خرید مدرک لیسانس

خرید مدرک لیسانس گزینه ای است که می توان در شرایط خاص به آن فکر کرد!
مدرک لیسانس یا همان کارشناسی که به آن Bachelor’s degree نیز می گویند یکی از محبوب ترین مقاطع تحصیلی در ایران است که معمولا میتوان آن را پس از گذراندن یک دوره ی تحصیلی 4 یا 6 ساله در دانشگاه کسب کرد.
طبق آخرین آمارهای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال تحصیلی 98-97 تعداد دانشجویان مقطع لیسانس در کل کشور عددی نزدیک به 58.9% بوده است.

امار لیسانسه های کشور در سال تحصیلی 98-97

مدرک لیسانس پس از گذراندن تحصیلات دوران دبیرستان و با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه یا همان کنکور قابل دستیابی است، اما گاهی صرف زمان و هزینه برای اخذ مدرک لیسانس توسط متقاضی امکان پذیر نیست و در این شرایط بسیاری از افراد اقدام به خرید مدرک تحصیلی لیسانس در رشته ی مورد نظر خود می کنند.


خرید مدرک لیسانس چیست؟

قبل از آنکه درباره ی شرایط خریدن مدرک تحصیلی لیسانس صحبت کنیم باید تفاوت مدرک کارشناسی پیوسته و ناپیوسته را بدانیم:


1- مدرک کارشناسی ناپیوسته چیست؟

برای کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته شما باید حداقل دارای مدرک کاردانی باشید. تعداد واحد های دوره کارشناسی ناپیوسته بر حسب رشته بین 65 تا 70 واحد درسی است و به طور معمول دو سال و ماکزیمم سه سال طول میکشد. در واقع برای گرفتن مدرک کارشناسی ناپیوسته شما باید در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنید.


2- مدرک کارشناسی پیوسته چیست؟

کارشناسی پیوسته مقطعی است که پیش نیاز آن داشتن مدرک پیش دانشگاهی و مدرک دیپلم دبیرستان است. تعداد کل واحدهایی که متقاضی در این مقطع طی میکند چیزی حدود 130 تا 140 واحد درسی است. طول مدت دوره لیسانس 4 سال و حداکثر مجاز 6 سال است.

برای ورود به مقطع کارشناسی پیوسته نیاز به داشتن مدرک پیش دانشگاهی است. همچنین ورود به این مقطع از طریق قبولی در آزمون سراسری است.


شرایط خرید مدرک لیسانس چگونه است؟

خب اکنون که تفاوت این دو نوع مدرک مقطع کارشناسی یا همان لیسانس مشخص شد، به ادامه توضیحات پیرامون شرایط خریدن مدرک لیسانس میپردازیم:


1- مدارک مقاطع تحصیلی قبلی باید در دسترس باشد

برای خریدن مدرک لیسانس شما نیاز به ارائه مدرک مقطع تحصیلی قبلی خود دارید. برای مثال اگر میخواهید مدرک کارشناسی ناپیوسته بخرید باید مدرک کاردانی خود را در اختیار داشته باشید و اگر مدرک مقطع کارشناسی پیوسته میخواهید، باید مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم خود را به کارشناسان یک مدرک ارائه دهید.


2- زمان کافی از تاریخ دریافت آخرین مدرک تحصیلی گذشته باشد

همچنین باید مدت زمان کافی از تاریخ دریافت مدرک مقطع قبل شما گذشته باشد. برای مثال اگر شما در سال 98 دیپلم خود را گرفته اید، نمیتوانید بعد از دو سال اقدام به خرید مدرک کارشناسی پیوسته کنید، چرا که با توجه به اطلاعات هویتی و سن شما امکان پرونده سازی تحصیلی در صورت مغایرت اطلاعات سنی وجود ندارد.


استعلام لیسانس خریداری شده به چه شکل است؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا در سال های اخیر استعلام مدارک تحصیلی متقاضیان از طریق سامانه estelam.msrt.ir انجام می شود. این سامانه با همکاری سه نهاد وزرات علوم، وزارت ارتباطات و وزارت آموزش و پرورش جهت تسهیل فرایند استعلام الکترونیکی مدارک تحصیلی و کاهش مراجعات حضوری به سازمان های مختلف راه اندازی شده است.

پس از ورود به سایت مربوطه اطلاعات هویتی خود مانند: نام، نام پدر، شماره موبایل، کد ملی و... را طبق تصویر زیر باید وارد کنید و سپس روی گزینه صدور مدرک تحصیلی کلیک کنید.


