• شنبه تا پنج شنبه 8 تا 20
مدرک تحصیلی بخرید
خرید مدرک لیسانس

خرید مدرک لیسانس

خرید مدرک لیسانس گزینه ای است که می توان در شرایط خاص به آن فکر کرد!
مدرک لیسانس یا همان کارشناسی که به آن Bachelor’s degree نیز می گویند یکی از محبوب ترین مقاطع تحصیلی در ایران است که معمولا میتوان آن را پس از گذراندن یک دوره ی تحصیلی 4 یا 6 ساله در دانشگاه کسب کرد.
طبق آخرین آمارهای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال تحصیلی 98-97 تعداد دانشجویان مقطع لیسانس در کل کشور عددی نزدیک به 58.9% بوده است.

امار لیسانسه های کشور در سال تحصیلی 98-97

مدرک لیسانس پس از گذراندن تحصیلات دوران دبیرستان و با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه یا همان کنکور قابل دستیابی است، اما گاهی صرف زمان و هزینه برای اخذ مدرک لیسانس توسط متقاضی امکان پذیر نیست و در این شرایط بسیاری از افراد اقدام به خرید مدرک تحصیلی لیسانس در رشته ی مورد نظر خود می کنند.

خرید مدرک لیسانس چیست؟

قبل از آنکه درباره ی شرایط خریدن مدرک تحصیلی لیسانس صحبت کنیم باید تفاوت مدرک کارشناسی پیوسته و ناپیوسته را بدانیم.

1- مدرک کارشناسی ناپیوسته چیست؟

برای کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته شما باید حداقل دارای مدرک کاردانی باشید. تعداد واحد های دوره کارشناسی ناپیوسته بر حسب رشته بین 65 تا 70 واحد درسی است و به طور معمول دو سال و ماکزیمم سه سال طول میکشد. در واقع برای گرفتن مدرک کارشناسی ناپیوسته شما باید در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنید.

2- مدرک کارشناسی پیوسته چیست؟

کارشناسی پیوسته مقطعی است که پیش نیاز آن داشتن مدرک پیش دانشگاهی و مدرک دیپلم دبیرستان است. تعداد کل واحدهایی که متقاضی در این مقطع طی میکند چیزی حدود 130 تا 140 واحد درسی است. طول مدت دوره لیسانس 4 سال و حداکثر مجاز 6 سال است.

برای ورود به مقطع کارشناسی پیوسته نیاز به داشتن مدرک پیش دانشگاهی است. همچنین ورود به این مقطع از طریق قبولی در آزمون سراسری است.

شرایط خرید مدرک لیسانس چگونه است؟

خب اکنون که تفاوت این دو نوع مدرک مقطع کارشناسی یا همان لیسانس مشخص شد، به ادامه توضیحات پیرامون شرایط خریدن مدرک لیسانس میپردازیم:

1- مدارک مقاطع تحصیلی قبلی باید در دسترس باشد

برای خریدن مدرک لیسانس شما نیاز به ارائه مدرک مقطع تحصیلی قبلی خود دارید. برای مثال اگر میخواهید مدرک کارشناسی ناپیوسته بخرید باید مدرک کاردانی خود را در اختیار داشته باشید و اگر مدرک مقطع کارشناسی پیوسته میخواهید، باید مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم خود را به کارشناسان یک مدرک ارائه دهید.

2- زمان کافی از تاریخ دریافت آخرین مدرک تحصیلی گذشته باشد

همچنین باید مدت زمان کافی از تاریخ دریافت مدرک مقطع قبل شما گذشته باشد. برای مثال اگر شما در سال 98 دیپلم خود را گرفته اید، نمیتوانید بعد از دو سال اقدام به خرید مدرک کارشناسی پیوسته کنید، چرا که با توجه به اطلاعات هویتی و سن شما امکان پرونده سازی تحصیلی در صورت مغایرت اطلاعات سنی وجود ندارد.

استعلام لیسانس خریداری شده به چه شکل است؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا در سال های اخیر استعلام مدارک تحصیلی متقاضیان از طریق سامانه estelam.msrt.ir انجام می شود. این سامانه با همکاری سه نهاد وزرات علوم، وزارت ارتباطات و وزارت آموزش و پرورش جهت تسهیل فرایند استعلام الکترونیکی مدارک تحصیلی و کاهش مراجعات حضوری به سازمان های مختلف راه اندازی شده است.

پس از ورود به سایت مربوطه اطلاعات هویتی خود مانند: نام، نام پدر، شماره موبایل، کد ملی و... را طبق تصویر زیر باید وارد کنید و سپس روی گزینه صدور مدرک تحصیلی کلیک کنید.

