مدرک تحصیلی بخرید
خرید مدرک کاردانی

خرید مدرک فوق دیپلم

بسیاری از دانش آموزان در هنرستان های فنی و حرفه ای پس از دریافت مدرک دیپلم باید در کنکور سراسری فنی و حرفه ای شرکت کنند تا در ادامه تحصیلات خود مدرک فوق دیپلم را دریافت کنند و به مراحل تحصیلی بالاتر راه پیدا کنند.

در اینجا ما یک راه میانبر برای آن دسته از افراد که از تحصیل عقب مانده اند پیشنهاد می کنیم که آن خرید مدرک تحصیلی با استعلام برای مقطع فوق دیپلم یا همان کاردانی است، زیرا به جای صرف زمان برای دریافت این مدرک دانشگاهی می توانید آن را خریداری کنید و همچنین در مورد اعتبار خرید این مدرک دانشگاهی از موسسه معتبر دانش فزا اطمینان کامل را به شما می دهیم چرا که این موسسه کاملا قانونی بوده و مدارک صادر شده از آن زیر نظر وزارت علوم می باشد و از دانشگاه های آزاد و غیرانتفاعی صادر می شوند.

خرید مدرک فوق دیپلم غیرحضوری با استعلام

خرید مدرک فوق دیپلم امروزه بسیار در بین افراد رواج یافته است و افراد زیادی که به هر دلیلی نتوانسته اند ادامه تحصیل بدهند با مراجعه به مراکز فروش مدرک فوق دیپلم غیر حضوری می توانند این مدرک را دریافت کنند. در این زمینه موسسه دانش فزا فعالیت دارد و خرید مدرک فوق دیپلم غیر حضوری با استعلام را برای افراد امکان پذیر کرده است. موسسه دانش فزا تمامی مجوز های لازم در مورد صدور مدرک دانشگاهی را کسب کرده است و مدارک صادر شده دارای قابلیت استعلام گیری می باشند و افراد می توانند با خیالی راحت به گرفتن مدرک فوق دیپلم با پول از این موسسه اقدام کنند.

خرید فوق دیپلم حسابداری

رشته حسابداری از جمله رشته های مقطع دبیرستان می باشد که در هنرستان های فنی حرفه ای تدریس می شود. دانش آموزان پس از دریافت دیپلم حسابداری خود باید در کنکور فنی حرفه ای شرکت کنند و در رشته حسابداری دانشگاه های مختلف قبول شوند و ادامه تحصیل بدهند. اگر در کنکور موفق نبوده اید و از تحصیل عقب افتاده اید می توانید با صرف هزینه اندک از موسسه دانش فزا به گرفتن مدرک فوق دیپلم غیر حضوری در رشته حسابداری بپردازید و از این مدرک برای ارتقای شغلی یا ادامه تحصیل استفاده کنید.

خرید مدرک فوق دیپلم کامیپوتر

خرید فوق دیپلم قانونی رشته کامپیوتر نیز در موسسه دانش فزا امکان پذیر می باشد. دانش آموزان می توانند از این طریق بدون داشتن دغدغه کنکور و کلاس های دانشگاه به اخذ مدرک فوق دیپلم در کمترین زمان پرداخته و از آن در تمامی سازمان های دولتی و غیر دولتی استفاده نمایند. مدرک فوق دیپلم خریداری شده از دانش فزا دارای کد رهگیری بوده و قابلیت استعلام گیری دارد.