وارد کردن اطلاعات شخصی برای دریافت استعلام مدرک


پس از درج اطلاعات لازم کد رهگیری به شماره موبایل شما ارسال می شود و می توانید وارد مرحله دوم استعلام مدرک تحصیلی شوید. البته ممکن است بعد از وارد کردن کد رهگیری، بخش نمایش مدرک تحصیلی چند روز بعد از وارد کردن کد رهگیری به نمایش در بیاید.


کد رهگیری استعلام مدرک


همچنین در صورتیکه که بخشی از اطلاعات شخصی شما با اطلاعات موجود در سامانه مغایرت داشته باشد، می توانید از بخش ویرایش اطلاعات شخصی، این اطلاعات را ویرایش کنید.


چرا مدرک تحصیلی خریداری شده باید قابل استعلام باشد؟

در ادامه به مهترین مزایا خریدن مدرک تحصیلی با استعلام اشاره می کنیم:

1- بسیاری از افراد در هنگام استخدام در شرکت ها و سازمان های دولتی از طریق مدارک تحصیلی خود فرصت های شغلی مناسبی را به دست می آورند. در این مواقع بسیاری از صاحبین مشاغل و کارفرمایان برای اطمینان از صحت مدارک تحصیلی ارائه شده اقدام به دریافت استعلام مدرک تحصیلی فرد متقاضی میکنند. در این حالت اگر مدرک تحصیلی خریداری شده شما دارای استعلام باشد به راحتی می توانید در شغل دلخواه خود استخدام شوید.


2- همچنین ممکن است مدت زمان زیادی از دوران تحصیل شما گذشته باشد که در اینصورت برای اطمینان از آخرین مدرک تحصیلی خود می توانید اقدام به دریافت استعلام الکترونیکی کنید.


3- از طرفی برای ساخت یک رزومه کاری خوب می توانید از سامانه استعلام الکترونیکی استفاده کنید.


4- همچنین در صورتیکه قصد مهاجرت به خارج از کشور از طریق تحصیل را دارید باید مدارک تحصیلی خود را به زبان مورد نظر دانشگاه مقصد ترجمه کنید. در این شرایط باید قبل از ارسال مدارک برای دارالترجمه تاییدیه تحصیلی خود یا همان استعلام مدرک تحصیلی را به صورت الکترونیکی دریافت کنید.


خرید مدرک لیسانس با استعلام برای مهاجرت

اگر قصد خریدن مدرک لیسانس برای مهاجرت را دارید باید مدرک تحصیلی خود را برای ترجمه رسمی به دارالترجمه ارائه دهید. برای آنکه دارالترجمه مدرک لیسانس شما را ترجمه کند باید در سامانه سجاد وزارت علوم درخواست خود را ثبت کنید. البته این سامانه برای دانشجویان دانشگاه های دولتی، پیام نور، علمی-کاربردی و غیرانتفاعی است.

در اولین قدم متقاضیان باید به وب سایت https://www.portal.saorg.ir وارد شوند و در صورتیکه تاکنون در این سامانه حساب کاربری نداشته اند اقدام به ساخت یک حساب کاربری کنند. همچنین شما باید اصل مدارکی که درخواست ترجمه آن ها را دارید داشته باشید تا در سامانه تصاویر آن ها را جهت ترجمه رسمی آپلود کنید.

پس از انجام فرایند ثبت درخواست تایید مدرک تحصیلی پس از چند روز درخواست شما در پورتال سایت قابل مشاهده است.

در صورتیکه مدرک تحصیلی شما به تایید این سامانه رسیده باشد تصویری، مانند تصویر زیر در پورتال خود مشاهده می کنید که در آن کد صحت مدرک شما زیر QR نمایش داده می شود

نمونه استعلام مدرک

در چه شرایطی بهتر است مدرک لیسانس را بخریم؟

اینکه شما بتوانید در رشته و دانشگاه مورد نظر خود با موفقیت مدرک تحصیلی لیسانستان را دریافت کنید، بسیار هم خوب است! اما خیلی اوقات اوضاع آنطور که میخواهیم برای همه ما پیش نمی رود...


نداشتن فرصت کافی برای تحصیل

برای مثال خیلی از افراد مستعد به دلایل شخصی امکان ادامه تحصیل در زمان مناسب را نداشته اند و اکنون که می خواهند از مدرک تحصیلی خود برای اشتغال یا ادامه تحصیل استفاده کنند فرصت کافی برای ادامه تحصیل در مقطع پایین تر را ندارند و در این حالت ما به این افراد گزینه خریدن مدرک تحصیلی را پیشنهاد می کنیم.