وارد کردن اطلاعات شخصی برای دریافت استعلام مدرک

پس از درج اطلاعات لازم کد رهگیری به شماره موبایل شما ارسال می شود و می توانید وارد مرحله دوم استعلام مدرک تحصیلی شوید. البته ممکن است بعد از وارد کردن کد رهگیری، بخش نمایش مدرک تحصیلی چند روز بعد از وارد کردن کد رهگیری به نمایش در بیاید.

کد رهگیری استعلام مدرک

همچنین در صورتیکه که بخشی از اطلاعات شخصی شما با اطلاعات موجود در سامانه مغایرت داشته باشد، می توانید از بخش ویرایش اطلاعات شخصی، این اطلاعات را ویرایش کنید.

چرا مدرک تحصیلی خریداری شده باید قابل استعلام باشد؟

در ادامه به مهترین مزایا خریدن مدرک تحصیلی با استعلام اشاره می کنیم:

1- بسیاری از افراد در هنگام استخدام در شرکت ها و سازمان های دولتی از طریق مدارک تحصیلی خود فرصت های شغلی مناسبی را به دست می آورند. در این مواقع بسیاری از صاحبین مشاغل و کارفرمایان برای اطمینان از صحت مدارک تحصیلی ارائه شده اقدام به دریافت استعلام مدرک تحصیلی فرد متقاضی میکنند. در این حالت اگر مدرک تحصیلی خریداری شده شما دارای استعلام باشد به راحتی می توانید در شغل دلخواه خود استخدام شوید.

2- همچنین ممکن است مدت زمان زیادی از دوران تحصیل شما گذشته باشد که در اینصورت برای اطمینان از آخرین مدرک تحصیلی خود می توانید اقدام به دریافت استعلام الکترونیکی کنید.

3- از طرفی برای ساخت یک رزومه کاری خوب می توانید از سامانه استعلام الکترونیکی استفاده کنید.

4- همچنین در صورتیکه قصد مهاجرت به خارج از کشور از طریق تحصیل را دارید باید مدارک تحصیلی خود را به زبان مورد نظر دانشگاه مقصد ترجمه کنید. در این شرایط باید قبل از ارسال مدارک برای دارالترجمه تاییدیه تحصیلی خود یا همان استعلام مدرک تحصیلی را به صورت الکترونیکی دریافت کنید.

خرید مدرک لیسانس با استعلام برای مهاجرت

اگر قصد خریدن مدرک لیسانس برای مهاجرت را دارید باید مدرک تحصیلی خود را برای ترجمه رسمی به دارالترجمه ارائه دهید. برای آنکه دارالترجمه مدرک لیسانس شما را ترجمه کند باید در سامانه سجاد وزارت علوم درخواست خود را ثبت کنید. البته این سامانه برای دانشجویان دانشگاه های دولتی، پیام نور، علمی-کاربردی و غیرانتفاعی است.

در اولین قدم متقاضیان باید به وب سایت https://www.portal.saorg.ir وارد شوند و در صورتیکه تاکنون در این سامانه حساب کاربری نداشته اند اقدام به ساخت یک حساب کاربری کنند. همچنین شما باید اصل مدارکی که درخواست ترجمه آن ها را دارید داشته باشید تا در سامانه تصاویر آن ها را جهت ترجمه رسمی آپلود کنید.

پس از انجام فرایند ثبت درخواست تایید مدرک تحصیلی پس از چند روز درخواست شما در پورتال سایت قابل مشاهده است.

در صورتیکه مدرک تحصیلی شما به تایید این سامانه رسیده باشد تصویری، مانند تصویر زیر در پورتال خود مشاهده می کنید که در آن کد صحت مدرک شما زیر QR نمایش داده می شود

نمونه استعلام مدرک

در چه شرایطی بهتر است مدرک لیسانس را بخریم؟

اینکه شما بتوانید در رشته و دانشگاه مورد نظر خود با موفقیت مدرک تحصیلی لیسانستان را دریافت کنید، بسیار هم خوب است! اما خیلی اوقات اوضاع آنطور که میخواهیم برای همه ما پیش نمی رود...

نداشتن فرصت کافی برای تحصیل

برای مثال خیلی از افراد مستعد به دلایل شخصی امکان ادامه تحصیل در زمان مناسب را نداشته اند و اکنون که می خواهند از مدرک تحصیلی خود برای اشتغال یا ادامه تحصیل استفاده کنند فرصت کافی برای ادامه تحصیل در مقطع پایین تر را ندارند و در این حالت ما به این افراد گزینه خریدن مدرک تحصیلی را پیشنهاد می کنیم.

استخدام با خریدن مدرک لیسانس

همچنین گاهی افراد جهت استخدام در شرکت ها و سازمان های مختلف نیازمند ارائه یک مدرک تحصیلی مرتبط هستند که در این شرایط می توانند با صرف هزینه در کمترین زمان ممکن مدرک تحصیلی مرتبط با شغل مورد نظر را به سازمان مربوطه ارائه دهند.

