در ارمنستان هم تنها کافیست با کارشناسان و مشاوران آنلاین دانش فزا از طریق روش های ارتباطی موجود در همین صفجه ارتباط برقرار کنید و ثبت سفارش خرید مدرک ielts را با نام و مشخصات خودتان انجام بدهید. لازم به ذکر است که حتماً باید اعلام کنید که از کشور ارمنستان اقدام به خرید مدرک آیلتس از موسسه دانش فزا کرده اید. 


خرید  مدرک آیلتس در مالزی

 در این مورد نیاز همانند دیگر کشور ها این امکان ویژه را دارید که از طریق موسسه دانش فزا برای خرید مدرم آیلتس در مالزی اقدام کنید. شما یا دوستانتان در هر کجای دنیا که هستید با وارد شدن به سایت دانش فزا این امکان ویژه را دارید که خرید مدرک آیلتس در ایران را از طریق موسسه دانش فزا انجام بدهید و با صادر شدن مدرک آیلتس برای شما و دریافت آن در کشوری که هستید اقامت بگیرید. 


از کجا مدرک آیلتس تضمینی بخریم؟

تا این جای مقاله با موسسه دانش فزا آشنا شدید و اکنون می دانید که از کجا مدرک آیلتس تضمینی خریداری کنید. موسسه دانش فزا با داشتن سابقه درخشان در زمینه صدور مدارک تحصیلی و مدارک ویژه ای همچون آیلتس توانسته در جمع بهترین و معتبرترین موسسات فروش مدرک آیلتس قرار بگیرد. از طرفی تمامی مدارک صادر از موسسه دانش فزا دارای قابلیت استعلام گیری بوده که دغدغه داوطلبان را برای خرید مدرک مورد نیاز از بین می برد تا با خیالی آسوده اقدام به خرید مدرک آیلتس در نوع مورد نیاز خود کنند. 

پیام به کارشناس
دریافت مشاوره
لینک واتساپ باز نمیشود؟