خرید مدرک فوق دیپلم مکانیک

رشته مکانیک از رشته های عالی با بازار کار فوق العاده است که افراد زیادی به صورت تجربی آن را یاد گرفته اند؛ اما اکنون برای استخدام نیاز به مدرک دانشگاهی دارند. برای این افراد و دانش آموزانی که در کنکور موفق به دریافت نمره قبولی در دانشگاه نشده اند ما خرید مدرک کاردانی از موسسات فروش مدارک دانشگاهی همچون دانش فزا را پیشنهاد می کنیم. برای خرید مدرک فوق دیپلم مکانیک و قیمت مدرک کاردانی مکانیک با مشاوران دانش فزا از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

خرید مدرک تحصیلی کاردانی برق

یکی دیگر از رشته هایی که افراد زیادی در پی مدرک فوق دیپلم آن هستند، رشته برق می باشد. این افراد می توانند برای راحتی کار خود به موسسه فروش مدارک دانشگاهی و مدرک کاردانی وارد شوند و خرید مدرک تحصیلی کاردانی برق را سفارش دهند تا در کمترین زمان ممکن با صرف کمترین هزینه مدرک خود را خریداری کنند.

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم یا کاردانی چقدر است؟

به طور کلی قیمت خرید مدرک فوق دیپلم یا کاردانی بسیار کمتر از هزینه تحصیل در دانشگاه های مختلف دولتی یا آزاد شهریه پرداز است. موسسات فروش مدارک دانشگاهی مانند: دانش فزا، شرایطی را ایجاد کرده اند تا تمام افراد با هر سطح درآمدی بتوانند مدرک مورد نیاز خود را خریداری کنند. همچنین برای خرید مدرک لیسانس در تمامی رشته ها نیز میتوانید از طریق موسسه دانش فزا اقدام کنید.

مدرک فوق دیپلم خریداری شده از دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی صادر می شود. قطعاً مدرک فوق دیپلم دانشگاه آزاد با دانشگاه غیر انتفاعی متفاوت است، بنابراین در اینجا نمی توانیم هزینه خرید مدرک فوق دیپلم را اعلام کنیم. برای اطلاع از قیمت ها با مشاورین ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

چگونه می توانیم مدرک فوق دیپلم را سفارش دهیم؟

با ورود به سایت موسسه معتبر و قانونی دانش فزا می توانید مدرک فوق دیپلم خود را از قسمت شماره های واتساپ کارشناسان فروش سفارش دهید. البته در ابتدا باید مشاوره های لازم انجام گیرد و اطلاعات کافی را در اختیار کارشناسان قرار دهید تا بعد از بررسی های لازمه سفارش شما را ثبت کنند. پس از این که سفارش شما ثبت شد، تمامی اطلاعات برای دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی ارسال می شوند و در آن جا برای شما پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می گردد و پروسه صدور مدرک قانونی آغاز می شود.

پرسش و پاسخ

سوالات متداول

قطعاً می دانید که شما باید مدرک فوق دیپلم خود را از یک مرکز معتبر خریداری کنید. مرکز معتبر یعنی موسسه ای که در این زمینه دارای سابقه طولانی مدت و بدون هیچ گونه خطایی باشد و مجوز های لازم را از وزارت علوم دریافت کرده باشد، حال باید بدانید که موسسه دانش فزا دارای تمام این ویژگی ها است.

به طور کلی هزینه ای که باید برای خرید مدرک فوق دیپلم پرداخت کنید بسیار کمتر از هزینه ای است که برای تحصیل در دانشگاه باید بپردازید. قیمت خرید مدرک فوق دیپلم در موسسه دانش فزا بسیار مناسب است، زیرا هدف اصلی این موسسه ارائه مدرک تحصیلی برای تمام افراد جامعه با هر سطح از درآمد است.

برای خرید مدرک فوق دیپلم باید دیپلم فنی و حرفه ای یا مدرک دیپلم کار و دانش که از زمان صدور آن 2 سال گذشته باشد را به همراه اسکن شناسنامه، کارت ملی و عکس 4*3، اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای آقایان را برای موسسه دانش فزا ارسال کنید.