استخدام با خریدن مدرک لیسانس

همچنین گاهی افراد جهت استخدام در شرکت ها و سازمان های مختلف نیازمند ارائه یک مدرک تحصیلی مرتبط هستند که در این شرایط می توانند با صرف هزینه در کمترین زمان ممکن مدرک تحصیلی مرتبط با شغل مورد نظر را به سازمان مربوطه ارائه دهند.


ارتقا شغلی با خرید لیسانس

ارتقای شغلی در کمترین زمان نیز یکی از مهم ترین دلایل خریدن مدارک تحصیلی است. خیلی از افراد ممکن است با یک مدرک تحصیلی پایین تر در شرکت یا سازمان خود استخدام شده باشند و تمایل به ارتقای شغلی از طریق ارائه مدرک تحصیلی بالاتر را داشته باشند که در این شرایط می توانند با خریدن مدرک تحصیلی، خیلی آسان به ارتقا شغلی و درآمدی خود دست پیدا کنند.


امکان مهاجرت تحصیلی با خریدن لیسانس

امکان مهاجرت تحصیلی نیز با انجام گزینه خرید مدرک فراهم است. اگر قصد مهاجرت از طریق تحصیل را دارید می توانید اقدام به خریدن مدرک لیسانس یا مقاطع دیگر در رشته و دانشگاه مورد نظر خود کنید. در این حالت چون مدرک تحصیلی ارائه شده توسط یک مدرک دارای استعلام است، میتوانید با کمک آن اقدام به دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در خارج کشور کنید.


کاهش زمان و هزینه با خرید مدرک تحصیلی لیسانس

کاهش زمان و هزینه از بزرگترین دلایل گرفتن مدارک تحصیلی پولی است. از آنجاییکه طول مدت زمان تحصیل به ویژه لیسانس و دکترا طولانی است، خیلی از افراد توان گذراندن این مدت زمان را ندارند و ترجیح میدهند مدرک خود را خریداری کنند. همچنین به لحاظ مالی نیز قیمت خرید مدرک تحصیلی از هزینه های تحصیل شما کمتر و به صرفه تر خواهد بود.


دریافت جوازهای فعالیت با خرید مدرک کارشناسی

دریافت برخی جوازهای کسب با ارائه مدرک تحصیلی مرتبط امکان پذیر است. برای مثال شما برای دریافت نمایندگی بیمه در شهر خود نیازمند مدرک تحصیلی لیسانس مرتبط هستید که با خریدن مدرک کارشناسی مرتبط این نیاز شما به خوبی مرتفع خواهد شد.


قیمت خرید لیسانس معتبر چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید لیسانس با توجه به نوع مدرک متقاضی (کارشناسی پیوسته یا کارشناسی ناپیوسته)، نوع رشته مورد نظر، دانشگاه هدف و زمان لازم برای صدور مدرک متفاوت خواهد بود.

بنابراین از آنجاییکه متقاضیان مختلف، مدارکی با شرایط متفاوت را سفارش می دهند، نمی توان یک تعرفه مشخص برای فروش مدرک لیسانس را در سایت اعلام کرد.

بنابراین پیشنهاد ما این است با مشاورین یک مدرک همین الان از طریق واتساپ در ارتباط باشید و پس از دریافت اطلاعات لازم از قیمت مدرک تحصیلی مورد نظر خود مطلع شوید.


یک مدرک لیسانس قانونی چه ویژگی هایی دارد؟

اگر کمی زیرک باشید به خوبی می توانید فرق یک مدرک لیسانس واقعی و قانونی را با یک مدرک لیسانس جعلی متوجه شوید. یک مدرک لیسانس معتبر دارای ویژگی های زیر است:

1- صدور مدرک لیسانس و سایر مدارک دانشگاهی از طریق کاغذ مخصوصی انجام می شود که تفاوت نوع واقعی با قلابی آن کاملا مشخص است

2- یک مدرک لیسانس غیر جعلی دارای هولوگرام اصل امنیتی است که تفاوتی با نمونه صادر کننده دانشگاه ندارد.

3- داشتن مهر برجسته از ویژگی های یک مدرک تحصیلی واقعی است.

4- و در نهایت می توان گفت یک مدرک لیسانس اصل دارای امضاهای لازم و دقیق مسئولین مربوطه می باشد.


خرید لیسانس دانشگاه آزاد

کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد یکی از محبوب ترین مقاطع تحصیلی برای متقاضیان خرید مدرک است. تنوع بالا رشته های دانشگاه آزاد در این مقطع از مهم ترین دلایل محبوبیت مدرک لیسانس دانشگاه آزاد است.

