مدرک تحصیلی بخرید
خرید مدرک لیسانس

خرید مدرک لیسانس

خرید مدرک لیسانس یا خرید مدرک کارشناسی گزینه ای است که می توان در شرایط خاص به آن فکر کرد!
مدرک لیسانس یا همان کارشناسی که به آن Bachelor’s degree نیز می گویند یکی از محبوب ترین مقاطع تحصیلی در ایران است که معمولا میتوان آن را پس از گذراندن یک دوره ی تحصیلی 4 یا 6 ساله در دانشگاه کسب کرد.
طبق آخرین آمارهای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال تحصیلی 98-97 تعداد دانشجویان مقطع لیسانس در کل کشور عددی نزدیک به 58.9% بوده است. که همین مسئه هم برتری کارشناسی یا لیسانس را به نسبت بقیه مقاطع را نشان میدهد.

امار لیسانسه های کشور در سال تحصیلی 98-97

مدرک لیسانس پس از گذراندن تحصیلات دوران دبیرستان و با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه یا همان کنکور قابل دستیابی است، اما گاهی صرف زمان و هزینه برای اخذ مدرک لیسانس توسط متقاضی امکان پذیر نیست و در این شرایط بسیاری از افراد اقدام به خرید مدرک تحصیلی لیسانس در رشته ی مورد نظر خود می کنند.

خرید مدرک لیسانس چیست؟

اگر چنانچه بدون گذراندن روند عادی و نرمال تحصیل در مقطع کارشناسی یا لیسانس برای مواردی چون استخدام، ارتقای شغلی، ادامه تحصیل یا مهاجرت نیاز به مدرک تحصیلی داشته باشید میتوانید برای خرید مدرک مورد نظر خود اقدام کنید این مدرک خریداری شده به واسطه پرونده سازی فیزیکی و الکترونیکی در سامانه های آنلاین دولتی قابل استعلام بوده و میتوانید برای نیاز خود به آن استناد کنید. قبل از آنکه درباره ی شرایط خریدن مدرک تحصیلی لیسانس صحبت کنیم باید تفاوت مدرک کارشناسی پیوسته و ناپیوسته را بدانیم.

1- مدرک کارشناسی ناپیوسته چیست؟

برای کسب مدرک کارشناسی ناپیوسته شما باید حداقل دارای مدرک کاردانی باشید. تعداد واحد های دوره کارشناسی ناپیوسته بر حسب رشته بین 65 تا 70 واحد درسی است و به طور معمول دو سال و ماکزیمم سه سال طول میکشد. در واقع برای گرفتن مدرک کارشناسی ناپیوسته شما باید در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنید. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در خصوص خرید مدرک کاردانی و دریافت جزئیات این مقطع نیز میتوانید به خرید مدرک کاردانی(فوق دیپلم) مراجعه کنید.

2- مدرک کارشناسی پیوسته چیست؟

کارشناسی پیوسته مقطعی است که پیش نیاز آن داشتن مدرک پیش دانشگاهی و مدرک دیپلم دبیرستان است. تعداد کل واحدهایی که متقاضی در این مقطع طی میکند چیزی حدود 130 تا 140 واحد درسی است. طول مدت دوره لیسانس 4 سال و حداکثر مجاز 6 سال است.

برای ورود به مقطع کارشناسی پیوسته نیاز به داشتن مدرک دیپلم و گذراندن مقطع دوازدهم در مقطع متوسطه دوم است. برای اطلاع از جزئیات خرید مدرک دیپلم به صفحه ارائه شده مراجعه کنید. همچنین ورود به این مقطع از طریق قبولی در آزمون سراسری است.

شرایط خرید مدرک لیسانس چگونه است؟

خب اکنون که تفاوت این دو نوع مدرک مقطع کارشناسی یا همان لیسانس مشخص شد، به ادامه توضیحات پیرامون شرایط خریدن مدرک لیسانس میپردازیم:

1- مدارک مقاطع تحصیلی قبلی باید در دسترس باشد

برای خریدن مدرک لیسانس شما نیاز به ارائه مدرک مقطع تحصیلی قبلی خود دارید. برای مثال اگر میخواهید مدرک کارشناسی ناپیوسته بخرید باید مدرک کاردانی خود را در اختیار داشته باشید و اگر مدرک مقطع کارشناسی پیوسته میخواهید، باید مدرک دیپلم خود را به کارشناسان دانش فزا ارائه دهید.