ارتقا شغلی با خرید لیسانس

ارتقای شغلی در کمترین زمان نیز یکی از مهم ترین دلایل خریدن مدارک تحصیلی است. خیلی از افراد ممکن است با یک مدرک تحصیلی پایین تر در شرکت یا سازمان خود استخدام شده باشند و تمایل به ارتقای شغلی از طریق ارائه مدرک تحصیلی بالاتر را داشته باشند که در این شرایط می توانند با خریدن مدرک تحصیلی، خیلی آسان به ارتقا شغلی و درآمدی خود دست پیدا کنند.

امکان مهاجرت تحصیلی با خریدن لیسانس

امکان مهاجرت تحصیلی نیز با انجام گزینه خرید مدرک فراهم است. اگر قصد مهاجرت از طریق تحصیل را دارید می توانید اقدام به خریدن مدرک لیسانس یا مقاطع دیگر در رشته و دانشگاه مورد نظر خود کنید. در این حالت چون مدرک تحصیلی ارائه شده توسط یک مدرک دارای استعلام است، میتوانید با کمک آن اقدام به دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در خارج کشور کنید.

کاهش زمان و هزینه با خرید مدرک تحصیلی لیسانس

کاهش زمان و هزینه از بزرگترین دلایل گرفتن مدارک تحصیلی پولی است. از آنجاییکه طول مدت زمان تحصیل به ویژه لیسانس و دکترا طولانی است، خیلی از افراد توان گذراندن این مدت زمان را ندارند و ترجیح میدهند مدرک خود را خریداری کنند. همچنین به لحاظ مالی نیز قیمت خرید مدرک تحصیلی از هزینه های تحصیل شما کمتر و به صرفه تر خواهد بود.

دریافت جوازهای فعالیت با خرید مدرک کارشناسی

دریافت برخی جوازهای کسب با ارائه مدرک تحصیلی مرتبط امکان پذیر است. برای مثال شما برای دریافت نمایندگی بیمه در شهر خود نیازمند مدرک تحصیلی لیسانس مرتبط هستید که با خریدن مدرک کارشناسی مرتبط این نیاز شما به خوبی مرتفع خواهد شد.

قیمت خرید لیسانس معتبر چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید لیسانس با توجه به نوع مدرک متقاضی (کارشناسی پیوسته یا کارشناسی ناپیوسته)، نوع رشته مورد نظر، دانشگاه هدف و زمان لازم برای صدور مدرک متفاوت خواهد بود.

بنابراین از آنجاییکه متقاضیان مختلف، مدارکی با شرایط متفاوت را سفارش می دهند، نمی توان یک تعرفه مشخص برای فروش مدرک لیسانس را در سایت اعلام کرد.

بنابراین پیشنهاد ما این است با مشاورین یک مدرک همین الان از طریق واتساپ در ارتباط باشید و پس از دریافت اطلاعات لازم از قیمت مدرک تحصیلی مورد نظر خود مطلع شوید.

یک مدرک لیسانس قانونی چه ویژگی هایی دارد؟

اگر کمی زیرک باشید به خوبی می توانید فرق یک مدرک لیسانس واقعی و قانونی را با یک مدرک لیسانس جعلی متوجه شوید. یک مدرک لیسانس معتبر دارای ویژگی های زیر است:

1- صدور مدرک لیسانس و سایر مدارک دانشگاهی از طریق کاغذ مخصوصی انجام می شود که تفاوت نوع واقعی با قلابی آن کاملا مشخص است

2- یک مدرک لیسانس غیر جعلی دارای هولوگرام اصل امنیتی است که تفاوتی با نمونه صادر کننده دانشگاه ندارد.

3- داشتن مهر برجسته از ویژگی های یک مدرک تحصیلی واقعی است.

4- و در نهایت می توان گفت یک مدرک لیسانس اصل دارای امضاهای لازم و دقیق مسئولین مربوطه می باشد.

خرید لیسانس دانشگاه آزاد

کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد یکی از محبوب ترین مقاطع تحصیلی برای متقاضیان خرید مدرک است. تنوع بالا رشته های دانشگاه آزاد در این مقطع از مهم ترین دلایل محبوبیت مدرک لیسانس دانشگاه آزاد است.

دانشگاه آزاد برای رشته های مقطع لیسانس خود به دو صورت با آزمون و بی آزمون دانشجو می پذیرد. ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد سالی دو بار انجام می شود و رشته های با آزمون دانشگاه آزاد نیز با نتایج کنکور سراسری پذیرش دانشجو دارند.