دانشگاه آزاد برای رشته های مقطع لیسانس خود به دو صورت با آزمون و بی آزمون دانشجو می پذیرد. ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد سالی دو بار انجام می شود و رشته های با آزمون دانشگاه آزاد نیز با نتایج کنکور سراسری پذیرش دانشجو دارند.

رشته های مقطع لیسانس دانشگاه آزاد به زیر گروه های زیر تقسیم بندی می شود که هر زیر گروه خود شامل چندین رشته ی تحصیلی است:

1- کارشناسی پیوسته گروه فنی و مهندسی دانشگاه ازاد
2- کارشناسی پیوسته گروه علوم پایه دانشگاه ازاد
3- کارشناسی پیوسته گروه علوم اجتماعی دانشگاه ازاد
4- کارشناسی پیوسته گروه علوم انسانی دانشگاه ازاد

همچنین دانشگاه آزاد تنها از طریق آزمون سراسری اقدام به جذب دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی می کند. رشته های دانشگاه آزاد برای این زیر گروه شامل موارد زیر است:

•دکتری عمومی پزشکی
•دکتری عمومی دندانپزشکی
•دکتری عمومی داروسازی
•دکتری عمومی دامپزشكی
•پرستاری
•مامایی
•بهداشت مواد غذایی
•علوم آزمایشگاهی
•اتاق عمل
•هوشبری
•علوم تغذیه
•مهندسی بهداشت حرفه ای
•مهندسی بهداشت محیط
•بهداشت عمومی
•کاردانی بهداشت خانواده
•کاردانی بهداشت مبارزه با بیماری ها

اگر شما نیز متقاضی خرید مدرک لیسانس دانشگاه آزاد هستید، میتوانید با مشاورین یک مدرک از طریق شماره های واتساپ موجود در سایت در ارتباط باشید و هرگونه سوال خود را در رابطه با فرایند خرید مدرک تحصیلی با مشاوران ما در میان بگذارید.


نمونه مدرک لیسانس دانشگاه آزاد

در این قسمت می توانید نمونه مدرک لیسانس دانشگاه آزاد خریداری شده را مشاهده کنید.


نمونه مدرک دانشگاه آزاد


همانطور که در تصویر هم مشاهده می کنید ما برای اطمینان از حفظ حریم شخصی مشتریان خود اطلاعات شخصی آن ها را به هیچ عنوان در هیچ شبکه و فضای مجازی و غیر آنلاین منتشر نخواهیم کرد. پس با اطمینان خاطر می توانید مدرک لیسانس دانشگاه آزاد در رشته ی دلخواه خود را به ما سفارش دهید.


خرید مدرک لیسانس دانشگاه غیر انتفاعی

دانشگاه غیرانتفاعی یک موسسه آموزشی غیردولتی و دارای شهریه است که زیر نظر هیئت امنای دانشگاه اداره می شود. یعنی آنکه هر دانشگاه غیرانتفاعی برای خود یک هیئت امنا دارد که فعالیت های مربوط به اداره دانشگاه را انجام می دهند.

شما برای تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی باید شهریه ای که هیئت امنا آن تصویب می کند را بپردازید تا بتوانید در ترم مورد نظر خود ثبت نام کنید. بنابراین یک مقطع لیسانس در یک رشته مشخص ممکن است در دانشگاه های غیرانتفاعی مختلف دارای شهریه های متفاوتی باشد. البته دانشگاه های غیرانتفاعی مجاز هستند میزان شهریه مصوب خود را به صورت سالیانه بین 10 تا 15 درصد افزایش دهند.

دانشگاه غیرانتفاعی هم مانند دانشگاه آزاد دارای رشته های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته است که عمدتا بدون آزمون می باشند و افراد تنها با پرداخت شهریه هر ترم می توانند اقدام به ثبت نام در رشته مورد نظر خود کنند.

اما سوالی که برای فردی که قصد خرید مدرک لیسانس دانشگاه غیرانتفاعی را دارد، پیش می آید این است که آیا مدرک دانشگاه غیرانتفاعی از اعتبار لازم و کافی برخوردار است؟


1- از آنجاییکه دانشگاه های غیرانتفاعی نیز زیر نظر وزات علوم، تحقیقات و فناوری هستند، مدارکی هم که صادر می کنند، معتبر است. بدیهی است هرچه قدر رنک علمی یک دانشگاه غیرانتفاعی بالاتر باشد میزان اعتبار مدرک تحصیلی آن نیز بیشتر خواهد بود.