2- زمان کافی از تاریخ دریافت آخرین مدرک تحصیلی گذشته باشد

همچنین باید مدت زمان کافی از تاریخ دریافت مدرک مقطع قبل شما گذشته باشد. برای مثال اگر شما در سال 1400 دیپلم خود را گرفته اید، نمیتوانید بعد از دو سال در سال 1402اقدام به خرید مدرک کارشناسی پیوسته کنید، چرا که با توجه به اطلاعات تحصیلی ،هویتی و سن شما امکان پرونده سازی تحصیلی بدون گذشت 4 سال از مدت آخرین مدرکتان دریافت مدرک کارشناسی با مشکل مواجه خواهد شد. هر چند موسسه خرید مدرک تحصیلی دانش فزا برای مواردی که مدت کمتری از دیپلمشان گذشته است یا افرادی که یکسال است مدرک کاردانی را دریافت کرده اند در صورت داشتن شرایط خاص امکان فراهم کردن مدرک تحصیلی لیسانس یا مدرک تحصیلی کارشناسی را فراهم میکند.

استعلام لیسانس خریداری شده به چه شکل است؟

پس از شیوع ویروس کرونا در سال های اخیر استعلام مدارک تحصیلی متقاضیان از طریق سامانه estelam.msrt.ir انجام می شود. این سامانه با همکاری سه نهاد وزرات علوم، وزارت ارتباطات و وزارت آموزش و پرورش جهت تسهیل فرایند استعلام الکترونیکی مدارک تحصیلی و کاهش مراجعات حضوری به سازمان های مختلف راه اندازی شده است.

پس از ورود به سایت مربوطه اطلاعات هویتی خود مانند: نام، نام پدر، شماره موبایل، کد ملی و... را طبق تصویر زیر باید وارد کنید و سپس روی گزینه صدور کد رهگیری کلیک کنید.

وارد کردن اطلاعات شخصی برای دریافت استعلام مدرک

پس از درج اطلاعات لازم کد رهگیری به شماره موبایل شما ارسال می شود و می توانید وارد مرحله دوم استعلام مدرک تحصیلی شوید. البته ممکن است بعد از وارد کردن کد رهگیری، بخش نمایش مدرک تحصیلی چند روز بعد از وارد کردن کد رهگیری به نمایش در بیاید.

کد رهگیری استعلام مدرک

همچنین در صورتیکه که بخشی از اطلاعات شخصی شما با اطلاعات موجود در سامانه مغایرت داشته باشد، می توانید از بخش ویرایش اطلاعات شخصی، این اطلاعات را ویرایش کنید.

چرا خرید مدرک لیسانس قابل استعلام

در ادامه به مهترین مزایا خریدن مدرک تحصیلی با استعلام اشاره می کنیم:

1- بسیاری از افراد در هنگام استخدام در شرکت ها و سازمان های دولتی از طریق مدارک تحصیلی خود فرصت های شغلی مناسبی را به دست می آورند. در این مواقع بسیاری از صاحبین مشاغل و کارفرمایان برای اطمینان از صحت مدارک تحصیلی ارائه شده اقدام به دریافت استعلام مدرک تحصیلی فرد متقاضی میکنند. در این حالت اگر مدرک تحصیلی خریداری شده شما دارای استعلام باشد به راحتی می توانید در شغل دلخواه خود استخدام شوید.

2- همچنین ممکن است مدت زمان زیادی از دوران تحصیل شما گذشته باشد که در اینصورت برای اطمینان از آخرین مدرک تحصیلی خود می توانید اقدام به دریافت استعلام الکترونیکی کنید.

3- از طرفی برای ساخت یک رزومه کاری خوب می توانید از سامانه استعلام الکترونیکی استفاده کنید.

4- همچنین در صورتیکه قصد مهاجرت به خارج از کشور از طریق تحصیل را دارید باید مدارک تحصیلی خود را به زبان مورد نظر دانشگاه مقصد ترجمه کنید. در این شرایط باید قبل از ارسال مدارک برای دارالترجمه تاییدیه تحصیلی خود یا همان استعلام مدرک تحصیلی را به صورت الکترونیکی دریافت کنید.

خرید مدرک لیسانس با استعلام برای مهاجرت

اگر قصد خریدن مدرک لیسانس برای مهاجرت را دارید باید مدرک تحصیلی خود را برای ترجمه رسمی به دارالترجمه ارائه دهید. برای آنکه دارالترجمه مدرک لیسانس شما را ترجمه کند باید در سامانه سجاد وزارت علوم درخواست خود را ثبت کنید. البته این سامانه برای دانشجویان دانشگاه های دولتی، پیام نور، علمی-کاربردی و غیرانتفاعی است.