رشته های مقطع لیسانس دانشگاه آزاد به زیر گروه های زیر تقسیم بندی می شود که هر زیر گروه خود شامل چندین رشته ی تحصیلی است:

1- کارشناسی پیوسته گروه فنی و مهندسی دانشگاه ازاد
2- کارشناسی پیوسته گروه علوم پایه دانشگاه ازاد
3- کارشناسی پیوسته گروه علوم اجتماعی دانشگاه ازاد
4- کارشناسی پیوسته گروه علوم انسانی دانشگاه ازاد

همچنین دانشگاه آزاد تنها از طریق آزمون سراسری اقدام به جذب دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی می کند. رشته های دانشگاه آزاد برای این زیر گروه شامل موارد زیر است:

• دکتری عمومی پزشکی
• دکتری عمومی دندانپزشکی
• دکتری عمومی داروسازی
• دکتری عمومی دامپزشكی
• پرستاری
• مامایی
• بهداشت مواد غذایی
• علوم آزمایشگاهی
• اتاق عمل
• هوشبری
• علوم تغذیه
• مهندسی بهداشت حرفه ای
• مهندسی بهداشت محیط
• بهداشت عمومی
• کاردانی بهداشت خانواده
• کاردانی بهداشت مبارزه با بیماری ها

اگر شما نیز متقاضی خرید مدرک لیسانس دانشگاه آزاد هستید، میتوانید با مشاورین یک مدرک از طریق شماره های واتساپ موجود در سایت در ارتباط باشید و هرگونه سوال خود را در رابطه با فرایند خرید مدرک تحصیلی با مشاوران ما در میان بگذارید.

نمونه مدرک لیسانس دانشگاه آزاد

در این قسمت می توانید نمونه مدرک لیسانس دانشگاه آزاد خریداری شده را مشاهده کنید.

نمونه مدرک دانشگاه آزاد

همانطور که در تصویر هم مشاهده می کنید ما برای اطمینان از حفظ حریم شخصی مشتریان خود اطلاعات شخصی آن ها را به هیچ عنوان در هیچ شبکه و فضای مجازی و غیر آنلاین منتشر نخواهیم کرد. پس با اطمینان خاطر می توانید مدرک لیسانس دانشگاه آزاد در رشته ی دلخواه خود را به ما سفارش دهید.

خرید مدرک لیسانس دانشگاه غیر انتفاعی

دانشگاه غیرانتفاعی یک موسسه آموزشی غیردولتی و دارای شهریه است که زیر نظر هیئت امنای دانشگاه اداره می شود. یعنی آنکه هر دانشگاه غیرانتفاعی برای خود یک هیئت امنا دارد که فعالیت های مربوط به اداره دانشگاه را انجام می دهند.

شما برای تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی باید شهریه ای که هیئت امنا آن تصویب می کند را بپردازید تا بتوانید در ترم مورد نظر خود ثبت نام کنید. بنابراین یک مقطع لیسانس در یک رشته مشخص ممکن است در دانشگاه های غیرانتفاعی مختلف دارای شهریه های متفاوتی باشد. البته دانشگاه های غیرانتفاعی مجاز هستند میزان شهریه مصوب خود را به صورت سالیانه بین 10 تا 15 درصد افزایش دهند.

دانشگاه غیرانتفاعی هم مانند دانشگاه آزاد دارای رشته های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته است که عمدتا بدون آزمون می باشند و افراد تنها با پرداخت شهریه هر ترم می توانند اقدام به ثبت نام در رشته مورد نظر خود کنند.

اما سوالی که برای فردی که قصد خرید مدرک لیسانس دانشگاه غیرانتفاعی را دارد، پیش می آید این است که آیا مدرک دانشگاه غیرانتفاعی از اعتبار لازم و کافی برخوردار است؟

1- از آنجاییکه دانشگاه های غیرانتفاعی نیز زیر نظر وزات علوم، تحقیقات و فناوری هستند، مدارکی هم که صادر می کنند، معتبر است. بدیهی است هرچه قدر رنک علمی یک دانشگاه غیرانتفاعی بالاتر باشد میزان اعتبار مدرک تحصیلی آن نیز بیشتر خواهد بود.

2- گاهی افراد می خواهند با خرید مدرک دانشگاه غیرانتفاعی اقدام به مهاجرت تحصیلی کنند و از اعتبار این مدرک برای مهاجرت مطمئن نیستند. در این شرایط باید بگوییم که فرایند دریافت پذیرش از یک دانشگاه خارجی به عوامل مختلفی بستگی دارد که نوع دانشگاه شما تنها یکی از این عوامل است. برای مثال ممکن است یک دانشگاه به رزومه و رنک علمی شخص شما توجه کند در حالیکه یک دانشگاه دیگر، رنک علمی دانشگاه مبدا شما را ملاک بررسی قرار دهد. بنابراین تقویت مهارت و رزومه شخصی اهمیت بالاتری برای فرایند مهاجرت تحصیلی از طریق خریدن مدرک را دارد.