2- گاهی افراد می خواهند با خرید مدرک دانشگاه غیرانتفاعی اقدام به مهاجرت تحصیلی کنند و از اعتبار این مدرک برای مهاجرت مطمئن نیستند. در این شرایط باید بگوییم که فرایند دریافت پذیرش از یک دانشگاه خارجی به عوامل مختلفی بستگی دارد که نوع دانشگاه شما تنها یکی از این عوامل است. برای مثال ممکن است یک دانشگاه به رزومه و رنک علمی شخص شما توجه کند در حالیکه یک دانشگاه دیگر، رنک علمی دانشگاه مبدا شما را ملاک بررسی قرار دهد. بنابراین تقویت مهارت و رزومه شخصی اهمیت بالاتری برای فرایند مهاجرت تحصیلی از طریق خریدن مدرک را دارد.

خرید مدرک لیسانس حقوق

داشتن مدرک لیسانس حقوق یک گزینه های عالی برای داشتن آینده ای بهتر می باشد، زیرا افراد با داشتن این مدرک می توانند شغل ...

خرید مدرک لیسانس روانشناسی

دانش آموزان علاقه مند به رشته روانشناسی می توانند از هر سه شاخه نظری به این رشته وارد شوند، بدین ترتیب این رشته ...

خرید مدرک لیسانس حسابداری

امروزه رشته حسابداری دارای بازار کار فوق العاده ای بوده و بیشتر دانش آموزان قصد دارند تا در کنکور سراسری قبول شوند و در ...

خرید مدرک لیسانس عمران

امروزه مهندسین عمران با داشتن مدرک تحصیلی لیسانس عمران از شرایط شغلی فوق العاده ای برخوردار هستند. همین امر باعث شده ...

خرید مدرک لیسانس کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر از رشته های محبوب و پر طرفدار می باشد که به دو شاخه سخت افزار و نرم افزار تقسیم می شوند. فارغ ...

خرید مدرک لیسانس معماری

رشته مهندسی معماری از رشته های محبوب در بین فارغ التحصیلان رشته ریاضی و فیزیک می باشد. که هرساله تعداد زیادی از دانش ...

خرید مدرک لیسانس گرافیک

در این مقاله قصد داریم تا در مورد خرید مدرک لیسانس گرافیک برای آن هایی که به هر دلیلی نتوانسته اند از طریق دانشگاه مدرک ...

خرید مدرک زبان آلمانی

خرید مدرک زبان آلمانی به افرادی توصیه می شود که در آموزشگاه های زبان توانسته اند به طور کامل این زبان را یاد بگیرند و ...

خرید مدرک بهداشت حرفه ای

با توجه به شرایط کنونی کرونا ویروس در جهان و افزایش توجه به بهداشت در جوامع گوناگون، میزان جذب افرادی که در این زمینه ...

خرید مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی

رشته مدیریت بازرگانی نسبت به دیگر گرایش های مدیریت دارای بازار کار فوق العاده ای می باشد. بدین ترتیب افرادی که دارای ...

خرید مدرک مهندسی نقشه برداری

رشته نقشه برداری از زیر شاخه های رشته ریاضی و فیزیک در دانشگاه می باشد که محبوبیت زیادی در بین افراد دارد. هر ساله ...

خرید مدرک لیسانس برق

امروزه بازار کار رشته مهندسی برق به علت نیاز صنایع مختلف به این مهندسی افزایش یافته است و تمامی فارغ التحصیلان سریعاً ...

خرید مدرک تربیت بدنی

امروزه تاثیر ورزش بر سلامت بدن بر کسی پوشیده نیست و همه افراد در پی فرصت برای رفتن به باشگاه ها و انجام فعالیت های بدنی ...

خرید مدرک لیسانس کشاورزی

رشته کشاورزی به علت نقش موثر آن در زندگی افراد همیشه مورد توجه مردم سراسر جهان بوده است. کشاورزی اصلی ترین منبع تامین ...

خرید مدرک لیسانس عکاسی

رشته عکاسی یکی از رشته های دانشگاهی محبوب شاخه هنر می باشد که برای تحصیل در رشته عکاسی در دانشگاه باید در کنکور هنر ...

خرید مدرک لیسانس موسیقی

رشته موسیقی و ساز های مختلف آن دارای علاقه مندان خاص خود است که تعدادی از آن به طور خصوصی ساز مورد علاقه خود را یاد ...

خرید مدرک لیسانس علوم سیاسی

رشته علوم سیاسی با ارئه نظریه و روش های حل مشکلات در جامعه، سبب به حداقل رسیدن مشکلات می شود و با این دانش می توان برای ...