برای سفارش مدرک فوق دیپلم پس از ارسال مدارک گفته شده در بالا و پرداخت بیعانه، مراحل صدور مدرک تحصیلی شما آغاز می گردد و اطلاعات شما برای دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی ارسال می شود تا برایتان پرونده فیزیکی و الکترونیکی ایجاد شود. اطلاعات شخصی شما و ریز نمرات رشته انتخابی تان و معدلتان در این پرونده ها وجود دارد و مدرک تحصیلی شما نیز با توجه به این اطلاعات صادر می شود و توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تائید می شود.

یکی از بهترین و معتبرترین موسسات در زمینه فروش مدارک تحصیلی دانش فزا می باشد که دارای سابقه درخشان در این زمینه بوده و با داشتن کادری متخصص و خبره اقدام به ارائه مدارک تحصیلی با مجوز وزارت علوم کرده است؛ بنابراین تمام مدارک صادر شده از موسسه دانش فزا دارای کدر رهگیری و استعلام قانونی می باشند.
سوالات متداول خرید مدرک کاردانی
 • admin
 • 1 خرداد 1401, 20:30

خرید مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت

طراحی دوخت یک رشته کاربردی است که هدف آن تربیت افرادی بوده که با در نظر گرفتن نیاز های طراحی و بهره گیری از ماشین آلاتن

 • admin
 • 31 اردیبهشت 1401, 23:45

خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی

رشته نقاشی از رشته های زیرگروه هنر است و برای تحصیل در آن باید در کنکور سراسری رتبه قبولی در دانشگاه های دولتی را به

 • admin
 • 6 اردیبهشت 1401, 16:38

خرید مدرک فوق دیپلم پرستاری

رشته پرستاری از زیر مجموعه ی گروه پیراپزشکی است که با توجه به سختی هایی که دارد از مشاغل محبوب و پرطرفدار در بین دانش

 • admin
 • 22 بهمن 1400, 15:21

خرید مدرک فوق دیپلم تربیت بدنی

رشته تربیت بدنی یا علوم ورزشی که در آن افراد با انواع ورزش ها به صورت عملی و تئوری آشنا می شوند و به مطالعه آناتومی و

 • admin
 • 4 بهمن 1400, 15:58

خرید مدرک فوق دیپلم دندانسازی

اغلب دندانساز ها در ابتدا به طور تجربی این علم را یاد گرفته اند ولی برای فعالیت در درمانگاه ها یا مطب شخصی نیازاست که

 • admin
 • 1 بهمن 1400, 18:41

خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری

در این مقاله قصد داریم تا در مورد خرید مدرک فوق دیپلم نقشه برداری از موسسه معتبر دانش فزا توضیحات کاملی را برای

 • admin
 • 27 دی 1400, 21:55

خرید مدرک فوق دیپلم برق

رشته برق از زیر مجموعه های رشته های مهندسی است که به تحلیل الکتریسیته، الکترونیک و الکترومغناطیس می پردازد. دانش آموزان

 • admin
 • 10 آبان 1400, 17:03

خرید مدرک فوق دیپلم معماری

رشته معماری یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی محسوب می شود و فارغ التحصیلان دوره کاردانی می توانند در دوره کارشناسی

 • admin
 • 9 آبان 1400, 16:19

خرید مدرک فوق دیپلم مکانیک

مهندسی مکانیک شاخه ای از علم فیزیک می باشد که برای تحصیل در آن باید از طریق کنکور ریاضی وارد دانشگاه شوید و در این رشته

 • admin
 • 8 آبان 1400, 18:21

خرید مدرک فوق دیپلم کامپیوتر

رشته کامپیوتر نیز امروزه به علت استفاده از کامپیوتر در تمام فعالیت ها بسیار مورد توجه بوده و بازار کار فوق العاده ای

 • admin
 • 8 آبان 1400, 18:09

خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری

در این مقاله می خواهیم نحوه خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری از موسسه معتبر دانش فزا را برای شما توضیح بدهیم. امروزه به علت

پیام به کارشناس
دریافت مشاوره
لینک واتساپ باز نمیشود؟