پرسش و پاسخ

سوالات متداول

موسسه یک مدرک می تواند در کمترین زمان ممکن مدرک مورد نیاز شما را آماده میکند و تحویل می دهد. یک مدرک، همواره در تلاش است با به کار گیری دقت و سرعت، مدارک تحصیلی را برای کسانی که قصد مهاجرت، افزایش حقوق، پیدا کردن شغل و ... را دارند به بهترین شکل ممکن ارائه دهد.

در نظر داشته باشید که قیمت خریدن مدرک لیسانس با توجه به نوع رشته تحصیلی، دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی متفاوت است. همچنین اگر افرادی که بخواهند مدرک خود را سریع تر از زمان معمول دریافت کنند باید هزینه بیشتری پرداخت نمایند.

افرادی که قصد خرید مدرک تحصیلی درمقطع کارشناسی از موسسه یک مدرک را دارند باید مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم خود را در دسترس داشته باشند. اگر آقا باشد باید دارای کارت پایان دوره سربازی و یا کارت معافیت از دوره سربازی را نیز در اختیار داشته باشد. متقاضی باید از مدارک شناسایی خودش مانند: کارت ملی، شناسنامه،کارت پایان خدمت و تمام مدارک خود یک کپی بگیرد و به همراه چند قطعه عکس برای کارشناسان یک مدرک ارسال کند.

شما به آسانی می توانید با متخصصین موسسه یک مدرک ارتباط برقرار نمائید. متقاضیان محترمی که قصد خرید مدرک تحصیلی لیسانس را دارند، باید با تماس با شماره واتساپ موسسه یک مدرک که در سایت درج شده است از مشاوره رایگان استفاده کنند و سوالات خود را بپرسند و مدرک خود را با اطمینان کامل خریداری نمایند.

گروه یک مدرک با اطمینان صد در صدی مدارک را برای متقاضیان خود صادر می کند. متقاضیان گرامی می توانند با خیال راحت مدارکی که موسسه یک مدرک ارائه می دهد را به هر سازمان، اداره، یا هر نهاد دولتی یا غیر دولتی ارائه داده و استعلام بگیرند و با اطمینان خاطر از آن استفاده کنند.
سوالات متداول خرید مدرک لیسانس
 • admin
 • 17 دی 1401, 23:27

خرید مدرک تحصیلی دانشگاه شهید بهشتی

اگر شما هم قصد خرید مدرک تحصیلی را دارید و می خواهید مدرکی که برای دریافت آن هزینه هایی را پرداخت می کنید از یک دانشگاه

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 11 مهر 1401, 13:28

خرید مدرک لیسانس دانشگاه علمی کاربردی

برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی باید بگوییم که این دانشگاه یک دانشگاه نیمه دولتی بوده که زیر نظر وزارت علوم،

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 23 تیر 1401, 23:54

خرید مدرک لیسانس دانشگاه آزاد

در این مقاله قصد داریم تا خرید مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد را برای افرادی که قصد خرید مدرک از موسسه یک مدرک و صادره از

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 17 تیر 1401, 23:39

خرید مدرک تحصیلی پیام نور

موسسه معتبر یک مدرک که ارائه دهنده مدرک تحصیلی قانونی برای تمامی اقشار جامعه با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 2 تیر 1401, 23:55

خرید مدرک لیسانس شهرسازی

شهرسازی با شکل گیری اولین تمدن های بشری شکل گرفته و تا به امروز به مدرن ترین حالت خود رسیده است. رشته شهرسازی و مطالب

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 1 تیر 1401, 23:41

خرید مدرک لیسانس شیمی محض

یکی از کاربردی ترین رشته های تحصیلی که در تمامی زمینه ها از جمله در تهیه غذا، حفاظت از محیط زیست، بهبود امکانات

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 31 خرداد 1401, 21:51

خرید مدرک لیسانس هتلداری

رشته جذاب و هیجان انگیز هتلداری امروزه در بین افراد بسیار شناخته شده است. طرفداران خاص خود را دارد. از کاربرد های مهم

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 30 خرداد 1401, 00:47

خرید مدرک لیسانس بهداشت محیط

امروزه با توجه به نقش حیاطی بهداشت بر سلامت انسان ها بسیاری از افراد در پی کسب علم در مورد شاخه های مختلف رشته بهداشت

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 29 خرداد 1401, 23:43

خرید مدرک لیسانس روابط عمومی

در تعریف رشته روابط عمومی باید گفت که این رشته در ارتباط بین شرکت و مشتریان بسیار موثر بوده و با استفاده از روش ها و

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 28 خرداد 1401, 23:17

خرید مدرک لیسانس بهداشت عمومی

در رشته بهداشت عمومی وظیفه اصلی کارشناسان ارائه طرح های پژوهشی در زمینه های مختلف، آموزش پرسشگران سلامت، همکاری در