در اولین قدم متقاضیان باید به وب سایت https://www.portal.saorg.ir وارد شوند و در صورتیکه تاکنون در این سامانه حساب کاربری نداشته اند اقدام به ساخت یک حساب کاربری کنند. همچنین شما باید اصل مدارکی که درخواست ترجمه آن ها را دارید داشته باشید تا در سامانه تصاویر آن ها را جهت ترجمه رسمی آپلود کنید.

پس از انجام فرایند ثبت درخواست تایید مدرک تحصیلی پس از چند روز درخواست شما در پورتال سایت قابل مشاهده است.

در صورتیکه مدرک تحصیلی شما به تایید این سامانه رسیده باشد تصویری، مانند تصویر زیر در پورتال خود مشاهده می کنید که در آن کد صحت مدرک شما زیر QR نمایش داده می شود

نمونه استعلام مدرک

شرایط مناسب خرید مدرک لیسانس معتبر

اینکه شما بتوانید در رشته و دانشگاه مورد نظر خود با موفقیت مدرک تحصیلی لیسانس را دریافت کنید، بسیار هم خوب است! اما خیلی اوقات اوضاع آنطور که میخواهیم برای همه ما پیش نمی رود و روند خرید مدرک لیسانس پیش روی ما گذاشته میشود.

نداشتن فرصت کافی برای تحصیل

برای مثال خیلی از افراد مستعد به دلایل شخصی امکان ادامه تحصیل در زمان مناسب را نداشته اند و اکنون که می خواهند از مدرک تحصیلی خود برای اشتغال یا ادامه تحصیل استفاده کنند فرصت کافی برای ادامه تحصیل در مقطع پایین تر را ندارند و در این حالت ما به این افراد گزینه خرید مدرک کارشناسی فوری یا خرید مدرک لیسانس فوری را پیشنهاد می کنیم.

استخدام با خرید مدرک لیسانس

همچنین گاهی افراد جهت استخدام در شرکت ها و سازمان های مختلف نیازمند ارائه مدرک لیسانس مرتبط هستند که در این شرایط می توانند با صرف هزینه در کمترین زمان ممکن مدرک تحصیلی مرتبط با شغل مورد نظر را به سازمان مربوطه ارائه دهند.

ارتقا شغلی با خرید لیسانس

ارتقای شغلی در کمترین زمان نیز یکی از مهم ترین دلایل خریدن مدارک تحصیلی است. خیلی از افراد ممکن است با مدرک تحصیلی تحصیلی پایین تر در شرکت یا سازمان خود استخدام شده باشند و تمایل به ارتقای شغلی از طریق ارائه مدرک تحصیلی بالاتر را داشته باشند که در این شرایط می توانند با خریدن مدرک تحصیلی، خیلی آسان به ارتقا شغلی و درآمدی خود دست پیدا کنند.

امکان مهاجرت تحصیلی با خرید مدرک لیسانس قانونی

امکان مهاجرت تحصیلی نیز با انجام گزینه خرید مدرک لیسانس فراهم است. اگر قصد مهاجرت از طریق تحصیل را دارید می توانید اقدام به خرید مدرک کارشناسی(لیسانس) یا مقاطع دیگر در رشته و دانشگاه مورد نظر خود کنید. در این حالت چون مدرک تحصیلی ارائه شده توسط دانش فزا دارای استعلام است، میتوانید با کمک آن اقدام به دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در خارج کشور نیز بکنید.

صرفه جویی در زمان و هزینه با خرید مدرک لیسانس

صرفه جویی زمان و هزینه از بزرگترین دلایل گرفتن مدارک تحصیلی پولی است. از آنجاییکه طول مدت زمان تحصیل به ویژه لیسانس و دکترا طولانی است، خیلی از افراد توان گذراندن این مدت زمان را ندارند و ترجیح میدهند مدرک لیسانس خود را خریداری کنند. همچنین به لحاظ مالی نیز قیمت خرید مدرک کارشناسی از هزینه های تحصیل شما کمتر و به صرفه تر خواهد بود. البته واضح است که تحصیل به صورت نرمال در تخصص و کاربلدی خریدار مدرک کارشناسی موثر است.

دریافت مجوز فعالیت با خرید مدرک کارشناسی

دریافت برخی جوازهای کسب با ارائه مدرک تحصیلی مرتبط امکان پذیر است. برای مثال شما برای دریافت نمایندگی بیمه در شهر خود نیازمند خرید مدرک لیسانس مرتبط هستید که با خرید مدرک کارشناسی مرتبط این نیاز شما به خوبی مرتفع خواهد شد.