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 27 خرداد 1401, 02:48

خرید مدرک لیسانس فلسفه

در توضیح رشته فلسفه و وظایف آن باید بدانید که این رشته به مطالعه و بررسی مسائل اساسی و جامع در مورد موضوعاتی که مربوط

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 27 خرداد 1401, 02:15

خرید مدرک لیسانس تاریخ

یکی از رشته های تحصیلی که داوطلبان رشته انسانی در کنکور سراسری می توانند آن را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند، رشته تاریخ

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 27 خرداد 1401, 01:42

خرید مدرک لیسانس نقاشی

تصور بسیاری از افراد از یک فرد هنری یعنی نقاشی که همین موضوع سبب شده تا رشته نقاشی از جایگاه ویژه ای در بین افراد

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 27 خرداد 1401, 01:26

خرید مدرک لیسانس مهندسی شیمی

تحصیل در رشته شیمی بیشتر برای افرادی مناسب است که ذهنی خلاق و فعال برای طراحی، محاسبات و پیاده سازی عملیات پیچیده صنعتی

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 22 خرداد 1401, 23:45

خرید مدرک لیسانس ریاضی

در این مطلب قصد داریم تا در مورد خرید مدرک لیسانس ریاضی اطلاعاتی را به علاقمندان به تحصیل در این رشته ارائه کنیم. می

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 21 خرداد 1401, 23:46

خرید مدرک لیسانس امور بانکی

برای تعریف و آشنایی با رشته امور بانکی به طورکلی باید گفت که این رشته به مدیریت فعالیت قانونی بانک می پردازد و با هدف

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 19 خرداد 1401, 19:29

خرید مدرک لیسانس پلیمر

اکثر افرادی که به فعالیت در صنعت علاقه دارند وارد رشته پلیمر می شوند. البته رشته مهندسی پلیمر نیاز به افراد محقق و خلاق

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 18 خرداد 1401, 20:06

خرید مدرک لیسانس میکروبیولوژی

یکی از شاخه های علم زیست شناسی، میکروبیولوژی است که به بررسی و مطالعه میکروارگانیسم ها می پردازند و ارتباط آن را با

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 17 خرداد 1401, 14:41

خرید مدرک لیسانس ادبیات فارسی

رشته ادبیت فارسی را در دسته رشته های فرهنگی معرفی می کنند که افراد از طریق کنکور رشته لنسانی می توانند رشته ادبیات

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 16 خرداد 1401, 19:43

خرید مدرک لیسانس زیست شناسی

از سری رشته های علوم تجربی می توان زیست شناسی را نام برد که طیف وسیعی از دانش های تجربی را در بر دارد. به عبارتی رشته

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 15 خرداد 1401, 23:40

خرید مدرک لیسانس تربیت بدنی

تربیت بدنی یک رشته گسترده و متنوع است که از علوم مختلف برای تقویت و تربیت جسم و روان انسان استفاده می کند. البته باید

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 14 خرداد 1401, 23:28

خرید مدرک لیسانس آمار

رشته تحصیلی آمار از رشته های پرطرفدار در زیرگروه ریاضی بوده که علاقه مندان به تحصیل در آن باید استعداد و مهارت های فنی،

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 12 خرداد 1401, 18:24

خرید مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی

در ادامه این مطلب قصد داریم تا در مورد خرید مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از موسسه خرید و فروش مدارک تحصیلی به نام یک

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 9 خرداد 1401, 15:03

خرید مدرک لیسانس مهندسی صنایع غذایی

سبک زندگی افراد در جامعه به سوی استفاده از مواد غذایی بسته بندی تغییر پیدا کرده و رشته صنایع غذایی امروزه نقش بسیار

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 خرداد 1401, 19:26

خرید مدرک لیسانس مهندسی هوافضا

رشته تحصیلی هوافضا برای گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک ارائه می شود که مهندسان هوافضا با دریافت مدرک تحصیلی به طراحی،

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 7 خرداد 1401, 19:30

خرید مدرک لیسانس مدیریت بیمه

با توجه به شرایط امروزی نیاز به متخصصان بیمه افزایش یافته و این رشته بسیار در بین دانش آموزان شناخته شده است. رشته

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 5 خرداد 1401, 20:20

خرید مدرک لیسانس اقتصاد

اقتصاد از نشانه های پیشرفت و حرکت کشور ها است که اقتصاد در همه ی کشور های پیشرفته جهان بسیار پیشتار و ضروری معرفی می

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 4 خرداد 1401, 22:33

خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی

برای خرید مدرک تحصیلی قانونی در ادامه این مقاله موسسه ای معتبر به نام یک مدرک را معرفی کرده ایم. موضوع این مقاله خرید