قیمت خرید مدرک لیسانس یا کارشناسی

قیمت خرید لیسانس با توجه به نوع مدرک متقاضی (کارشناسی پیوسته یا کارشناسی ناپیوسته)، نوع رشته مورد نظر، دانشگاه هدف و زمان لازم برای صدور مدرک متفاوت خواهد بود. لذا جهت استعلام قیمت خرید مدرک کارشناسی از طریق راه های ارتباطی داخل سایت با مشاورین دانش فزا ارتباط بگیرید و قیمت خرید مدرک لیسانس را به همراه مشاوره خرید مدرک کارشناسی دریافت کنید.

بنابراین از آنجاییکه متقاضیان مختلف، مدارکی با شرایط متفاوت را سفارش می دهند، نمی توان یک تعرفه مشخص برای فروش مدرک لیسانس را در سایت اعلام کرد.

بنابراین پیشنهاد ما این است با مشاورین دانش فزا همین الان از طریق واتساپ در ارتباط باشید و پس از دریافت اطلاعات لازم از قیمت مدرک لیسانس مورد نظر خود مطلع شوید.

خرید مدرک لیسانس قانونی از دانش فزا

اگر کمی زیرک باشید به خوبی می توانید فرق مدرک لیسانس واقعی و قانونی را با مدرک لیسانس جعلی متوجه شوید. خرید لیسانس معتبر دارای ویژگی های زیر است:

1- صدور مدرک لیسانس و سایر مدارک دانشگاهی از طریق کاغذ مخصوصی انجام می شود که تفاوت نوع واقعی با قلابی آن کاملا مشخص است

2- لیسانس غیر جعلی دارای هولوگرام اصل امنیتی است که تفاوتی با نمونه صادر کننده دانشگاه ندارد.

3- داشتن مهر برجسته از ویژگی های مدرک لیسانس واقعی است.

4- و در نهایت می توان گفت خرید مدرک لیسانس اصل دارای امضاهای لازم و دقیق مسئولین مربوطه می باشد.

خرید لیسانس دانشگاه آزاد

کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد یکی از محبوب ترین مقاطع تحصیلی برای متقاضیان خرید مدرک است. تنوع بالا رشته های دانشگاه آزاد در این مقطع از مهم ترین دلایل محبوبیت مدرک لیسانس دانشگاه آزاد است.

دانشگاه آزاد برای رشته های مقطع لیسانس خود به دو صورت با آزمون و بی آزمون دانشجو می پذیرد. ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد سالی دو بار انجام می شود و رشته های با آزمون دانشگاه آزاد نیز با نتایج کنکور سراسری پذیرش دانشجو دارند.

رشته های مقطع لیسانس دانشگاه آزاد به زیر گروه های زیر تقسیم بندی می شود که هر زیر گروه خود شامل چندین رشته ی تحصیلی است:

همچنین دانشگاه آزاد تنها از طریق آزمون سراسری اقدام به جذب دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی می کند. رشته های دانشگاه آزاد برای این زیر گروه شامل موارد زیر است:

اگر شما نیز متقاضی خرید مدرک لیسانس دانشگاه آزاد هستید، میتوانید با مشاورین دانش فزا از طریق شماره های واتساپ موجود در سایت در ارتباط باشید و هرگونه سوال خود را در رابطه با فرایند خرید مدرک تحصیلی با مشاوران ما در میان بگذارید.

نمونه مدرک لیسانس دانشگاه آزاد

در این قسمت می توانید نمونه مدرک لیسانس دانشگاه آزاد خریداری شده را مشاهده کنید.

نمونه مدرک دانشگاه آزاد

همانطور که در تصویر هم مشاهده می کنید ما برای اطمینان از حفظ حریم شخصی مشتریان خود اطلاعات شخصی آن ها را به هیچ عنوان در هیچ شبکه و فضای مجازی و غیر آنلاین منتشر نخواهیم کرد. پس با اطمینان خاطر می توانید مدرک لیسانس دانشگاه آزاد در رشته ی دلخواه خود را به ما سفارش دهید.

خرید مدرک لیسانس دانشگاه غیر انتفاعی

دانشگاه غیرانتفاعی یک موسسه آموزشی غیردولتی و دارای شهریه است که زیر نظر هیئت امنای دانشگاه اداره می شود. یعنی آنکه هر دانشگاه غیرانتفاعی برای خود یک هیئت امنا دارد که فعالیت های مربوط به اداره دانشگاه را انجام می دهند.

شما برای تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی باید شهریه ای که هیئت امنا آن تصویب می کند را بپردازید تا بتوانید در ترم مورد نظر خود ثبت نام کنید. بنابراین یک مقطع لیسانس در یک رشته مشخص ممکن است در دانشگاه های غیرانتفاعی مختلف دارای شهریه های متفاوتی باشد. البته دانشگاه های غیرانتفاعی مجاز هستند میزان شهریه مصوب خود را به صورت سالیانه بین 10 تا 15 درصد افزایش دهند.

دانشگاه غیرانتفاعی هم مانند دانشگاه آزاد دارای رشته های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته است که عمدتا بدون آزمون می باشند و افراد تنها با پرداخت شهریه هر ترم می توانند اقدام به ثبت نام در رشته مورد نظر خود کنند.

اما سوالی که برای فردی که قصد خرید مدرک لیسانس دانشگاه غیرانتفاعی را دارد، پیش می آید این است که آیا مدرک دانشگاه غیرانتفاعی از اعتبار لازم و کافی برخوردار است؟

1- از آنجاییکه دانشگاه های غیرانتفاعی نیز زیر نظر وزات علوم، تحقیقات و فناوری هستند، مدارکی هم که صادر می کنند، معتبر است. بدیهی است هرچه قدر رنک علمی یک دانشگاه غیرانتفاعی بالاتر باشد میزان اعتبار مدرک تحصیلی آن نیز بیشتر خواهد بود.

2- گاهی افراد می خواهند با خرید مدرک دانشگاه غیرانتفاعی اقدام به مهاجرت تحصیلی کنند و از اعتبار این مدرک برای مهاجرت مطمئن نیستند. در این شرایط باید بگوییم که فرایند دریافت پذیرش از یک دانشگاه خارجی به عوامل مختلفی بستگی دارد که نوع دانشگاه شما تنها یکی از این عوامل است. برای مثال ممکن است یک دانشگاه به رزومه و رنک علمی شخص شما توجه کند در حالیکه یک دانشگاه دیگر، رنک علمی دانشگاه مبدا شما را ملاک بررسی قرار دهد. بنابراین تقویت مهارت و رزومه شخصی اهمیت بالاتری برای فرایند مهاجرت تحصیلی از طریق خریدن مدرک را دارد.

پرسش و پاسخ

سوالات متداول

موسسه دانش فزا می تواند در کمترین زمان ممکن مدرک مورد نیاز شما را آماده میکند و تحویل می دهد. دانش فزا، همواره در تلاش است با به کار گیری دقت و سرعت، مدارک تحصیلی را برای کسانی که قصد مهاجرت، افزایش حقوق، پیدا کردن شغل و ... را دارند به بهترین شکل ممکن ارائه دهد.

در نظر داشته باشید که قیمت خریدن مدرک لیسانس با توجه به نوع رشته تحصیلی، دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی متفاوت است. همچنین اگر افرادی که بخواهند مدرک خود را سریع تر از زمان معمول دریافت کنند باید هزینه بیشتری پرداخت نمایند.

افرادی که قصد خرید مدرک تحصیلی درمقطع کارشناسی از موسسه دانش فزا را دارند باید مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم خود را در دسترس داشته باشند. اگر آقا باشد باید دارای کارت پایان دوره سربازی و یا کارت معافیت از دوره سربازی را نیز در اختیار داشته باشد. متقاضی باید از مدارک شناسایی خودش مانند: کارت ملی، شناسنامه،کارت پایان خدمت و تمام مدارک خود یک کپی بگیرد و به همراه چند قطعه عکس برای کارشناسان دانش فزا ارسال کند.

شما به آسانی می توانید با متخصصین موسسه دانش فزا ارتباط برقرار نمائید. متقاضیان محترمی که قصد خرید مدرک تحصیلی لیسانس را دارند، باید با تماس با شماره واتساپ موسسه دانش فزا که در سایت درج شده است از مشاوره رایگان استفاده کنند و سوالات خود را بپرسند و مدرک خود را با اطمینان کامل خریداری نمایند.

گروه دانش فزا با اطمینان صد در صدی مدارک را برای متقاضیان خود صادر می کند. متقاضیان گرامی می توانند با خیال راحت مدارکی که موسسه دانش فزا ارائه می دهد را به هر سازمان، اداره، یا هر نهاد دولتی یا غیر دولتی ارائه داده و استعلام بگیرند و با اطمینان خاطر از آن استفاده کنند.
سوالات متداول خرید مدرک لیسانس

رشته های خرید مدرک لیسانس

پیام به کارشناس
دریافت مشاوره
لینک واتساپ باز نمیشود؟