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 29 اردیبهشت 1401, 23:49

خرید مدرک لیسانس شنوایی سنجی

شنوایی سنجی از مجموعه رشته های پیراپزشکی است که علم شناخت و مطالعه شنوایی و اختلالات آن تعریف می کنند. شنوایی سنجی در

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 28 اردیبهشت 1401, 23:39

خرید مدرک لیسانس بینایی سنجی

به طور کلی تحصیل در مبحث بینایی که از مجموعه رشته های پیراپزشکی است به دو بخش بینایی سنجی و چشم پزشکی تقسیم می کنند که

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 22 اردیبهشت 1401, 23:06

خرید مدرک MBA

رشته تحصیلی MBA (کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار) از 10 سال پیش در برخی از دانشگاه های ایران ارائه شده است که با استقبال

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 20 اردیبهشت 1401, 23:53

خرید مدرک لیسانس مدیریت دولتی

مرکز خرید مدرک تحصیلی به نام یک مدرک ارائه دهنده تمام مدارک دانشگاهی در همه مقاطع و رشته های مختلف است که در ادامه

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 14 اردیبهشت 1401, 15:28

خرید مدرک لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

برای آشنایی با رشته زبان و ادبیات انگلیسی باید بدانید کسی که این رشته را برای ادامه تحصیل انتخاب می کند، علاوه بر این

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 13 اردیبهشت 1401, 23:26

خرید مدرک لیسانس مهندسی نفت

رشته مهندسی نفت یکی از رشته های مهندسی پرطرفدار در زیر مجموعه ی گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک بوده که با نفت و صنایع نفتی

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 11 اردیبهشت 1401, 15:40

خرید مدرک لیسانس مهندسی نساجی

رشته نساجی با ماهیت تهیه و تولید انواع منسوجات از جمله پوشاک و کف پوش ها مثل فرش و موکت و منسوجات مورد استفاده در صنایع

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 10 اردیبهشت 1401, 14:22

خرید مدرک لیسانس مهندسی پزشکی

رشته مهندسی پزشکی همان طور که از نامش پیداست، ارتباط بین رشته های مهندسی و رشته های پزشکی ایجاد می کند. یک مهندس پزشکی

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 اردیبهشت 1401, 22:22

خرید مدرک لیسانس علوم تربیتی

در ادامه در مورد چگونگی خرید مدرک لیسانس علوم تربیتی از موسسه خرید و فروش مدارک تحصیلی به نام یک مدرک توضیحاتی را ارائه

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 7 اردیبهشت 1401, 15:51

خرید مدرک لیسانس صنایع

رشته مهندسی صنایع از دانش ها و مهارت های متنوعی تشکیل شده که وظیفه آن طراحی و بهبود فرآیند ها در صنعت، مدیریت افراد و

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 29 فروردین 1401, 18:41

خرید مدرک لیسانس گفتار درمانی

رشته گفتار درمانی از از شاخه گروه رشته پیراپزشکی و یکی از زیر مجموعه های رشته علوم توانبخشی محسوب می شود. در تعریف این

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 28 فروردین 1401, 16:41

خرید مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی

رشته علوم آزمایشگاه یکی از زیر شاخه های مربوط به رشته های پیراپزشکی است که دانش آموزان گروه آزمایشی تجربی می توانند در

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 27 فروردین 1401, 17:45

خرید مدرک لیسانس تغذیه

در حال حاضر افراد در پی تغذیه ای سالم برای داشتن بدنی سالم هستند که برای این موضوع متخصصان تغذیه باید فعالیت بیشتری در

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 26 بهمن 1400, 19:03

خرید مدرک لیسانس مدیریت مالی

در حال حاضر یکی از رشته های مدیریتی پرطرفدار و محبوب در بین داوطلبان گروه آزمایشی انسانی، رشته مدیریت مالی است که هر

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 24 بهمن 1400, 15:10

خرید مدرک لیسانس مدیریت صنعتی

رشته مدیریت صنعتی وظیفه مدیریت امور مختلف در صنعت را دارد که لازمه آن داشتن بخش زیادی از دانش ها، مهارت های لازم برای

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 23 بهمن 1400, 16:13

خرید مدرک لیسانس مکانیک

رشته مهندسی مکانیک سرشار از علم فیزیک است که دانش آموزان گروه ریاضی و فیزیک در دبیرستان می توانند در آن تحصیل کنند.

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 5 بهمن 1400, 14:22

خرید مدرک لیسانس مهندسی صنایع

رشته مهندسی صنایع گستره ای از دانش ها و مهارت ها است که برای طراحی و پیشرفت عملیات ها در صنعت، مدیریت نیروی انسانی و

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 4 بهمن 1400, 16:05

خرید مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی

در رشته های علوم تجربی، رشته علوم آزمایشگاهی از پرطرفدارترین ها بوده که زیرشاخه علوم پزشکی قرار می گیرد. رشته علوم

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 29 دی 1400, 19:49

خرید مدرک لیسانس مدیریت دولتی

در جامعه امروز با پیدایش شرکت و سازمان های متعدد و پیشرفت علوم تمامی شاخه های صنایع در بخش های مختلف نیاز به یک مدیر

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 16 آبان 1400, 13:48

خرید مدرک لیسانس علوم سیاسی

رشته علوم سیاسی با ارئه نظریه و روش های حل مشکلات در جامعه، سبب به حداقل رسیدن مشکلات می شود و با این دانش می توان برای

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 13 آبان 1400, 21:40

خرید مدرک لیسانس موسیقی

رشته موسیقی و ساز های مختلف آن دارای علاقه مندان خاص خود است که تعدادی از آن به طور خصوصی ساز مورد علاقه خود را یاد

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 12 آبان 1400, 21:54

خرید مدرک لیسانس عکاسی

رشته عکاسی یکی از رشته های دانشگاهی محبوب شاخه هنر می باشد که برای تحصیل در رشته عکاسی در دانشگاه باید در کنکور هنر

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 11 آبان 1400, 23:25

خرید مدرک لیسانس کشاورزی

رشته کشاورزی به علت نقش موثر آن در زندگی افراد همیشه مورد توجه مردم سراسر جهان بوده است. کشاورزی اصلی ترین منبع تامین

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 آبان 1400, 18:03

خرید مدرک تربیت بدنی

امروزه تاثیر ورزش بر سلامت بدن بر کسی پوشیده نیست و همه افراد در پی فرصت برای رفتن به باشگاه ها و انجام فعالیت های بدنی

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 آبان 1400, 17:43

خرید مدرک لیسانس برق

امروزه بازار کار رشته مهندسی برق به علت نیاز صنایع مختلف به این مهندسی افزایش یافته است و تمامی فارغ التحصیلان سریعاً

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 آبان 1400, 11:56

خرید مدرک مهندسی نقشه برداری

رشته نقشه برداری از زیر شاخه های رشته ریاضی و فیزیک در دانشگاه می باشد که محبوبیت زیادی در بین افراد دارد. هر ساله

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 آبان 1400, 11:45

خرید مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی

رشته مدیریت بازرگانی نسبت به دیگر گرایش های مدیریت دارای بازار کار فوق العاده ای می باشد. بدین ترتیب افرادی که دارای

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 آبان 1400, 11:38

خرید مدرک بهداشت حرفه ای

با توجه به شرایط کنونی کرونا ویروس در جهان و افزایش توجه به بهداشت در جوامع گوناگون، میزان جذب افرادی که در این زمینه

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 آبان 1400, 11:27

خرید مدرک زبان آلمانی

خرید مدرک زبان آلمانی به افرادی توصیه می شود که در آموزشگاه های زبان توانسته اند به طور کامل این زبان را یاد بگیرند و

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 آبان 1400, 11:17

خرید مدرک لیسانس گرافیک

در این مقاله قصد داریم تا در مورد خرید مدرک لیسانس گرافیک برای آن هایی که به هر دلیلی نتوانسته اند از طریق دانشگاه مدرک

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 آبان 1400, 11:08

خرید مدرک لیسانس معماری

رشته مهندسی معماری از رشته های محبوب در بین فارغ التحصیلان رشته ریاضی و فیزیک می باشد. که هرساله تعداد زیادی از دانش

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 8 آبان 1400, 09:25

خرید مدرک لیسانس کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر از رشته های محبوب و پر طرفدار می باشد که به دو شاخه سخت افزار و نرم افزار تقسیم می شوند. فارغ

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 4 آبان 1400, 10:26

خرید مدرک لیسانس عمران

امروزه مهندسین عمران با داشتن مدرک تحصیلی لیسانس عمران از شرایط شغلی فوق العاده ای برخوردار هستند. همین امر باعث شده

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 4 آبان 1400, 10:00

خرید مدرک لیسانس حسابداری

امروزه رشته حسابداری دارای بازار کار فوق العاده ای بوده و بیشتر دانش آموزان قصد دارند تا در کنکور سراسری قبول شوند و در

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 4 آبان 1400, 09:23

خرید مدرک لیسانس روانشناسی

دانش آموزان علاقه مند به رشته روانشناسی می توانند از هر سه شاخه نظری به این رشته وارد شوند، بدین ترتیب این رشته

بیشتر بخوانید
 • admin
 • 29 مهر 1400, 15:04

خرید مدرک لیسانس حقوق

داشتن مدرک لیسانس حقوق یک گزینه های عالی برای داشتن آینده ای بهتر می باشد، زیرا افراد با داشتن این مدرک می توانند شغل

بیشتر بخوانید
پیام به کارشناس
لینک واتساپ باز نمیشود؟